Hon za pokladem – venkovní hra Puzzle out pro 1–2 osoby či partu 3–5 osob Poprvé na Slevomatu

Varianta: Podívejte se na další variantu Venkovní hra Puzzle out pro 1–2 osoby
41 zákazníků
do konce

V ceně varianty:

Venkovní hra Puzzle out pro 1–2 osoby

  • služby instruktora
  • vybavení nutné pro absolvování hry
  • dárek za úspěšné dokončení hry
  • délka: 2,5 hodiny 

Platnost voucheru:

Od 5. 9. do 31. 12. 2016

Omezení:

V každém týmu musí být osoba starší 18 let.

Podmínky uplatnění:

  • Rezervace: Předem přes online rezervační systém. Kód voucheru uveďte do komentáře. 
  • Jde se hrát: Na místo dorazte včas, abyste se vyhnuli startu současně s jiným týmem. Před začátkem hry vás instruktor seznámí s pravidly.
Více informací jak uplatnit voucher

Kde uplatnit:

Puzzle Out

Trasa začíná u řeky v ulici Cihelná.
Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy

Ptali jsme se lidí na ulici, co by nejraději objevili v truhle s pokladem. Někteří prahnou po kopě zlaťáků, jiní po čokoládě nebo po pozvání na rande. A co vy?

Sezvěte rodinu a kamarády k mistrovskému klání v zábavné venkovní hře Puzzle out s podtitulem Vltavská stezka, která se odehrává v malebných pražských zákoutích. Vaším cílem je nalézt tajemný poklad, brnkačka to však nebude. Cesta k němu vede skrz záludné hádanky, úkoly a indicie. 

Hra trvá celkem 2,5 hodiny, možná ji však stihnete rychleji. Jistě si při ní procvičíte jak nohy, tak mozkové závity. Nejdřív se vydáte k řece v Cihelné ulici, kde si vás vyzvedne instruktor. Seznámí vás s pravidly a předá vám potřebné proprietky. A dobrodružná výprava může začít. 

Téma hry? Hon za tajemným pokladem!

Prarodiče vašeho kamaráda byli před pár dny přepadeni. Zloději převrátili celý byt vzhůru nohama, ale nic důležitého se neztratilo. Dědeček, který skončil po útoku v nemocnici, později prozradil, že je prý na stopě cennému pokladu. V posledních 3 letech se mu podařilo nashromáždit velké množství indicií, které naštěstí ukryl na bezpečném místě v rodinné chalupě.Poklad je po staletí strážen významnými českými osobnostmi, které jej chrání pomocí hádanek, šifer a hlavolamů. Dědeček ale není schopen v pátrání pokračovat a váš kamarád nemůže dopustit, aby poklad padl do špatných rukou. Proto hledá pomocníky. Zvládnete se k pokladu dostat dříve než zloději?

Kalkulace ceny

Další informace

  • Rezervace: Předem přes online rezervační systém. Kód voucheru uveďte do komentáře. 
  • Jde se hrát: Na místo dorazte včas, abyste se vyhnuli startu současně s jiným týmem. Před začátkem hry vás instruktor seznámí s pravidly. 
Děti

Tuhle hru si parádně užijí i děti v doprovodu dospěláka.

Storno podmínky
  • Rezervovaný termín můžete změnit nejpozději 24 hodin předem, a to přes telefon nebo mail. 
  • Pokud se na místo hry dostavíte s více než 20minutovým zpožděním, můžete být vyloučeni ze hry a voucher tak bez náhrady propadá.