Discover Pilsen: Zábavná logická hra přímo v ulicích města až pro 5 hráčů Poprvé na Slevomatu

Tuto nabídku již nelze koupit.

Varianta: 2 osoby
38 zákazníků

V ceně varianty:

  • hra pro 2 osoby (trvá 3–6 hodin)
  • herní materiály včetně propisky, mapy a obálek s úkoly

Platnost voucheru:

Od 1. 9. do 31. 10. 2016

Podmínky uplatnění:

  • Rezervace: Na e-mailu discoverpilsen@seznam.cz
  • Hra je na vlastní nebezpečí. Firma nezodpovídá za bezpečí hráčů. Na trati se nevyskytují žádné nebezpečné úseky, pouze běžný dopravní provoz ve městě.
  • Hraje se za každého počasí.
  • Hrát můžete v češtině nebo angličtině.
Více informací jak uplatnit voucher

Kde uplatnit:

Kdepak s detektorem kovu, na skutečné poklady musíte jít s fištrónem.

Že se v Plzni vaří skvělé pivo, ví každé malé dítě. Málokdo ale tuší, kolik tajemství, šifer a hádanek je ukryto v ulicích. Zahrajte si zábavnou hru Discover Pilsen, přijďte na kloub nachystaným rébusům a objevte skrytá místa, na která při běžné procházce městem nenarazíte. 

Hra tvá zhruba 3–6 hodin, takže vás čeká spousta akce, smíchu a dumání nad indiciemi, které jsou rozesety napříč Plzní. Hrát můžete ve skupině dvou až pěti lovců pokladů. A co je vlastně vaším cílem? Je to prosté. Stačí, když v co nejkratším čase dojdete na cílové místo.

Veškeré instrukce a podklady včetně mapy a propisky dostanete před zahájením hry. Jediné, co byste měli mít s sebou, je dobrá nálada a pohodlné boty. Přece jen se dost nachodíte. Hraje se za každého počasí, takže i pláštěnka přijde občas vhod. 

Kalkulace ceny

Další informace

  • Rezervace: Na e-mailu discoverpilsen@seznam.cz
  • Hra je na vlastní nebezpečí. Firma nezodpovídá za bezpečí hráčů. Na trati se nevyskytují žádné nebezpečné úseky, pouze běžný dopravní provoz ve městě.
  • Hraje se za každého počasí.
  • Hrát můžete v češtině nebo angličtině. 
Děti

Osoby mladší 18 let mohou hrát pouze v doprovodu dospělé osoby.

Máte dotaz?

Dobrý den, jak hra probiha? Nekde se sejdeme s nekym, kdo nam preda instrukce a pak uz hrajeme sami za sebe? Nebo mame po celou dobu nějaký doprovod, ktery pripadne obcas poradí? Dekuji Ilona

Dobrý den, hra probíhá tak, ze na začátku dostanete veškeré potřeby a instrukce, včetně nápověd a poté už jdete trasu individuálně - můžete se po cestě zastavit na kávu nebo pivečko, to už záleží na Vás, jestli budete hrát na čas, nebo to pojmete spíše jako procházku :-) V případě, že si opravdu nebudete vědět rady ani s nápovědami, můžete samozřejmě volat na telefonní číslo, které se také dozvíte na startu a určitě Vám telefonicky poradíme :-) Těšíme se na Vás, tým Discover Pilsen

Zeptejte se nás na cokoliv (5)