Žádné stelivo a až 7 dní bez úklidu: Samočisticí toaleta pro kočky

V ceně:

Samočisticí toaleta SaroCat pro domácí kočky 

Doručení:

Osobní odběr Zásilkovna (613 poboček)
Zdarma (4 prac. dny)

InTime
Zdarma (4 prac. dny)

Osobní odběr na provozovně
Zdarma (3 prac. dny)

Místo osobního odběru:

Fitness Pohotovost

Kutnohorská 312, Praha - Štěrboholy

Dnes otevřeno 13:00–18:00

Doručuje obchod:

SuprMarket
www.suprmarket.cz
kopecky@fitnesspohotovost.cz
+420 737 239 340

Odposlechnuto na kočičích záchodech: „A to už jste, madam Micko, slyšela, že existují samočisticí toalety?“ „No jistě, Mourku, mám ji doma.“

Člověčí domácnosti se hemží technickými vychytávkami a vymoženostmi, tak udělejte radost i svým kočičím spolubydlícím a pořiďte jim plně automatickou toaletu SaroCat. Vlastně tak trochu uděláte radost i sobě.

SaroCat je revoluční novinka, se kterou péče o chlupaté mazlíky získává zcela nový rozměr. Až sedm dní vydrží svěží bez zásahu lidské ruky, není třeba ji uklízet ani plnit žádným stelivem.

Obsluha je tak jednoduchá, že ji kromě Mikeše a Micky zvládnete i vy. Čidla zachytí příchod i odchod kočičky, shrabovací systém se postará o vše, co po ní zůstane, a vodní trysky si hravě poradí se zbytkem. Jak to funguje?

Na rozdíl od jiných samočisticích toalet na trhu není třeba kupovat žádné další podestýlky nebo filtry, toaleta je vybavena podložkou z příjemné umělohmotné trávy, o kterou je elektronicky pečováno tak, aby zůstala stále čistá a bez zápachu. To v rozhodující chvíli ocení každá kočka domácí!

Adresa pro případné vrácení zboží:

Kutnohorská 312, Praha 10

Obchodní podmínky prodejce

Kalkulace ceny