Pohádkový pobyt v centru Prahy: Poznejte historická zákoutí hlavního města Poprvé na Slevomatu

Varianta: Podívejte se na další 2 varianty 2 osoby 2 dny (1 noc)
96 zákazníků
do konce

Termín:

V období od 10. 10. do 31. 3. 2017 podle dostupných kapacit. Termín si rezervujete sami.

V ceně varianty:

Pro 2 osoby na 2 dny (1 noc)

  • 1× ubytování pro 2 osoby ve dvoulůžkovém pokoji
  • 1× snídaně formou bufetu pro 2 osoby 

Strava:

Snídaně

Omezení:

Voucher nelze uplatnit v období od 22.12.2016 do 3.1.2017

Podmínky uplatnění:

Více informací jak uplatnit voucher

Destinace:

Hotel Tivoli***

Sokolská 48, Praha - Vinohrady

Check in od 14:00 – Check out do 10:00
Parkování: 550 Kč/den
Internet zdarma
Oddělené prostory pro kuřáky a nekuřáky
Wellness

Magická Praha pohltí svým zvláštním kouzlem každého návštěvníka. Ve svých křivolakých uličkách a historických domech skrývá tajemství, nad kterými se tají dech.

Vydejte se na historický exkurz a projděte se po místech, kde se psaly dějiny. Ubytujte se v Hotelu Tivoli na pražských Vinohradech v dosahu všech důležitých pražských pamětihodností. Přijíždět můžete od podzimu do jara. Nabídku můžete využít také v období oblíbených vánočních trhů na Staroměstském náměstí. 

Komfortní ubytování v centru Prahy

Těšte se na pohodlné ubytování v pěkných dvoulůžkových pokojích s vlastní koupelnou, klimatizací, televizí, wi-fi, fénem, minibarem a trezorem. K pobytu náleží i snídaně servírovaná formou švédských stolů.

Po celodenním výletě za památkami se můžete zregenerovat v hotelovém fitness a pak třeba hned vyrazit do víru velkoměsta. Vřelý hotelový personál vám bude k dispozici po celých 24 hodin a rád vám poradí s cestou i s objednáním taxi.

Volný čas a památky v okolí

Hotel Tivoli se nachází v samém centru hlavního města. Budete to mít jen 5 minut chůze na Václavské náměstí a k Národnímu muzeu. V nedaleké blízkosti hotelu se nachází také vyhledávané Kongresové centrum, Národní dům na Vinohradech, Divadlo na Vinohradech nebo Kostel sv. Ludmily. Metrem se snadno dostanete na Vyšehrad nebo na Pražský hrad. A možná to nakonec zvládnete i pěšky. 

Tipy co dělat

Kostel sv. Cyrila a Metoděje Kostel sv. Cyrila a Metoděje

Pravoslavný kostel nenechte ujít své pozornosti. Byl dějištěm hrdinného odporu parašutistů, kteří se podíleli na atentátu na Reinharda Heydricha. Po dokončení operace Anthropoid poskytl kostel sedmi parašutistům úkryt. Dodnes jsou zvenčí i uvnitř patrné stopy po marném boji s gestapem - zářezy od kulek.

Václavské náměstí Václavské náměstí

Václavské náměstí patří k symbolům hlavního města. Charakterizovat se dá např. jako dlouhý bulvár, který je po obou stranách lemován obchody, kancelářemi, směnárnami, hotely i restauracemi. Najdete tu ale i významná muzea, divadla a další památky. Dominantou je jezdecká socha sv. Václava z dílny významného sochaře J. V. Myslbeka.

Procházka po pražském Vyšehradě Procházka po pražském Vyšehradě

Vyšehrad nabízí krásné výhledy. Je spojen s bájnou kněžnou Libuší a věrným koněm Šemíkem, který skokem přes Vltavu zachránil svého pána Horymíra. Minete rotundu sv. Martina, chrám sv. Petra a Pavla, kostel Stětí sv. Jana Křtitele či Vyšehradský hřbitov s hrobkou Slavín, kde jsou pochovány významné české osobnosti.

Další tipy Zobrazit tipy na mapě

Kalkulace ceny

Další informace

Děti
  • Děti bez nároku na lůžko a stravu zdarma
  • Přistýlka 405 Kč/(15 €)noc
Příplatky
  • Parkování: 550 Kč/den
  • Domací mazlíčci nejsou povoleni
Storno podmínky
  • Změna termínu je možná nejpozději 14 dní před nástupem na pobyt, při pozdějších změnách voucher propadá v plné výši. Změnu rezervace lze provést pouze 1×.
Hotel Tivoli***

Sokolská 48, Praha - Vinohrady

Check in od 14:00 – Check out do 10:00
Vybavení a služby
Parkování: 550 Kč/den
Internet zdarma
Oddělené prostory pro kuřáky a nekuřáky
Wellness