Aktuální nabídka tohoto podniku: Celoroční lůžkoviny Aloe Vera 1+1

Široká nabídka matrací s paměťovou Visco pěnou

Tuto nabídku již nelze koupit.

Varianta: matrace Visco Bio King
19 zákazníků

V ceně varianty:

2× matrace Visco Bio King 80×200 cm

 • výška vrstvy z paměťové pěny: 1 cm (podíl ve 2cm vrstvě Rainbow)
 • Ekologický materiál unikátních vlastností,  
 • celková výška: 18 cm 
 • nosnost: 130 kg
 • záruka: 2 roky
 • mechanický test: 40.000×
 • Vhodné uložení: na pevný laťkový nebo pevný či polohovatelný lamelový rošt
 • Potah Aloe Vera

Strana Visco Relax (zeleno-vílá, tuhost 4–6/7) - spadá svou tuhostí do kategorie střední až vyšší tuhosti. Je vyrobena z poctivé vrstvy zelené paměťové Visco pěny a bílé Flexifoam® a je opatřena 3D Rainbow technologií. Má 7 anatomických masážních zón, díky kterým si vaše klouby při spánku dokonale odpočinou.

Strana Flexi Relax (zelná, tuhost 3–5/7) s masivní zelenou pěnou Flexifloam® střední tuhosti, která má masážní vlnku pro vaše maximální pohodlí. Pětizónová anatomická profilace jemně masíruje pokožku a poskytuje vydatnou relaxaci.

Doručení:

Osobní odběr na provozovně
Zdarma (15 prac. dní)

Top Trans
Zdarma (15 prac. dní)

Místo osobního odběru:

Ložnice 21 s.r.o.

Škrobárenská 483/6, Brno

Dnes otevřeno 8:00–16:00
Osobní odběr pouze po telefonické dohodě.

Doručuje obchod:

Horeka shop
horeka-shop.cz
slevomat@horeka-shop.cz
+420 727 874 817

Vyberte si ze široké nabídky matrací s podílem paměťové pěny. Nabízíme různé typy technologií a zpracování. Zaleží na vás, co od své matrace očekáváte.

Paměťová, nebo také viscoelastická, termoaktivní nebo kosmická pěna upravuje svoji tuhost podle tlaku a tepla lidského těla. Když si na ni lehnete, pěna se postupně uvolní a změkne podle vaší tělesné teploty.

Všechny matrace Tropico procházejí ná­ročnými testy na zdravotní nezávadnost, kterou dokazují certifikáty Öko-Tex Standard.

Pěna Flexifoam®

Matrace s pěnou Flexifoam®

Matrace Visco Bio King

BIO Matrace z přírodních materiálů mají výbornou elasticitu  a vzdušnost. U této matrace zajišťuje podporu v bederní části kokosová vrstva, kde jsou kokosová vlákna pojená latexem, tudíž oproti jiným matracím s kokosovou vrstvou může být použita i pro polohovatelné rošty. 

Matrace Soft Sleep Cashmere – vzdušná matrace

Díky profilaci masivního vnitřního jádra vznikají vzduchové kanálky. Díky nim je cirkulace vzduchu uvnitř matrace lepší, tzn. méně roztočů, bakterií a plísní, kterým vlhké prostředí prospívá.

Optimalizující tuhost ve všech zónách přináší spáčům pohodlí, stabilitu a dostatečnou podporu páteře a zároveň poskytuje pocit měkoučkého poležení.

Matrace Leonardo

Vyzkoušejte extra vysokou matraci Markus Pedriksen Leonardo a vyspěte se tak geniálně, jak geniální byl muž, podle kterého je pojmenovaná. Střední část jádra matrace je opět tvořena pěnou Flexifoam®, tentokrát ovšem o vyšší objemové hmotnosti, která poskytne komfort a oporu páteři, ať už spíte na boku, na zádech nebo třeba na břiše.  

Matrace Robusta Visco

Matrace, která má všechno. Má paměťovou pěnu, kokosovou výztuhu, anatomické zóny, robustnost, vysokou nosnost a oblíbenou vyšší tuhost. Navíc, rozdílnou konstrukci a tuhost stran. Střední část tvoří tlakově pojená pěna Flexifoam® vysokého objemu, která zajišťuje stabilitu, odolnost a dlouhou životnost matrace. 

Matrace s Airforce

Následující 3 typy matrací vynikají nejen svými užitnými vlastnostmi, jsou navíc velmi vzdušné. A to díky dalšímu inovativnímu prvku konstrukčního řešení, což je Airforce Patent.

Airforce

Matrace Visco Praktic - praktická, dostupná, s pamětí

 • Visco matrace, dostupná a pohodlná. Oboustranná konstrukce visco/flexi.

Oboustranná matrace s výškou 19 cm (základ dobrého spánku a tělesné relaxace) a rozdílnou konstrukcí stran. Vyrobena z paměťové pěny vysoké objemové hmotnosti (komfort, zdraví, úleva pro klouby) a z pružných a houževnatých pěn Flexifoam®. Ma­tracový sendvič je pečlivě uložen do dvojdílného potahu Hypoallergen Greenstyle.

Matrace Visco Max - mě už znáte a máte mě rádi

 • Luxusní visco matrace. Oboustranná konstrukce visco/flexi.

Oboustranná matrace s výškou 22 cm (snadné vstávání) a rozdílnou konstrukcí stran. Vyrobena z paměťové pěny vysoké objemové hmotnosti (komfort, zdraví, úleva pro klouby) a z pružných a houževnatých pěn Flexifoam®. Matracový sendvič je pečlivě uložen do dvojdílného potahu s kašmírovým vláknem Cashmere .

Matrace Visco Extra - jsem pořádný kus matrace! 

 • Luxusní vysoká visco matrace. Oboustranná konstrukce visco/flex

Oboustranná matrace s výškou 25 cm (pohodlí za všech okolností, pro všechny) a rozdílnou konstrukcí stran. S extra vrstvou 4 cm paměťové pěny vysoké objemové hmotnosti (komfort, zdraví, úleva pro klouby) a z pružných a houževnatých pěn Flexifoam®. Ma­tracový sendvič je pečlivě uložen do dvojdílného potahu Hypoallergen Greenstyle, který je prošitý klimatizační vrstvou dutého vlákna. Je pratelný na 60 °C, pro snadnou manipulaci vyroben ze 2 částí se zipem. Vhodný pro alergiky.

Potahy

Všechny potahy lze prát do teploty 60°C. Díky dvoudílné konstrukci potahů u všech matrací Tropico je praní snadné a matraci můžete stále používat. Jsou konstrukčně řešeny ze dvou samostatných polovin tak, aby bylo možné vyprat pouze jeden díl, nepřetížit pračku a matraci bez omezení používat. Potahy všech doplňků Tropico jsou taktéž snadno snímatelné a pratelné, opatřeny praktickým zipem.

Potahy

Adresa pro případné vrácení zboží:

Heršpická 800/6; 639 00 Brno

Zboží vrácené ve 14denní zákonné lhůtě musí být zabalené v původním balení, musí mít všechny etikety a štítky, nesmí být používané a nijak poškozené.

Obchodní podmínky prodejce

Kalkulace ceny

Hodnocení podniku

Dita

Rychlost dodání, perfektní zboží, solidní komunikace. Díky matracím po dlouhé době zase spíme tak dobře jako „za svobodna“ :-)

3. 12. 2015
Miladar

Výborná komunikace a profesionalita zejména paní Lejskové!

29. 2. 2016
Hanka

Rychlost dodani, kvalita matrace

24. 2. 2016
Ríša

Všechno doporučuji

18. 2. 2016
Jana

doručení až domu zdarma a v termínu, matrace je variabilní a přijemná, zatím ji testujeme :-) ale vypadá, že spaní na ní rozhodně nebude špatné…že se dodává rozložená je jistá výhoda, ale stěhovat dvoumatraci domem do ložnice nebylo vůbec snadné, na to je třeba myslet, hlavně u 25cm matrace, která se snadno nepoddá

15. 12. 2015

Všechna hodnocení