Vstupenky pro děti i dospělé do polského zábavního Inwald parku Poprvé na Slevomatu

Tuto nabídku již nelze koupit.

Varianta: Vstup pro 1 dítě, studenta nebo seniora
219 zákazníků

V ceně varianty:

 • Vstupenka pro 1 dítě, studenta nebo seniora na všechny atrakce Inwald Parku:
  • Park Miniatur
  • Dinolandia
  • Pevnost Inwald
  • Mini Zoo Kucyk
  • Zahrada Jana Pavla II.

Vstupenka platí pro děti od 3 let, seniory na 65 let nebo studenty s průkazem o studiu. 

Platnost voucheru:

Od 22. 6. do 30. 10. 2016

Omezení:

Všechny atrakce jsou zdarma kromě Rapid River (12 zl), laserové arény (5 zl / 15 min.), výstavy Exploratoria (10zl/ dospělí, 5 zl/ děti), jízdy na koni (7 zl / 3 okruhy) a potravy pro zvířata 2,5 zl.

Podmínky uplatnění:

 • Rezervace není třeba. Kód voucheru předložíte při vstupu u pokladny (nejlépe vytištěný).
 • Otevírací doba je každý měsíc jiná, více na webu parku.
 • Parkování i toalety jsou zdarma.
Více informací jak uplatnit voucher

Kde uplatnit:

Inwald Park

Wadowicka 169, Inwald, Polská republika 🇵🇱

Dnes otevřeno 10:00–18:00

Dětská fantazie je bezbřehá. Lednička klidně může být děsivým tyranosaurem, křeslo nedobytnou pevností a židle věrným ořem. Jenže časem to chce změnu.

Vezměte své děti za neuvěřitelným dobrodružstvím do polského zábavního Inwald Parku, který leží nedaleko hranic. Z Ostravy tam autem dojedete zhruba za hodinu a půl. Tak nasedat a hurá za zábavou!

Čeká vás zde 5 tematických parků a to vše na jednom místě! Báječnou zábavu tu najdou jak děti, tak i dospělí.

 • Park Miniatur – 60 věrných reprodukcí známých staveb světa, velký zábavní park, zelený labyrint, 5D kino, výstava Tutanchamona, Egypt Horror Show
 • Dinolandia – více než 50 dinosaurů, galerie éry devonu, minigolf, tajemná jeskyně, pláž, lanový park, zahradní plochy
 • Středověká pevnost s osadou – zábava ve středověkém stylu v obklopení draků a rytířů, kulečník, bowling, lukostřelba, laserový paintball
 • Zahrada Jana Pavla II. – 8 km dlouhá trasa alejí, putování mezi tisíci keři a květin, na ploše 3 ha obraz papeže Jana Pavla II. sestavený z živých rostlin, fotografická výstava
 • Mini Zoo Kucyk – 40 druhů známých i méně známých zvířat, jízda mašinkou do zoo, indiánská vesnice, jízda na koni, ohniště, dětské hřiště a mnoho dalšího

Po vstupu do parku jsou všechny atrakce zdarma a můžete na ně jít, kolikrát budete chtít. Naplánujte si prima rodinný výlet a v jednom dni se projděte kolem Eiffelovky, zamávejte Braniborské bráně, jednou nohou zavítejte do Austrálie a druhou do Řecka, Itálie nebo Číny. Svištěte po 9metrové nafukovací skluzavce, zatočte se na kolotoči, sjeďte divokou řeku nebo se naloďte na pirátskou loď. 

A jestli máte pro strach uděláno, spočítejte zuby tyranosaurovi a podívejte se do dinosauří říše. Prochází jí dokonce minigolf a najdete tu Jeskyni tajemství. Odhalíte ho? Do výšek se vyhoupnete v lanovém centru, na lezecké stěně nebo trampolíně. 

Ještě vám stačí síly? Výborně, budete je potřebovat! Proběhněte kolem draka chrlícího oheň a podívejte se, jak se žilo ve středověku. Vystřelte si z luku, zkuste středověký kulečník a po očku nakoukněte do mučírny. Po výletě do historie si oddechněte v zahradách Jana Pavla II. a obdivujte nádherné květiny, keře a stromy. Až se nabažíte pohledem, zaskočte za klokany, činčilami, mývaly a dalšími zvířátky. 

Když vás během putování přepadne hlad, navštivte některou z místních restaurací a doplňte síly. Jak to tak vypadá, čeká vás nabitý den plný skvělých zážitků. Kdy vyrážíte? 

Kalkulace ceny

Další informace

 • Rezervace není třeba. Kód voucheru předložíte při vstupu u pokladny (nejlépe vytištěný).
 • Otevírací doba je každý měsíc jiná, více na webu parku.
 • Parkování i toalety jsou zdarma. 
Děti

Děti do 3 let mají vstup zdarma.

Hodnocení podniku

4,8/5 dle 38 hodnocení
Taťána

Bylo to proště super

Lepší vyhlídka na obraz Jana Pavla druhého,z hradu to bylo vydět lépe,ale obráceně.Dejte blíž horské kolo a je to.Ještě nějaké vodní radovánky pro děti,na ovlažení,místa je tam ještě dost.

14. 9. 2016
Miroslav

Pro děti to bylo úžasné, spousta atrakcí a téměř vše v ceně i krátká projížďka na koni, trampolíny, lodičky, draci pod hradem, zvířátka...

Jídlo tam nebylo nic moc (v bufetu u miniatur) a placené atrakce se nedaly platit kartou, ale jen hotově (zloté) a bankomat jsme nenašli, museli jsme využít cash back na pokladně.

13. 9. 2016
Schumi0702

perfektní atrakce, celodenní výlet s dětmi úplně parádní

v parku nejsou bankomaty a některé atrakce je třeba platit hotově.

3. 9. 2016
Lazyl

Vstupenky jsme s rodinou využili v srpnu 2016. Areály všech parků krásné, přehledné, čisté. Celkově nás Inwald Park nadchnul. Vstupenky platí pro vstupy na dva po sobě jdoucí dny. Krásné využití pro děti ( naše děti 10 a 2 roky ) a obě děcka nadšené.

1. 9. 2016
Petr

Všechny parky

Nebylo

31. 8. 2016
Michael

Bylo to super. Moc jsme si to užili.
Doporučuji rodinám s dětmi...
M

30. 8. 2016
Irena

Atrakce, čistota v parcích, chutné občerstvení.

Divoká řeka není až tak divoká, loďky měly problém s výjezdem nahoru, pokud dojedete ty před sebou, tak jedete v koloně jak auta

28. 8. 2016
Ivana

Líbili se nám všechny parky,ale nejvíce si děti užili V dinoparku a středověké vesnici.

19. 8. 2016
Petr

Naprosto úžasná záležitost pro děti. Většina atrakcí již v ceně vstupného. Ucházející jídlo za přijatelné ceny. Super celodenní výlet.

17. 8. 2016
Hostal

Vše bylo OK.

10. 8. 2016

Všechna hodnocení