Sandálky KangaROOS – jedny pro vaše prtě, druhé pro dítě z Klokánku

Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku

Varianta:
KangaSpeed 2068 – Světle modrá
Ukončeno
959 Kč
1 zákazník

V ceně varianty:

Polouzavřený dětský sandál se svrškem z umělé kůže. Zapínání na dva suché zipy na patě a nártu. Vyjímatelná vnitřní stélka. Podrážka z pryže přetažená přes špičku

Doručení:

Osobní odběr Zásilkovna (1405 poboček)
35 Kč (10 prac. dní)

Doručuje obchod:

Martin Linek
www.urban-shoes.eu
urbanshoes@urban-shoes.eu
+420 724 345 577

Obuv hrála vždycky velkou roli. Třeba takový krásný princ dokázal díky střevíčku odhalit tajemnou Popelku. A pak spolu žili šťastně navěky věků.

Ptáte se, jakou roli hrají tyto dětské sandálky? Hlavní. Jejich nákupem totiž obujete svoji malou ratolest i dítě z Klokánku. To dostane jedny boty mající stejnou hodnotu jako tyto. 

Popelka už se nechala slyšet, že si takové krásné a kvalitní botky také pořídí. Ráda by totiž Klokánkům pomohla a beztak své střevíce už stihla prošoupat na bále. Má hodně štíhlou a malou nožku, takže sáhla po dětských. Nejdřív se ale ptala, jak že ty Klokánky vlastně fungují. 

(Vladimír 518 & děti z Klokánku)

Klokánky dětem nabízejí přechodnou rodinnou péči, dokud se nemohou vrátit do své rodiny, nebo dokud pro ně není nalezena trvalá rodinná péče. Státem jsou financovány jen ze 70 %. 

Více o Klokánku:

Na to řekla: Tak to musím přiložit nohu k dílu. Udělejte to také – buď nákupem těchto sandálků, nebo koupí dětských bot, dámské sportovní obuvi a sandálů, či dámských tenisek.

Adresa pro případné vrácení zboží:

URBAN SHOES s. r .o., Brněnská 131/37, 591 01 Žďár nad Sázavou

Obchodní podmínky prodejce