Obchodní konzultant pro kategorii Krása, zdraví a relaxace

Praha
Full-time

Jsme tým 10 obchodníků a sami už na to nestačíme. Proto k sobě hledáme posilu, která do toho šlápne s námi a pomůže nám rozšířit naši kategorii Krásy, zdraví a relaxace.

  • Obchodujeme veškerou gastronomii, zážitky, zábavu a wellness a beauty
  • 672 169 prodaných voucherů za rok 2018 
  • 1175 spuštěných partnerů za rok 2018 

Jako tým obchodujeme gastronomiizážitky po celé Praze a okolí. Díky přímým online rezervacím cítíme velký potenciál právě v kategorii Krásy, zdraví a relaxace. 

Ať už obchodujeme gastro nebo zážitky, jsme sehraná parta, která se společně potkává v našich kancelářích v Karlíně. Často nás tu ale nenajdete všechny najednou, protože jsme v terénu na osobních schůzkách s partnery.

Cílem našeho celého týmu je akvizice nových partnerů. Samozřejmě dbáme na to, aby naše spolupráce byla dlouhodobá,   proto se o svěřené a vybudované portfolio pečlivě staráme. 

Fungujeme na měsíčních cílech, které nám dává náš manažer Tom. To, jakým způsobem se k daným cílům dostaneme je pak zcela na nás. Veškeré aktivity a čas si plánujeme sami. 

I když je pro nás akvizice číslem jedna, můžeme využívat variability našeho produktu a pustit se třeba do celé kampaně. V kreativitě se meze nekladou. Více o tom, jaké vypadá obchod v našem oddělení najde ZDE.

Pokud chceš do toho šlápnout s námi, pak by ti neměla chybět:

  • zdravá drzost a selský rozum
  • touha zdolávat výzvy - ne pro tebe není odpověď
  • chuť aktivně vyhledávat nové obchodní příležitosti v oblasti krásy, zdraví a relaxace
  • kreativita a cit pro sestavení vhodných nabídek

Kromě sehrané party se u nás můžeš těšit na: 

Dalších 10 důvodů, proč u nás dělat obchod, ti řeknou naši obchodníci:

Zaujalo tě, co sis právě přečetl/a? Paráda! Ozvi se nám přes tlačítko „odpovědět“,   připoj své CV a napiš, proč by nám to společně mohlo klapat. My se co nejdřív ozveme!  A než se tak stane, ZDE si můžeš zkrátit chvíli a seznámit se s naším obchodním týmem. :)

Těšíme se na tebe!