Kolegy pro tuto pozici jsme již našli. Podívejte se na aktuální inzeráty.

DATA/CRM/MKT specialist

Praha
Full-time

Vidíš svoji budoucnost v e-commerce a onlinu? Máš odvahu vyhodnocovat data, AB testy, marketingové kampaně, připravovat targety pro cílení, analyzovat a predikovat chování zákazníků? Pak máš napůl vyhráno! Hledáme parťáka do nejoblíbenějšího týmu ve firmě, který neustále pracuje na tom, aby se Slevomat posunul zase o kus dál.

Ptáš se, proč nejoblíbenější? Víme o všem, co se děje a co se chystá. Proto za námi chodí všichni, co potřebují něco zjistit z dat – takže vlastně celá firma :)

A abychom mohli uspokojit všechny naše kolegy, potřebujeme rozšířit tým o člověka, který se již od prvního dne se bude učit jak funguje náš e-commerce business, jaká je síla marketingu nebo jak využít nových technologií - díky Google analytics Premium, Gooddatě, Keboole a Snowflake jdou věci hezky od ruky a člověk rychle vidí výsledky svého rozhodnutí.

Budeme si s tebou rozumět, pokud:

  • to umíš s Excelem, Google Analytics a umíš SQL. Pokud jsi už pracoval s nějakým BI nástrojem bude to určitě výhodou (jestli v něčem nejsi úplně nejsilnější, ale máš chuť se učit, rádi ti s tím pomůžeme).„ 
  • máš drive, jsi proaktivní, nebojíš se převzít zodpovědnost a dokážeš pracovat samostatně.
  • dokážeš strukturovaně přemýšlet, řešit komplexní problémy a efektivně komunikovat.
  • máš již nějaké pracovní zkušenosti s vyhodnocováním dat (které jsi nabyl třeba i při škole na stáži)

Co ti můžeme nabídnout: 

  • Dáme ti práci, která tě bude bavit. E-commerce je velmi dynamické odvětví, nudit se u nás rozhodně nebudeš.
  • Dostaneš jedinečnou příležitost růst spolu s námi. Máme sice krásné nové kanceláře, ale nejsme korporát. Pokud budeš dobrý,  posuneš se velmi rychle.
  • Získáš cenné zkušenosti ze známé internetové společnosti. Jsme členem celosvětové skupiny Secret Escapes a naše plány jsou velké.
  • V neposlední řadě budeš pracovat se skvělou partou lidí a získáš zajímavé profesionální kontakty.
  • Nástup ihned nebo dle dohody

Slevomat – něco trochu o nás

Slevomat je jedna z nejrychleji rostoucích e-commerce platforem na trhu ve střední Evropě. Neustále inovujeme náš business model, díky tomu jsme dnes největším inspiračním a zážitkovým online portálem pro cestování, zábavu a volný čas v Česku i na Slovensku.

Tím to však nekončí, naše ambice jsou vysoké a proto neustále hledáme nové kolegy, kteří se nebojí tvrdé práce, jsou schopni nám pomoci s překonáváním dalších výzev a jsou připraveni s námi oslavovat úspěchy.

Chceš jít do toho s námi?

Ozvěte se nám přes tlačítko „odpovědět“, vyplňte krátký formulář, připojte své CV a my se Vám co nejdříve ozveme.

Těšíme se!