Kolegy pro tuto pozici jsme již našli. Podívejte se na aktuální inzeráty.

Obsluha stánku – OC Chodov

Praha – Chodov
Full-time i part-time

Hledáš brigádu, aby sis přivydělal/a třeba už na dárky pod stromeček ? Umíš to s lidmi a chceš se v komunikaci se zákazníky posouvat dál?

  • Profíci, od kterých se můžeme učit
  • Naše práce má smysl
  • Přinášíme lidem radost a inspiraci

Právě teď hledáme nadšeného a energického kolegu, pro kterého bude potěšením věnovat se přáním našich zákazníků a poradí jim, co si vybrat z naší nabídky pro sebe nebo své blízké. Chceme parťáka, který stánek v OC Westfield Chodov učiní místem, kam budou naši zákazníci i návštěvníci chodit rádi.

Stánek je propojen s naší Zákaznickou podporou, kde tě na začátku vše naučíme a po celou dobu s naší zákaznickou budeš velmi úzce spolupracovat.

Tvá náplň práce bude obsahovat:

  • Pomoc s výběrem zážitků a dárků našim zákazníkům přímo v OC – nejde o aktivní prodej
  • Pomoc zákazníkům s objednávkou a uplatněním voucherů
  • Komunikace s kolegy ze Zákaznické péče
  • Dostávání do povědomí značku Slevomat u potencionálních zákazníků
  • Ve volných chvílích budeš komunikovat se zákazníky i po e‑mailech a diskuzích.

Budeme rádi, když budeš mít:

  • Příjemné vystupování a pusu od ucha k uchu
  • Nadšení pro jednání s lidmi a řešení situací, které budou pestré
  • Zkušenosti v zákaznické péči s reklamacemi nebo péčí o zákazníky v retailu uvítáme, ale nejsou podmínkou
  • Co nejvíce časových možností každou středu v rozmezí (9:00 – 21:00) případně úterý a čtvrtky , směny si domluvíš dle tvých představ, nástup IHNED
  • Spolupráce bude trvat do konce roku 2021, poté se můžeme individuálně domluvit na prodloužení.

Proč být součástí slevomatího týmu:

  • Vyděláš si 160 Kč/h
  • Zázemí firmy, která se posouvá neustále kupředu a jde s aktuálními trendy
  • Žádné manuály a volnost v řešení situací
  • Atmosféra svobodné firmy bez tvrdého dozoru
  • Otevřená firemní kultura a zaměstnanecké benefity (třeba i kredity na nákup na Slevomatu)
  • Pokud budeš mít zájem a domluvíme se, můžeš se u nás uchytit dlouhodoběji.

Cítíš, že tohle je to pravé pro tebe? Super!

Ozvi se nám skrze odpovědní formulář, připoj své CV a pokud chceš, tak i pár vět, proč si myslíš, že nám to spolu může klapat. Brzy se ti ozveme!

Těšíme se na tebe!

Jak probíhá výběrové řízení

Nahoru