Hodnocení podniku Minigolf Club Rajhrad

4,3/5 (1 260 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Ellen

Hezké posezení.

Voucher jsme chtěli uplatnit o víkendu, na pobočce nám bylo řečeno, že je to možné. Akorát si musíme doplatit rozdíl ceny. Místo cca 60kc jsme zaplatili 112, protože prý to tak mají nastavené, takže jsme vůbec vouchery kupovat nemuseli. Ale to byla spíš naše chyba, že jsme jeli o víkendu, akorát jsme se asi se slečnou nepochopili.
Další velké mínus byla dost špinavá podlaha (betonová, která byla v 70% prostoru) a dráhy. Pokaždé, když jsme zvedli míček, jsme měli špinavé ruce. Vypadalo to jakoby se nikdy nevytíralo. Lehce křivé dráhy, kdy se položí míček na černou čáru a míček jede dál… To už je ale maličkost.

Vyjádření partnera
Minigolf Club Rajhrad Včera

Ano, slevové vouchery neplatí o víkendech. Takto je to uvedeno i v podmínkách slevové akce. Přesto se snažíme vyjít vstříc těm co už dorazili a chtějí si zahrát tím, že jim použijeme voucher jako slevu na standardní vstupné. Nic Vám samozřejmě nebrání v tom přijít si voucher využít kdykoliv ve všední dny. Uplatnění voucheru o víkendu a doplacení do plné ceny je pouze naše vstřícnost.
Dráhy jsou křivé záměrně. Jelikož se jedná o závodní dráhy, tak to má svůj důvod, tak aby bylo možné vždy zahrát dráhu na 1 úder.
Co se čistoty drah týká, tak dráhy pravidelně uklízíme (vysáváme, a vytíráme).

17. 2. 2019
Petr

Bylo to fajn

Bylo to fajn ale příště půjdem jinam

30. 11. 2018
Silvie

Velmi neútulné prostředí, v průvanu a jako ve výkladní skříni. obrázek neodpovídá reálu. Dráhy křivé. Dítě do 6 let zdarma, není zdarma. Platíte zapůjčení hole. Takže bez dvacetikoruny navíc, na Vás může zdarma jen koukat.

Vyjádření partnera
Minigolf Club Rajhrad Před 11 měsíci

Bohužel musíme reagovat na toto lživé hodnocení. Hřiště je umístěno ve standardní obchodní jednotce uvnitř centra, takže žádný průvan určitě nehrozí. To že je obchodní jednotka prosklená je prava, nicméně to se dá v obchodním centru očekávat. Dráhy rozhodně křivé nejsou resp. zakřivení má svoje důvody a tím hlavním je, aby byla možná vypočítavá hra. Dítě do 6 let je u nás má standardně vstup zdarma a jelikož je podmínka, že musí jít v doprovodu dospělého, tak není problém, aby si hůl půjčilo od něj. Zapůjčení hole tedy platí pouze pokud dítě vyžaduje vlastní vybavení.

12. 3. 2018
David

Pěkné prostředí, příjemná obsluha

Pizza ze zmraženého polotovaru a chuť nic moc

12. 2. 2017
Nikodemr

nuda, staré beton hřiště, bez nápadu a fantazie…

Vyjádření partnera
Minigolf Club Rajhrad Před 3 roky

Jedná se o klasický závodní miniaturgolf, které má předepsané normované dráhy.

Hodnocená nabídka: Indoor Minigolf v OC Futurum Brno
25. 10. 2015
Anna

cena

špatný povrch drah, studené prostředí

Vyjádření partnera
Minigolf Club Rajhrad Před 3 roky

Povrch drah je konstruován z vysoce kvalitních desek, které splňují kritéria pro mezinárodní certifikát Světové minigolfové federace.

Hodnocená nabídka: Indoor Minigolf v OC Futurum Brno
5. 9. 2015
Anna

Líbilo se nám, že nebylo přelidněno, obsluha milá, velmi dobrý medovník.

Na dvě osoby jen jedna hůl, prostředí studené, dráhy oprýskané, špatný povrch.

Vyjádření partnera
Minigolf Club Rajhrad Před 4 roky

Určitě není problém si hole půjčit dvě. Nicméně minigolf je o míčích, z toho důvodu dvě hole většině hráčů spíše překáží. Celé hřiště je záměrně koncipované do industriálního stylu. Jinak se jedná o úplně nové hřiště, které splňuje přísné certifikační podmínky Mezinárodní minigolfové federace.

24. 6. 2015
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.