Hodnocení podniku Minigolf Club Rajhrad

4,3/5 (1 264 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Jarmila

Prostředí je velmi neútulné, obsluha sice byla příjemná, ale rozhodně to nevyvážilo fakt, že pizzu před námi vytahovali z mražáku a dopékali. čekali jsme velmi dlouho. Skutečnost vůbec neodpovídá nabídce. Mraženou pizzu si můžu koupit domů .

Vyjádření partnera
Minigolf Club Rajhrad Před 2 roky

Podáváme pizzu Giovanny, která je připravována v domácí pizzerii. Je vyráběná z kvalitních lokálních surovin. My ji následně dopékáme v pizza peci. Příprava jedné pizzy u nás trvá cca 6 minut, jelikož jsme Vám připravovali 6 ks pizzy, tak příprava samozřejmě nějaký čas zabere.

3. 1. 2017
Daniel

Velmi neprijemna obsluha, pan vypadal, jako bysme ho obtezovali, nastvany byl asi z toho, ze tam nebyla ani noha. Nepozdravil, nepodekoval, no otresne. Jiank hra za tu cenu byla dobra

Vyjádření partnera
Minigolf Club Rajhrad Před 2 roky

Mrzí nás tato Vaše zkušenost a věříme, že se jednalo pouze o chvilkové rozpoložení kolegy. Kolega jindy bývá v naprosto opačné náladě a i právě proto u nás vede kroužek minigolfu pro malé děti, které si jen nemohou vynachválit.

4. 12. 2016
Michal

Křivé neudržované dráhy

Křivé neudržované dráhy
Míčky zajíždí pod dráhy

Vyjádření partnera
Minigolf Club Rajhrad Před 3 roky

Křivost drah je záměrná. Bez křivosti drah by nebylo reálné dráhu zahrát na jeden úder. Vzhledem k tomu, že se jedná o závodní hřiště, tak je to dokonce podmínkou certifikace. Kvalitu hřiště potvrzuje mezinárodní certifikát Světové minigolfové federace a o hřiště se starají zkušení hráči. Jedním z nich je např. reprezentant ČR v minigolfu a světový rekordman Ivan Macho.

Co se týká zajíždění míčů pod dráhy, tak to je dáno technickými možnostmi umístění hřiště v hale.

Hodnocená nabídka: Indoor Minigolf v OC Futurum Brno
4. 10. 2015
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.