Kategorie

Dental Beauty

4,1 / 5 (244 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Precizní a rychlá práce, pan doktor byl perfektní milý a za půl hodky hotovo“

Při dentální hygieně vás zubní lékař nebo dentální hygienistka zbaví zubního kamene. Zubní kámen vzniká i při pečlivém čištění zubů, proto je dobré chodit na dentální hygienu 2krát až 4krát do roka. Při dentální hygieně se ze zubů kromě kamene odstraňuje také nežádoucí pigment a bakteriální povlaky. Po odstranění nánosů se povrch zubů vyleští a zafluoriduje. To sníží jejich citlivost a naopak zvýší odolnost vůči zubnímu kazu. Výsledkem dentální hygieny je dokonale hladký povrch zubu zbavený bakterií a zbarvení. Pokud bakterie pravidelně neodstraňujete, pronikají do hloubky a způsobují zánět dásní a rozpouštějí kost. Zuby se začnou kývat, a přestože jsou zdravé, nemají žádnou výplň a po čase vypadnou. Dentální hygienou proto předcházíte onemocnění zvanému parodontitida.

Dnes otevřeno: 9:00–17:00 Zobrazit všechny dny

Dnešní nabídky Dental Beauty

Hodnocení podniku Dental Beauty

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Martin

nepotvrdily se mé obavy po přečtení ostatních hodnocení a ošetření nebolelo, ani nebylo nepříjemné, jsem spokojen

ano, je to trochu jako na běžícím pásu, ale u mně a mého strachu z dentistů to bylo spíše výhodou

21. 12. 2016
Užitečné? Ano
Jana

Precizní a rychlá práce, pan doktor byl perfektní milý a za půl hodky hotovo

14. 12. 2016
Užitečné? Ano
Petra

Mily pan doktor, cely „zakrok“ vubec nebolel, vse ochotne vysvetlil.

8. 12. 2016
Užitečné? Ano
Michaela

Promptni objednani, ktere vyhovovalo mym casovym moznostem. Empaticky a velmi peclivy pristup pana doktora i sestricky, ocenuji usmev a vstricnost. Vrele doporucuji a budu sem rada jezdit i nadale. Velky dik Michaela, Zlin.

15. 11. 2016
Užitečné? Ano
K

Pan doktor vše vysvětlil. Nabídl možnost anestezie-nevyužila jsem, šlo to vydržet. Hygiena i s airflow trvala 30 min-byl to fofr, ale neměla jsem moc kamene, ani jiné vady, takže to byla spíš údržba:-) Na konci mi ukázal, jak správně čistit, používat mezizubní kartáček a nit.

Bylo to mé první setkání s dentálkou. Takže nevím, jak jinak to má vypadat. Při té velké rychlosti mi nestačila odsávat odsávačka..:-( To by se mohlo pro příště zlepšit..

7. 11. 2016
Užitečné? Ano

Další hodnocení (93)

Podobné podniky