Hodnocení podniku Sumo Sushi & Grill

4,4/5 (3 110 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Veronika

Rezervaci jsme měli na 20hod (podnik zavírá ve 22hod). Obsluha si od nás vyžádala vouchery a okamžitě je uplatnila. Následně nám řekli, že od teď už nebudou dávat nic na pás, ale jestli chceme, můžeme si objednat z jídelního lístku, což jsme nechtěli. Pás byl už v tu dobu poloprázdný, tak jsme se rozhodli, že chceme z restaurace odejít a přijdeme voucher využít jindy v dřívější čas. Obsluha ale odmítla situaci vyřešit s tím, že je voucher již uplatněný a nemůže nic udělat. Byli dost arogantní a nechtěli nám vyjít nijak vstříc. Nebyl tam nikdo, kdo by alespoň částečně rozumněl česky nebo anglicky, takže se celá situace řešila asi 45 min, bezvýsledně. Odešli jsme hladoví a ještě nás to stálo 700 Kč. Podnik rozhodně nedoporučuji. Běžte radši za plnou cenu do OC Černý Most nebo na Chodov!

16. 6. 2019
Michal

nic

Už víme kam nikdy nepůjdeme.

30. 5. 2019
Lukáš

Restaraci jsme navštívili ve všední den okolo druhé hodiny a jídlo které mělo být „teplé“ bylo studené, rýže okoralá, losos rozbředlý.
Jídlo se začalo zlepšovat až po třetí hodině. Výrazně nedoporučuji chodit mimo návštěvní špičku

23. 5. 2019
Natálie

Byla jsem poprvé, a naprostá katastrofa.. sushi nebylo vubec chutné.. avokado maki ani nejelo.. oschlé další sushi. Ryze tvrdá. Bohužel :) diky za zkušenost..

21. 5. 2019
Anonym

Neprofesionální jednání obsluhy, která se s námi při prvním pokusu o návštěvu odmítla bavit, při druhe návštěvě opět nepříjemné chování, kdy jsme byli po půl hodině požádáni o zaplacení a opuštění restaurace z důvodu, že jsme měli voucher do 17:00. Kvalita průměrná, znám v Praze i lepší místa.

19. 5. 2019
Jan

V nabídce velká perlivá voda Perrier, ale to je asi tak vše.

Obsluha nic moc, skoro neuměla česky. A to jak Číňan, tak Ruska, co tam sklízí talířky ze stolu. Jídlo z pás u bylo vše, jen ne chutné. Rýže nedochucená, pestrost nabídky žádná – kromě nejlevnějších maki s okurkou, krabem a lososem a pár kousků nigiri nejezdilo v podstatě nic.. Za ty peníze znám lepší running sushi. Nikdy už mě tam neuvidí.

16. 5. 2019
Simona

Docela dobrá polévka.

Byla jsem zde s přítelem na mé narozeniny a vážně hrůza! Výběr sushi téměř žádný, jen levné variace sushi (pořad jen samá okurka nebo surimi, ale lososa aby člověk pohledal). Krevety byly opravdu malinké a neloupané, to by nám tak nevadilo, ale že byly ještě napůl zmražené, to už byl vrchol! Žádná pestrost jídel a obsluha, která nerozumí česky (ukrajinka, kterou jsem žádala o vodu z kohoutku k džusu, pořád dělala že nerozumí a pak že mi donese velkou neperlivou vodu – která byla ještě pak k tomu perlivá)… a za dva malinké džusy a jednu větší vodu si účtovali 207,–! Takže nás celý oběd vyšel přes 700 Kč a odcházeli jsme akorát zklamání a naštvaní!
Rozhodně se sem nikdy už nevratim, nejhorší running sushi, na kterém jsem kdy byla.

16. 5. 2019
Helena

Byla jsem zde již poněkolikáté. Ale to co dnes když sem chodí lidi ze slevomatu předvedli mě opravdu zarazilo. Za celou hodinu nic nepřidali nahoru. Ve studeném pásu losos na příděl. Krevety jen 2 za celou dobu. Nedoporučuji

14. 5. 2019
Romana

Jidlo v celku uslo-ale sem tam spinava miska ani vyber me nenadchl… jezdilo malo druhu-spis porad dokola to same-takze bylo videt ze otevrene misky pak prikryvali

Aby nas po hodine a pul vlastne vyhodili ze tam uz cekaji další lide?-to je na me trochu moc-voucher byl na 2 hodiny-jak jsem pochopila tak zmatky s rezervaci meli velike, obsluha sla, ale nenadchlo me to tu-hodne si rozmyslim sem jeste jit, a narazit na spinave misky a poklopy?-taky nic moc

8. 5. 2019
Lukáš

kvalita jídla

naprosto otřesný přístup personálu, obzvláště mladého číšníka, co stál u kasy.
1)rezervace…byl to spíše můj monolog, protože jsem nerozuměl téměř ničemu. Čeština je sice obtížný jazyk, ale když už tady chcete pracovat na pozici, kde jednáte s lidmi, tak to chce umět více než pár slov.

2)Byla vytvořená rezervace na 1.5.19 12:00 , kde byl předem nahlášený voucher – odpověď zněla jednoslovné ano. Přišli jsme 11:50 s tím, že máme voucher, ale už před námi jedna madam řešila problém, který jsme měli i my. Nějak si vzpomněli, že 1. je svátek a nechtěli nás s voucherem pustit k jídlu. Zkráceně hádanice trvala 20, než jsme je donutili zavolat vedení, že o nemožnosti využít voucher v tomto datu nebylo v podmínkách ani slovo a ať na nás nezkouší „tofku nebo nic“ , které na nás zkoušeli celých 20 min (chtěli připlatit 100 kč, aby se cena vyrovnala na normální vstup). Co si budem, 100kč/os není tak zlý a člověk by to možná i klidně zaplatil, ale za ten přistup, kdy vás naprosto pohrdavě pošlou pryč, pokud jim nedáte peníze navíc, to nám opravdu dost zkazilo zážitek hned ze začátku.
Světe div se, po těch 20 minutách se zjistilo, že jsme několikátí, kdo si stěžuje a najednou to šlo, byli jsme vpuštěni. Když už jsem otrávené přátele přesvědčil, že si teda sednem, ať to hodí za hlavu, tak nastala ta lepší část. Sushi, to nebylo zlé, naopak dobré :)
Nicméně aby toho nebylo málo, tak dvouhodinový voucher, který jsme začali využívat cca 12:30 po hádanici s číšníkem, nám zřejmě zázrakem přestal platit už po hodině a cca 13:34–40 přišel, že jsme to měli jen na hodinu a půl a máme uvolnit stůl dalším.....ještě minimálně 20 min před koncem původní dvouhodinovky.

Takže sečteno podtrženo – první a poslední návštěva. Jídlo dobré, to ano, ale horší přístup a neochotu jsem ještě v restauraci nezažil.

8. 5. 2019
Anastasiia

Malý výběr sushi, po splatnosti krevety, kuře, losos, vypadalo všechno staré, a použité asi několik krát. Nejchudší sushi running v Praze

19. 4. 2019
Marek

„Sushi“ mi přišlo vážně slabé – obsahovalo nejvíce žlutou ředkev, okurky, takové ty nejlevnější surimi tyčinky a nějakou nespecifikovatelnou pastu. Lososové kousky byly celkem raritní, na tuňáka a krevety jsem čekal marně, o dalších druzích se mi ani nesnilo. Co by vlastně mě člověk čekat, když 80 % věcí nebylo vůbec sushi – například salát caprese jsem vážně nečekal… Mrzí mě, že spousta českých running sushi podniků je prostě a jednoduše vojeb. Nikdy víc.

11. 4. 2019
Michaela

ve chvíly kdy jsme přišli, přestali doplňovat a hodinu se točili stále ty samé jídla. Pak se obsluha sebrala a šla jíst. Výběr tedy téměř žádný.

11. 3. 2019
Anonym

Jidlo nedoplnovali, to jidlo co jezdilo, jezdilo hodinu a pul, sortiment sladkeho jezdil jen prvni pul hodinu, za cele dve hodiny tam byla jedina misticka se smazenymi nudlemi, uplne ledovymi… byl to darek, a me mrzi ze jsem vybrala zrovna tuto provozovnu sushi, a vsichni jsme zklamani.

23. 2. 2019
Anonym

Pokud jdete přes oběd nebo případně nejpozději kolem 18.hodiny, tak si člověk pochutna :)

Restauraci mám moc rada, ale pouze přes obědy nebo maximalne jít tam nejpozději kolem 18.hodiny… obsluha je jedna velká silenost, až na par výjimek… opravdu se nevyplatí tam chodit po 7.hodine. Pas už se nedoplnuje a je tam už jen jídlo, co zbylo z celého dne… na druhou stranu, a zároveň i trosku obranu, pokud se zeptate a řeknete si přímo o druh, co vám chutná, udělají ho jen pro vás :)

22. 2. 2019
Gabriela

Sladký čerstvý ananas, maki s ředkví.

Žádný desert(větrník, laskonka, punčák) oproti Runnig sushi na Flóře, pouze sladké sushi s banánem a malinou, žádná zmrzlina, meloun absolutně bez chuti – spíše už starý, maki s krabem, vše se točilo dokola, žádné obměny

10. 2. 2019
Lucie

Pomala a neochotona obsluha, maly vyber. Bohuzel velke zklamani.

22. 8. 2018
Gergeev

Malý výběr jídla

24. 6. 2018
Miroslav

Nic

Personal po pul hodine prestal davat jidlo a jidlo mezitim bylo studené, probrane. Chuda nabidka. Bohuzel jsme byli tohoto nazoru všichni navstevnici.
Nedoporucuji, jsou v Praze daleko lepsi sushi running

1. 4. 2018
Zuzana

Prostředí podniku.
Pikantní polévka a smažené nudle s kuřecím masem z menu byly dobré.

Rezervovala jsem si stůl online, při příchodu nám bylo sděleno, že rezervaci na mé jméno nemají. Ale nakonec nám byl přiřazený stůl, kde seděli lidi, že už mají zaplaceno, tak jsme čekali cca 10min před podnikem, přišla jsem si opravdu trapně. Když už jsme se konečně usadili, slečna servírka nám řekla, že máme hodinu, přitom voucher byl na hodiny dvě. Samozřejmě jsem se bránila, nebylo to nic platné. Po nějaké chvíli slečna přišla a nalepila nám na stůl lísteček s rezervací na čas, který vycházel na hodinu a půl od našeho příchodu, nikdo se na nic neptal. Co se týče obsluhy naprosto katastrofa, pití vám donesou jednou a pak chodí okolo vás bez dotazu, zda je vše v pořádku, když vidí, že máme prázdné sklenice na kraji stolu. Nemluvě o tom, že když se nám podařilo si objednat další pití, slečna servírka nebyla schopná donést jinou sklenici, když jsem si po coca cole objednala vodu, sklenici mi drze z kraje stolu přisunula zpět ke mně. No a v čase na lístečku přišla servírka, že už my prosím skončit a jít. A překvapilo mne, že na účtence stály ty dvě hodiny (které jsme vlastně ani neměli) running sushi 273,– ale zde je to prodáváno za 349,– :D a co se týče jídla, celou dobu jelo to samé, pouze pár druhů sushi, ke všemu ještě s teplou rýží, jinak ovoce a sladké dezerty..výběr tedy téměř žádný, takže za mě absolutní zklamání, propadák a opravdu NEDOPORUČUJI nikomu.

5. 3. 2018
Anna

Číslo volných parkovacích míst na parkoviště.

1. Servis. Udělala jsem rezervace předem ale když jsme tam přišli oni neměli ji u sebe nikde zapsanou. Na štěstí bylo tam dost volných míst.
2. Jídlo. Mnohem horší než v OC Černý Most. Natolik horší, že jsme se spolu s manželem pak zvraceli. :(
3. Výběr byl taky rozhodně měnší než v OC ČM.

Nikdy už se nevrátime!

9. 6. 2017
Miloš

Hezke prostředí

Navštívil jsem Sumo již podruhé. Poprvé jsem byl nadšen, spousty druhu sushi, teple jídlo, jako pozornost krevety na spizu. Dnes jsem si připadal jak v jiném podniku. Sushi jezdili jen tři druhy a to po celou hodinu s půl a navíc vše bylo jen s drcenym tunakem, pak zde byli smažená krabi tyčinky a ovoce a zkysle dezerty. Opravdu propad o 100procent oproti minule. Silné zklamání ;(

4. 6. 2017
Miloš

Hezké prostředí

Navštívil jsem Sumo již podruhé. Poprvé jsem byl nadšen, spousty druhu sushi, teple jídlo, jako pozornost krevety na spizu. Dnes jsem si připadal jak v jiném podniku. Sushi jezdili jen tři druhy a to po celou hodinu s půl a navíc vše bylo jen s drcenym tunakem, pak zde byli smažená krabi tyčinky a ovoce a zkysle dezerty. Opravdu propad o 100procent oproti minule. Silné zklamání ;(

4. 6. 2017
Veronika

Vůbec mě nenadchl jeden pás. Teplá jídla byla studená, jinak mají hezké prostřeí, výběr také.

1. 6. 2017
Helena

dobrá lokalita

Kvalita se zhoršila – sushi by mělo být o čerstvých potravinách, ale nabízeno bylo i sushi s tepelně upravenými produkty.
Přestože jsme měli rezervaci posadili nás na barové židličky, nápoje nám nabídli až po 30 minutách co jsme tam byli.

25. 5. 2017
ReBarbora

Velmi malý výběr druhů sushi (na páse snad víc druhů ovoce, masa, řas aj. než sushi)
Sushi viz foto (hodně rýže na úkor ryby, aby se zákazník co nejdříve nasytil)
Na sushi chodím již dlouho a pravidelně a tohle byl zatím ten nejhorší running, který jsem navštívila.
Za "vyhodnou"cenu voucheru radeji doporucuji navstivit sushi v Baifu nebo Jiu Zhou, kde máte za stejnou cenu velký výběr sushi a rozhodně nemá nepřiměřený poměr rýže/ryba

4. 5. 2017
misha

když už si objednáte relaxační masáž pro dva, přičemž jeden z vás trpí osteoporózou, na což ještě 3× upozorníte, naposledy na recepci podniku, asi by vám masérka neměla začít skákat po zádech.
jedna hvězdička za dobrý čaj.

27. 7. 2015
Kata

bohužel nemohu najít nic pozitivního

Po rezervaci jsme se dostavili na místo, paní obsluhující na velmi nepříjemně sdělila, že nemá místo u stolu, ale pouze na barové židli i přesto, že jsme při rezervaci jasně hovořili u stolu, vědět to, zamluvili bysme jiné datum s volným stolem.
Dále na runningu jezdilo celkem asi 6 druhů jídel, žádné obměny druhů se nekonalo, sushi jezdilo minimálně.
Nikdy už nenavštívíme znovu, velké zklamání.

28. 6. 2015
Ivana

velmi dobré jídlo, příjemná obsluha

18. 6. 2015
Jaroslav

Příjemné prostředí

Přestože podnik nebyl přeplněn tak nabídka jídel, která byla na páíse byla opravdu mizivá. Jídlo byl ooschlé, například anans byl tak starý, že zčernal. Personál jídlo nedoplňoval. Výběr byl napsrosto minimální smažené bramborové mřížky byl tak staré, že se nedaly jíst. Opravdu jídlo bylo velice špatné:-(

5. 5. 2015
Kamila

Nové a velmi hezké prostředí

Přístup personálu. Mají sice uvedeno, že voucher lze uplatnit od PO do PÁ, ale když jsme přišli v PÁ ve státní svátek, donutili nás bez předchozího upozornění připlatit 100,– Kč za osobu. Tím jaksi sleva pozbývá smysl. Takže už nikdy…

3. 5. 2015
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.