MandisanPlus

3,9 / 5 (14 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „dobře vyčištěno
rozumná cena
blízko vlak“

Dnes otevřeno: 8:30–12:30 13:00–16:30 Zobrazit všechny dny

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Praktické, Auto-moto

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku MandisanPlus

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
3,9/5 dle 14 hodnocení
David

Nejsem narocny zakaznik co hleda chybu.ba naopak par chyb toleruji preci jenom jsme lidi a ne stroje..ale tuto firmu nelze doporucit..sice palubní deska, sedacky a kufr v pohodě…zbytek vůbec neudelan bocni kasliky ve dverich spinave, pod předními sedackami nevyluxovano, bocni plasty u sedacek spinave take nikdo na ne nesáhl..

19. 5. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Antonín

dobře vyčištěno
rozumná cena
blízko vlak

V ceně není vysušení a ani nelze přiobjednat. Zdůrazňoval jsem, že auto pak přivezu do centra kde bude zamčené stát a nemohu ho nechat otevřené aby doschlo. Proto jsem ho přivezl brzy ráno a čekal že ho budou od 9 do 12 dělat a do 15 vyschne. Když jsem přijel tak ho ale teprve dokončili takže bylo mokré. Zatím nesmrdí, ale mám strach že bude. Loni jsem nechal tepovat u konkurence a za týden to páchlo jak ve sklepě a musel jsem reklamovat a nechat tepovat znovu.

29. 3. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Slevomat

Krásně provoněný interiér.
Skoro jako nové.

Kůže kolem řídící páky zůstala nevyčištěna.

18. 4. 2016
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Lakyjunkova

Prostředí podniku je naprosto příšerné, v jednu chvíli jsem přemýšlela zda opravdu tomuto „podniku“ můžu předat své klíčky od auta a věřit, že auto mi ještě vrátí. Domluva při rezervaci parádní, ochota personálu na místě přišerná. Auto bylo objednané na čištění na 8:30, když jsem si ho byla zkontrolovat v 10:30 bylo auto zaparkované na stejném místě tak, jak jsem ho předala (v 11:30 jsem ho měla vyzvedávat vyčistěné). Zaplatila jsem 3-hodinové čištění ale ve skutečnosti ho čistili pouze 1 hodinu, a to až když jsem v podniku udělala „pořádek“. Nemusím asi ani vysvětlovat, jak moc auto bylo nebo spíš nebylo „vyčištěné“… tady už mě nikdy nikdo neuvidí.

12. 2. 2016
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.