Kategorie

Photo Studio TED

4,7 / 5 (35 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Focení bylo naprosto perfektní. Fotograf T Cappelli je moc milý a ochotný profesionál. Poradí jak si stopnout, jak se tvářit, kam koukat, ale také nechá prostor vlastním nápadům. Příjemná, uvolněná, přátelská atmosféra podpořená hudbou. Vzniklo spoustu krásných fotek jelikož jsme vystřídali několik outfitů, černé i bílé pozadí. Každá fotografie je úplně jiná (vážné, spontální, vtipné). Byli jsme již na několika foceních, ale toto bylo jednoznačně nejpříjemnější a vznikly nejkrásnější fotky.“

Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy

Dnešní nabídky Photo Studio TED

Hodnocení podniku Photo Studio TED

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
4,7/5 dle 35 hodnocení
Lucie

Focení bylo naprosto perfektní. Fotograf T Cappelli je moc milý a ochotný profesionál. Poradí jak si stopnout, jak se tvářit, kam koukat, ale také nechá prostor vlastním nápadům. Příjemná, uvolněná, přátelská atmosféra podpořená hudbou. Vzniklo spoustu krásných fotek jelikož jsme vystřídali několik outfitů, černé i bílé pozadí. Každá fotografie je úplně jiná (vážné, spontální, vtipné). Byli jsme již na několika foceních, ale toto bylo jednoznačně nejpříjemnější a vznikly nejkrásnější fotky.

Vyjádření partnera
Photo Studio TED Před 10 dny

Moc vam dekuju
T Cappelli

29. 11. 2016
Užitečné? Ano
Luckakolar

Fotograf Danilo je velice milý a umí hodně poradit. Focení bylo příjemné v přátelské atmosféře. Fotky jsou moc hezké. Děkujeme za skvělý zážitek Danilo.

15. 8. 2016
Užitečné? Ano
Simona

Výborná domluva, vstřícnost, úžasný přístup při focení, obrovská trpělivost při focení s dětmi, rychlé dodání fotografií. Byli jsme nadmíru spokojeni a těšíme se na další focení s Tebou Danilo. Díky. Simona

Vyjádření partnera
Photo Studio TED Před 4 měsíci

Dekuji moc ! Fotit s vami bylo super !!!Tak priste...:)

7. 8. 2016
Užitečné? Ano
Lucia

We had family photo shooting with two daughters (3,5 years old and 2 months old). Danilo has lot of patience (we had enough time to change kids clothes, breast feed the youngest one). Our older daughter was good to following Danilo’s suggestion for photos. Also loved to observe him by his work. The pleasant atmosphere by photo shooting can be seen on the result. We were happy with the received photos. The photos we received within next 2 days. Thank you !

Vyjádření partnera
Photo Studio TED Před 6 měsíci

Hi Lucia,
thank you very much !!!
It was perfect shooting with your beautiful family !
Danilo

31. 5. 2016
Užitečné? Ano
Martin

Fotograf a vsechno okolo foceni, naprosto super

Fotky nejsou retusovane, pouze upravene barvy, cili 15 profesinalne upravenych fotografii to neni ...

Vyjádření partnera
Photo Studio TED Před 7 měsíci

dekuju za komentare, v pripadem nespokojenost s retous rad bych s vama domlouvit
T C

25. 5. 2016
Užitečné? Ano

Další hodnocení (17)

Podobné podniky