Photo Studio TED

4,7 / 5 (55 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Moc heyky fotky anz nejsou potreva upravit :) Tommaso je moc prijemny a profesional . Jsme moc spokojeni“

Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy

Danilo Desidera
studioted1@gmail.com
+420 773 048 776

Tommaso Cappelli
+420 734 396 222

Právě teď nabízíme

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Photo Studio TED

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
4,7/5 (55 hodnocení)
Jenefer

Moc heyky fotky anz nejsou potreva upravit :) Tommaso je moc prijemny a profesional . Jsme moc spokojeni

Vyjádření partnera
Photo Studio TED Před 2 měsíci

Dekuju:)
T Cappelli

1. 11. 2017
Eva

velmi příjemný přístup
trpělivý při focení dětí
doporučil i vhodné postoje při focení
poradil s barevnou kombinací oblečení

není co vytknout

Vyjádření partnera
Photo Studio TED Před 5 měsíci

Dekuju.
Tommaso C

17. 8. 2017
Daniela

Moc pekne fotky. Velmi sympaticky pan, kreativni.

Vyjádření partnera
Photo Studio TED Před 5 měsíci

Dekuji moc,Danilo :) !

13. 8. 2017
Lenka

Pan fotograf je profík, preferuje angličtinu. Bylo to zábavné i pro děti a fotky jsou nádherné.

Vyjádření partnera
Photo Studio TED Před 7 měsíci

Ahoj Lenko,dekuji moc !Bylo fakt super s vami !!! Danilo

2. 7. 2017
Sofiia

Přístup pana, vůbec nebyl vstřícný. Ve vouceru uvedeno ze dostaneme 10 foto retusovanych což jsme ne dostaly, navíc kdys jsme o nech přímo požádaly na co on odpověděl ze to rodinné foto ze přeji neví co by mnel na nich retusovat!!!!

Vyjádření partnera
Photo Studio TED Před 7 měsíci

Dobrý den,
musím zareagovat na vaše hodnocení. Budu se snažit vyhnout osobnímu názoru i komentáři, které by mě mohly ovlivňovat, protože se chci soustředit pouze na fakta, dokládající historii naší komunikace, kterou, budete-li chtít, je možné zveřejnit.
Vraťme se ale na začátek.
Když jste mě poprvé kontaktovala, dohodli jsme se na určitém termínu focení, ale jeden den před naší dohodnutou schůzkou jste mi napsala, že chcete focení zrušit. Jak je uvedeno v textu naší nabídky na slevomatu, zřetelně uveřejněného pro všechny zákazníky, tuto službu je možné zrušit nejpozději 48 hodin před dojednaným datem. Toto pravidlo
bylo přijato, protože my nejlépe víme, jaké potíže v důsledku jednoho zrušení mohou nastat.
Nicméně jsem vám nabídl alternativní řešení, dal jsem vám možnost přijít do ateliéru následujícího dne. V ten den, přesně půl hodiny před takto dojednanou schůzkou, mi zavolal váš manžel a žádal po mně zrušení fotografování, což mě uvedlo do rozpaků. Další nově vzniklou situaci jsem nechápal, protože v předcházejícím dni jste mi focení potvrdila. Já musel vašemu manželovi opakovat, že to není možné a že jsem tou dobou již v ateliéru připraven na focení, které by mělo za pár minut začít.
Když jste se nakonec dostavila, zaregistroval jsem vaše jiné chování (ale možná to byl jen můj dojem).
Po focení jsem vám a vašemu manželovi nabídl fotografie na CD nebo prostřednictvím emailu. Vybrala jste si druhou možnost. Po několika dnech jsem zaslal fotografie do úschovny emailu a ptal se vás, zda jste je obdržela. Nechápu, že z nějakého závažného důvodu, který mi není jasný, se fotografie nemohly otevřít nebo stáhnout (k mému překvapení se to stalo poprvé) a vy jste se ptala, zda již je připraveno CD, které jste předtím nepožadovala. Odpověděl jsem, že to učiním a bude připravené k vyzvednutí v recepci našeho studia.
Zdá se, že snímky vyšly dobře, ale ještě potřebovaly dodatečné úpravy, retuše, jak je uvedeno ve voucheru. Říkal jsem vám osobně, stejně jako ostatním rodinám zejména s malými dětmi, že u tohoto druhu snímků velké úpravy nejsou nutné a nerad bych riskoval nějaká pochybení (zvláště za těchto okolností).
Žádal jsem vás, abyste mi napsala, jestli upřednostňujete, které snímky bych já mohl upravit a sdělila jejich počet podle vašeho výběru. Od tohoto posledního emailu, v němž jsem požadoval čísla snímků určených k retušování, jsem neobdržel žádnou odpověď s výjimkou vašeho negativního hodnocení sepsaného ne po dnech nebo po jednom týdnu, ale po měsících od našeho doby našeho focení.
Nyní vás žádám, abyste mi soukromě zaslala číslo vašeho bankovního účtu, abych vás po odečtení části nákladů mohl odškodnit, protože po tomto hodnocení, které je pro mě demotivující a neopodstatněné, jsem se poprvé v mé profesní kariéře rozhodl práci nedokončit.
Mohl bych přidat celou řadu dalších detailů vztahujících se k tomuto případu, ale raději to neučiním.
Jak je patrné z mnoha dalších vynikajících hodnocení jsme na sebe pyšní, že můžeme našim zákazníkům kromě kvalitní fotoslužby nabídnout i uvolněnou, příjemnou a zdvořilou atmosféru, která bude vždy (nebo téměř vždy) určená osobám, které dokáží naši práci a chování ocenit.
Se srdečným pozdravem
Danilo Desidera

28. 6. 2017

Další hodnocení (33)

Podobné podniky