Lázně Pramen

4,7 / 5 (37 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Výborná dostupnost u metra Hradčanská, pivo hned při vstupu na recepci, příjemná obsluha lázní, která vše ochotně vysvětlila a ukázala. Pro milovníky piva opravdu skvělý dárek (neomezená konzumace po dobu cca 45min).Fajn odpočinek na „slamníku“.Za sebe mohu doporučit. Pokud ještě někdy využiji, tak pouze přes Slevomat (běžný vstup je dle mého názoru drahý).

Odpočiňte si v pivních a vinných lázních Pramen. Ponoříte se do dřevěné kádě s pivem nebo vínem a všechny vaše starosti se rázem rozplynou. Koupel má blahodárné účinky na lidský organismus a tělo si z ní vezme potřebné vitamíny. Během pivní lázně můžete neomezeně popíjet české pivo Kynšperský Zajíc, k vinné lázni zase dostanete lahvinku lahodného vína. Po koupeli se natáhnete na seník kousek od krbu. Relax spojte s romantikou a dorazte ve dvou.

Dnes otevřeno: 11:00–22:00 Zobrazit všechny dny

TATIANA SHAVKUNOVA
http://pivnispa.cz/
info@pivnispa.cz
+420 728 059 770

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Sauna a wellness, Péče o pleť a obličej, Péče o zdraví

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Lázně Pramen

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
4,7/5 (37 hodnocení)
Jan

Výborná dostupnost u metra Hradčanská, pivo hned při vstupu na recepci, příjemná obsluha lázní, která vše ochotně vysvětlila a ukázala. Pro milovníky piva opravdu skvělý dárek (neomezená konzumace po dobu cca 45min).Fajn odpočinek na „slamníku“.Za sebe mohu doporučit. Pokud ještě někdy využiji, tak pouze přes Slevomat (běžný vstup je dle mého názoru drahý).

15. 4. 2016
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Janinka

Dobré pivo. :-)
Vyhovovalo nám, že jsme se převlékali a sprchovali přímo v místnosti, kde probíhá samotná koupel (žádné přecházení se šaten).

5. 4. 2016
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Šárka

voucher jsem dala jako dárek dceři a jejímu příteli, byly nadšení a moc se jim to líbilo. Rádi by si tento zážitek zopakovali.

31. 3. 2016
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Lucie
27. 3. 2016
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Lýdie

Bylo to celkov dost kycovite. Krb jen esteticky doplnek, pivo penilo tak, ze se nedalo natocit a do vody v kadi nasypali trochu chmele. Pivo tam nebylo a ani kvasnice:((;

14. 3. 2016
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (12)