Hodnocení podniku Dotek srdce

4,8/5 (82 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Anonym

Masér Honza srší zvláštní neutuchající energií, kterou vás nabije už jen v jeho přítomnosti (má vskutku otevřené srdce). Masáž samotná byla příjemná, energetická, rozproudila mi čakry. doporučuji pro Honzův osobní přístup a neskutečný relax. :)

17. 2. 2019
Zuzka a Adam

Uvolňující masáž a moc příjemné povídání. Krásný zážitek. Doporučujeme!

2. 12. 2018
Christine

Nic..

Masáž doposud neproběhla i když si masér číslo voucher už dávno uplatnil. Voucher byl koupen jako dárek pro mou maminku, bohužel ji v čase uplatnění postihly vážné zdravotní potíže. Komunikovala s masérem mailem a domluvili se na provedení masáže až bude v pořádku. Masér chce masáž zaplatit znovu. Takže tento né zrovna levný dárek propadl. Nelíbí se mi vůbec přístup tohoto člověk a nedoporučuji!!! Recenzi píši až teď stále jsem čekala v nějaké kladné vyřízení této situace, bohužel marně..

Vyjádření partnera
Dotek srdce Před 3 měsíci

Pokud se dotyčná autorka tohoto hodnocení ozve, rád se s ní domluvím na řešení. Honza, Doteksrdce.

Hodnocená nabídka: Tantrická masáž pro ženy
20. 7. 2018
Vinare

Úžasné, relaxační i smyslné

8. 2. 2018
Alena

Pan maser byl velice prijemny a dobre se s nim povidalo.
Masaz byla super :-). Doporucuji.

31. 1. 2018
Alis

Těžko hodnotit slovem, musíte zažít na vlastní kůži ;-) skvělý zážitek! Tuto masáž si opravdu užijete :-)

17. 1. 2018
Anonym

Masáž byla velmi příjemná a uklidňující. S rezervací nebyl žádný problém.

Z celého prostředí a přístupu jsem však byla trochu rozpačitá. Věřím, že pan masér má svůj vlastní originální přístup k masáži a klientům, nicméně jsem odcházela z rozporuplnými dojmy a byla jsem ráda, že masáž skončila. Nelíbil se mi žoviální přístup oslovování křestním jménem. Celkově na mě celá masáž a pan masér působili nepříjemně zvláštně. Příště si určitě zvolím raději nějakou klasickou masáž.

Vyjádření partnera
Dotek srdce Před rokem

Je fajn umět si nastavit hranice. Jestli se někoho dotýká oslovování křestním jménem, může na to reagovat. Nemám vnitřní potřebu autority, nedotknutelnosti. Taky nejsem sběratel hvězdiček, děkuji velmi za tento názor. Upozorňuji, že jsem profesionál, ale nejsem zodpovědný za ničí pocity. Notabene klientka si dojde pozdě a zdržuje mě a další klienty... Bude fajn, když si zvolí klasičtější, než klasickou masáž.. :-) Srdečně masér Honza

9. 1. 2018
Seidlovaveronika

Bezproblémová domluva, krásné prostředí. I přesto, že jsem šla na masáž poprvé a byla značně nervozní, tak jsem z ní odcházela nadšená a to především díky naprosto profesionálnímu a zároveň empatickému přístupu pana Vencovského. Určitě všem doporučuji. Já sama si ten báječný relax ráda zopakuji:)

31. 8. 2017
Jaroslav

Masáž jsem absolvoval u paní Marcely a byl jsem nadmíru spokojený. Byla velmi vstřícná a vše se mnou před samotným začátkem masáže se mnou probrala všechny moje položené otázky i ty nevyřčené. Po samotné masáži jsem se cítil skvěle a nabitý energií jako nikdy dřív. :-) Byl to skvělý zážitek a rozhodně budu uvažovat o další návštěvě.

19. 8. 2017
Terezajassakova

Doporučuji všem :) Poznáte nepoznané ♥ K Honzovi chodím na masáž pravidelně a vždy jde do hloubky a k vašemu zdroji :) S úctou T.

29. 7. 2017
Marta

Masáž jsem absolvovala u maséra Honzy a byla jsem spokojená. Profi přístup a příjemná atmosféra, nové prostředí pěkné, lépe dostupné z centra.

21. 7. 2017
Martin

Odbornost paní Dědové

7. 7. 2017
Jirka

Byli jsme maximálně spokojeni. Honza je profesionál a výborný masér. Prostředí bylo naprosto úžasné. Hlavně musím vyzdvihnout jeho bezvadný přístup, kdy nám maximálně vyšel vstříc, co se týče termínu masáže. Můžeme jen doporučit.

Hodnocená nabídka: Partnerská edukační masáž
5. 6. 2017
Martina
Hodnocená nabídka: Dotek tantry pro ženy
22. 5. 2017
Martina

byla to zajímavá nasáž byla jsem podruhé a byla lepší než jinde.

Hodnocená nabídka: Dotek tantry pro ženy
21. 5. 2017
Jozka

Několik dnů před dohodnutým termínem masér napsal e-mail, jestli můžeme přijít o 1/2h dříve, to mi ale nešlo. V den masáže, pouhé 2h před termínem, jsem obdržel SMS, že masáž ruší ze zdravotních důvodů a ozve se mi, jak dál. Tak čekám…

Vyjádření partnera
Dotek srdce Před rokem

Reakce maséra Honzy na hodnocení:
Žádost o posunutí termínu byla žádost slušnou formou. Ne nevadí. Zrušení masáže bylo způsobeno nemocí a lidskou reakcí na můj stav. Nemohl jsem nabídnout náhradní termín, když jsem nevěděl, kdy budu zdravý. Po masáži bylo hodnocení domluvy termínu i služby a přístupu hodnoceno velmi pozitivně. Jen to tady už nešlo změnit. Honza

Hodnocená nabídka: Partnerská edukační masáž
16. 5. 2017
Marta

Dlouho jsem tento typ masáže zvažovala a jsem ráda, že jsem se nakonec odhodlala. Masér Honza je osoba na pravém místě, empatický, citlivý a přitom naprosto profesionální. Rozhodně to to mě byl silný zážitek, z kterého budu ještě dlouho čerpat! Zaujala mě i partnerská edukační masáž, tak třeba někdy využiji.

Hodnocená nabídka: Tantrická masáž pro ženy
2. 5. 2017
Bahelkova

Úžasný zážitek, úžasná masáž, krásné a příjemné prostředí. Přístup pana Vencovského je na velmi profesionální úrovni. Vřele doporučuji všem ženám, které mají rády sama sebe a především své tělo. Bylo to opravdu nádherný, až magický.

Hodnocená nabídka: Tantrická masáž pro ženy
28. 4. 2017
Pavel

Pan masér je velmi příjemný člověk, přirozeně zvídavý a komunikativní. Povídání před masáží je pohodové, jen bych doporučil trochu myšlenkově utřídit. Jde to směrem ezo, takže nečekejte teorie o masážích a podobně, jde více o přístup a vnímání masáže a doteku. Samotná masáž perfektní. Doporučuji.

Vyjádření partnera
Dotek srdce Před 2 roky

Masér Honza reaguje: pojem EZO mi nevadí, spíše s... 😉
Mluvím občas o věcech, co se jako ezo, spíše esoterické asi tváří... Jenže nemám odděleně tři základní složky bytosti: Tělo, Duši, Mysl... Což zdůrazňuji na začátku. Jak to kdo vnímá je je jeho pohled. Myšlenkově nic třídit nehodlám, ale děkuji velmi za názor. ☺

Masér Honza

Hodnocená nabídka: Partnerská edukační masáž
25. 4. 2017
Majda

Nádherné prostředí, profesionální přístup, vynikající masáž! :)

19. 4. 2017
Kateřina

Velmi zajimava zkušenost…Urcite vyuzijeme rady pana Honzy v praxi…

Hodnocená nabídka: Partnerská edukační masáž
14. 4. 2017
Radka

Celkově přístup, prostředí a hlavně i samotná masáž :-) Byl to pro nás jinak, nevšedně strávený volný čas. Prostě super :-)

Hodnocená nabídka: Partnerská edukační masáž
9. 4. 2017
Jan

Oba dva jsme si to užili a dozvěděli jsme se zajímavé informace o síle doteku

že to tak brzo skončilo

Hodnocená nabídka: Partnerská edukační masáž
8. 4. 2017
Vladislav

Skvělá domluva, zájem o zákazníka.
Možnost zarezervovat si termín elektronicky.
Připomenutí rezervace den předem.
Přístup při partnerské masáži byl pro nás nový, avšak můžeme jen doporučit. Honza Vencovský se nám věnoval nad stanovený časový rámec, skvěle jsme v „přednáškové“ části rozebrali co nás čeká a padli si do noty i po stránce osobnostní a náhledu na život. Honza byl otevřený diskuzi, oceňuji jeho osobitý přístup, zájem a empatii. Samotná masáž byla příjemným zakončením velmi příjemného dopoledne. Partnerská masáž je rozhodně zážitkem.

Hodnocená nabídka: Partnerská edukační masáž
29. 3. 2017
Petr

Opravdu příjemný zážitek.

Hodnocená nabídka: Partnerská edukační masáž
29. 3. 2017
Kristyna

Za mě i za mého přítele můžu říct, že masáž byla opravdu příjemná. Pan Vencovský je velmi sympatický. Určitě můžeme jeho služby doporučit :)

27. 3. 2017
Deniska

Páčilo sa mi úplne všetko :) Prostredie pekné, rezervácia rýchla a jednoduchá, zážitok neopísateľný. Je vidno, že Honza vie, čo robí a že ho to baví, vrelo odporúčam každému :)

Hodnocená nabídka: Tantrická masáž pro ženy
15. 3. 2017
Anna

Masér byl velmi příjemný, energický, dívá se na věc netradičním pohledem a předává ho do praxe. Zkušenost se nám moc líbila

Hodnocená nabídka: Partnerská edukační masáž
6. 3. 2017
Tereza

Nebyli jsme si jisti, co presne cekat, ale tato zkušenost predcila veškerá naše očekávání.
Nejenže se dočkáte skvele masaze, uvidíte ale i na vlastní oči jak taková masáž probiha, a především se dozvíte něco o sobě, něco o vás dvou a něco o síle dotyku.
Nebude se vám z tohoto místa chtit odcházet.

Hodnocená nabídka: Partnerská edukační masáž
21. 2. 2017
Paja

Bezproblémová domluva termínu, přínosné popovídání, příjemná masáž. Doporučuji :)

Hodnocená nabídka: Partnerská edukační masáž
20. 2. 2017
Pacovska

Skvělý vzrušující, uvolňující a příjemný zážitek, je dobré se skutečně uvolnit a užít si to, po masáži doporučuji udělat si volný zbytek dne

Hodnocená nabídka: Tantrická masáž pro ženy
11. 2. 2017
M

Dárek od manžela.
Nepopsatelný zážitek. Profesionálně provedená masáž, která stupňovala mé prožitky.
Příjemné prostředí, Empatický masér. Vřele doporučuji všem ženám. Dopřejte si relax a příjemné vzrušení.

Hodnocená nabídka: Tantrická masáž pro ženy
28. 1. 2017
Jan

Příjemná masáž, hlubší úvahy o doteku.

Přednáška nebyla moc strukturovaná.

Hodnocená nabídka: Partnerská edukační masáž
19. 1. 2017
Bohdana

Dámy nebojte se toho. Bylo to super ;-) .

Hodnocená nabídka: Dotek tantry pro ženy
18. 1. 2017
Repkovamiroslava

Domluva a osobnost pana masera

24. 12. 2016
Marketa

Opravdu příjemná, relaxační masáž v příjemném prostředí a provedená zodpovědně s profesionálním a přátelským přístupem. Pan masér dokáže nejen uvolnit tělo, ale posílit i duši. Výhodou je rovněž bezproblémové parkování a možnost občerstvení v hotelové restauraci.

19. 12. 2016
Petra

Pan masér je příjemný a citlivý. Není důvod mít před ním jakýkoliv ostych, ale naopak se svěřit, otevřít a nechat se unášet příjemnou masáží. 150 minut uteklo jako voda. Hezké a čisté prostředí. Drobné občerstvení jako milá pozornost určitě potěší.

Hodnocená nabídka: Tantrická masáž pro ženy
4. 12. 2016
Alan

Výborná domluva a způsob jednání. Ve své práci je Honza skutečným profesionálem a samotnou masáž provedl velmi „poctivě“. Byla to rozhodně jedna z nejlepších masáží, které jsem měl.

30. 11. 2016
Katarina

príjemné prostredie, skvelá masáž, výborný relax, určite odporúčam :)

16. 11. 2016
Kamila

Masáž byla opravdu úžasná. Člověk se po ni citi velice uvolneny. Pan Vencovsky je prijemny a sikovny maser. Určitě doporucuji.

9. 11. 2016
Silvie

Skvěle odvedená, výjimečná masáž. Velmi příjemné, tiché a relaxační prostředí a profesionální masér. Milé vystupování, ochota a vstřícnost. Doporučuji :)

8. 11. 2016
Tereza

Velmi příjemná uvolnujici masáž.
Prostředí hezké.

8. 11. 2016
Jitka

Naprosto všechno. Pro mě osobně konečně relax, kde jsem dokázala vypnout a nad ničím nepremyslet, nikde jinde se mi to nepodarilo. Rozhodně doporučuji, hned jsem se objednala na další návštěvu:-).

4. 11. 2016
Michal

Velmi prijemna masaz v prijemnom prostredi.

30. 10. 2016
Luděk

Profesionální přístup pana maséra, výborný relax, příjemné prostředí.

27. 10. 2016
Ivcazalesaka

Moc příjemný zážitek… prostředí, komunikace, pocity… Hledala jsem přátelskost, hravost a relax, což jsem našla.

19. 10. 2016
Dagmar

příjemné prostředí, příjemná masáž.

18. 10. 2016
Michaela

Moc příjemná masáž v příjemném prostředí. Určitě mohu doporučit ostatním lidem, kteří o masáži uvažují.

17. 10. 2016
Robertst

Vse bylo v poradku, maser byl ochotny a vstricny.

13. 10. 2016
Petra

Báječná masáž od úžasného člověka v příjemném prostředí!

13. 10. 2016