Hodnocení podniku All-In Concerts

4,4/5 (957 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Olga

Závěrečná scénka.

Celkově slabé, plkání o ničem, používání silně vulgárních výrazů.

5. 10. 2017
Lucie

blondýna nezklamala

naprosto příšerné, kouzelník na konci zabil celkový dojem..

21. 4. 2016
Eleanor

Jediné pozitivum – rychlé odbavení u baru.

Organizace společnosti all in koncert byla naprosto tragická! Místa se rozdelovala až před sálem, tudíž pokud jste chtěli sedět inteligentně museli jste jít hodinu před představením do fronty a čekat, nakonec jsme stejně seděli na konci rady odkud nebylo vidět a to jsme ve frontě stali mezi prvními.
Komunikace s poradatem nulová – veškeré negativní komentáře mazal z Fb. Naprosto neprofesionální jednání.
Po hodinovém čekání ve frontě, následovalo 20 minutové čekání na představení. Místo začátku v 19:00 začátek v 19:20, přičemž všichni byli na svých místech už před 19:00.
Vystoupení nebylo ničím originální, až na kouzelníka. Pazderková, na kterou jsme se těšili nejvíc, nebyla.
Z představení které mělo mít 2 hodiny a přestávku byla nakonec 1,5 hodiny v naprosto šíleném vedru. Sál byl úplně vydychany a bylo tam snad 30 stupňů.
Scénky ohrane, nic co by překvapilo.
Lidi kteří kupovali lístky za plnou cenu nebo lože museli být pěkně zklamáni.
Za tuto cenu jsem od toho čekala víc, natož když bylo vyprodáno.
Dle reakci publika, si myslím, že většina lidí názor sdilela.
Pořadatelé nebyla možnost kontaktoval – absence telefonního čísla na jejich webu. Asi vědí proč, určitě bych nebyla jediná kdo by tam volal naštvaný.
Rozhodne nedoporučuji s tímto poradatem na jakoukoliv akci jít.
Představení jako takové, záleží asi na náročnosti diváka, nás ničím nepřekvapilo ani neohromilo.

Vyjádření partnera
All-In Concerts Před 3 roky

Milá paní, děkujeme za Váš názor, který Vám ale bohužel musíme vyvrátit. Představení jste zakoupila na slevovém portálu s více než 30% slevou, jestli jste chtěla místo v prvních řadách, měla jste si ho zakoupit za plnou cenu. Místa se rozdělovala před sálem po ověření voucheru a nikdo s tím problém zatím neměl a rozdělovala se férově dle prvních příchozích od předních do zadních řad, takže jste musela přijít mezi posledními a seděla tedy o 6-7 řad dále, jak bylo uvedeno na voucheru: 1× vstupenka do přízemí (řada 16–22). Jestli jste stáli mezi prvními, což si nemyslíme, tak jak můžete prosím vědět, že byla někde hodinová fronta ? Začali jsme pouštět první příchozí už od 18:10, potom postupně další, bez nějakého dlouhého čekání a hlavní nápor od 18:40, tudiž logicky nemohla nikde hodinová fronta nastat, čekání bylo pouze na pár minut a odbavení okamžité, jelikož jak píšete snad jedinou správnou věc v tomto textu, je tá, že všichni byli na svých místech už před 19:00. Hned ze startu pouštíme 10minutový sestřih nejlepších skečů od všech komiků, které patří do vystoupení a na které pak naváže od 19:10 Miloš Knor. Poté představení trvá cca 1 hodinu a 45minut. O vystoupení se s Vámi nemá cenu ani bavit, jelikož pozitivní a krásné hodnocení od ostatních mluví za vše. Iva Pazderková byla od začátku psána, že bude pouze na vybraných zastávkách. Vedro v sále trošku bylo, to se omlouváme, ale nebyla to naše chyba, v KD PEKLO měli zaplé topení, které jsme nařídili vypnout ihned po našem příjezdu a otevřeli jsme většinu oken. A jestli jste nás chtěla ohledně něčeho kontaktovat, tak můžete buď přes náš kontaktní formulář na WWW.ALLINCONCERTS.CZ nebo mailově na info@allinconcerts.cz, kde se snažíme odpovídat téměr okamžitě, nebo úplně nejpozději do 24hodin. Přejeme Vám více pozitivity v životě a vše dobré. S přátelským pozdravem, ALL-IN CONCERTS.

13. 4. 2016
Vítek

Obyčejná komerce. Pokleslý humor, který patří do 4. cenové někam do pajzlu. Naprostá ztráta času a vyhozené peníze.

4. 4. 2016
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.