Hodnocení podniku Salon EDITH

3,9/5 (36 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Zdenka

Byl to dárek k narozeniny a sestra byla nadšená.

Dlouhá doba, než byl domluven termín./mesic/

Vyjádření partnera
Salon EDITH Před 24 dny

Dobrý den, moc mě těší, že se Vám u nás líbilo a odpočinula jste si!
Omlouvám se za delší termín domluvy,bohužel jsem jen člověk, jako každý z nás... I stroj se může porouchat, či zmýlit. Zakládám si na individuálním osobním lidském přístupu (ne na strojovém či pásovém přístupu), ale rozumím, že nejde vyhovět každému... Na lékaře jsme ochotné čekat 6 měsíců, či jiné služby... Bohužel mé služby jsou stejné a termín uplatnění byl tak brzký, abychom měli dostatek času službu domluvit zrealizovat do léta, než zase budou lidé jezdit na dovolenou a čekací lhůty budou opět dělší..
Děkuji za pochopení a budu se na Vás těšit opět během roku, již v klidnějším režimu:) Hezké dny přeji! Edita Kisá Karlová, Salon Edith

31. 1. 2019
Jindřiška

Moc děkuji paní majitelce za navrácené „sebevědomí“, navíc, je to super člověk :) Pan fotograf velmi vstřícný a trpělivý :)

8. 1. 2019
Martina

Děkujeme paní Editě za příjemný a přínosný kurz líčení, který jsme si s mamkou moc užily. Určitě se brzy objednáme na pokračování. :-)

26. 11. 2018
Iveta

Paní vyzážistka i paní fotografka byly naprosto úžasné. Nedá se nic vytknout. Prostředí, komunikace a průběh focení naprosto úžasné. Samotná fotoproměna předčila má očekávání.

23. 9. 2018
Pavlína

Vše :)

11. 9. 2018
Lenkapistova

Profesionální a milý přístup paní kosmetičky. Poradila, doporučila a vysvětlila veškeré otázky :-)

20. 4. 2016
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.