Kategorie

CA Benadus Travel

4,7 / 5 (641 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Od průvodce jsme dostali všechny důležité informace a tipy, abychom časově stíhali.“

Cestovní agentura

Dnes otevřeno: 9:00–18:00 Zobrazit všechny dny

Dnešní nabídky CA Benadus Travel

Hodnocení podniku CA Benadus Travel

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Markéta

Výlet byl hezký i s průvodcem jsme byli spokojeni

Bohužel si myslím, že časově se měl zájezd zorganizovat jinak.
Okolo 10 h jsme vystoupili v Drážďanech, kde se teprve otvíraly trhy, rozchod jsme měli 5 hodin! Takže jsme docela mrzli. Po 16. H jsme dorazili na Königstein, kde jsme stihli asi jednu dvě fotky, než se udělala úplná tma. Stánky měli mít otevřeno do 19h, do té doby byl také náš rozchod, bohužel už před 18.h byly některé stánky opuštěné a tak jsme chodili stále dokola, abychom nepřimrzli k zemi. Ale svařák nás velmi zahřál a byl skvělý!
Určitě bych výlety prohodila, protože Königstein je potřeba vidět za světla a naopak trhy mají kouzlo jen ve Vánočním osvětlení.

Včera
Užitečné? Ano
Eva

Od průvodce jsme dostali všechny důležité informace a tipy, abychom časově stíhali.

6. 12. 2016
Užitečné? Ano
Oberhoferp

Velmi dobře nastavený program. Časové prostory pro návštěvu vánočních trhů i pevnosti naprosto vyhovují s ohledem na předvánoční počasí. Autobus doveze do ideálních míst, není třeba žádných dalších přesunů.

Vyjádření partnera
CA Benadus Travel Před 2 dny

Dobrý den,
mockrát Vám děkujeme za hodnocení zájezdu. Jsme rádi, že se Vám zájezd a jeho program líbil. Také jsme názoru, že pokud se jedná o adventní období, tak je to příjemná kombinace obou adventních lokalit (Drážďany + Koenigstein). Krásné Vánoce a všechno dobré, mnoho cestovatelských zážitků - třeba s námi :-) v roce 2017!

Lucka / Benadus travel

6. 12. 2016
Užitečné? Ano
Magda

perfektně fungovala rezervace, komunikace s CK i průběh zájezdu jako takového - doprava i průvodce bez chyby;

trochu zklamání z vychvalovaných saských adventních trhů - moc lidí, většina stánků jednodruhových stejných, ale zase si člověk víc váží toho, co má doma, nadarmo není Praha podle CNN mezi městy s nejlepší předvánoční atmosférou :-)
v této souvislosti mi nepřišlo nejlepší kombinovat Drážďany s Koenigsteinem v jednom dni - na pevnost se přijíždí pozdě, objekty už jsou zavřeny a ten trh sám o sobě už na 2 hodiny není (pokud je nechci strávit ve frontě na svařák), a na pouhou prohlídku pevnosti jen zvenčí už je tma....viz foto

Vyjádření partnera
CA Benadus Travel Před 2 dny

Dobrý den, Magdo,
jsme moc rádi za Vaše hodnocení. Jsme rádi, že byl zájezd organizačně bez chyby. Co se týče hodnocení trhů, tak mě mrzí, že se Vám nelíbili nicméně dle našich klientů patří právě Drážďanské trhy mezi nejkrásnější v Evropě. Porovnání s Prahou nemá moc velký význam, jelikož je to neporovnatelné. Trhy v Praze nejsou nijak ozdobeny a i dle článku na idnes.cz to dokazují čtenáři v diskuzu, že je anketa CNN opravdu spíše k pláči. V Praze na trzích nemá účastník možnost ochutnat kvalitní jídlo a o kvalitním svařáku ani nemluvě. Navíc ceny za jaké se prodává obyčejný bramborák zejméne z mouky je taky příšerné. Zahraniční turisti jej jako nejkrásnější město hodnitili pouze proto, protože jsou na pěkném místě v centru a v okolí jsou kouzelné památky, jistě ne kvůli kvalitě občerstvení a výrobků zejména pro ruské návštěvníky. Dle hodnocení klientů za posledních 5 let sami můžeme porovnat, že jsou Drážďanské trhy nejoblíbenější a minimálně 30% klientů na ně jezdí opakovaně každý rok s námi. Dokazuje to i právě velký počet turistů a to zejména také německých. Na Pražských turistů moc českých turistů bohužel nevidíte. Jsme jedna z mála agentur, která právě u zájezdu klienty informuje i tom, že je lepší na trhy jezdit ve čtvrtek nebo v úterý s námi, kdy je na trzích méně lidí. Bohužel jste si vybrali termín, kdy byla prodejní neděle a museli jste tak s více lidmi počítat. Informujeme o tom u každého zájezdu do Drážďan. Pevnost Koenigstein je právě kouzelná večer a nemůžeme souhlasit, že je uzavřena. Naopak vyvrcholení trhů je večer a trhy jsou otevřeny až do 19:00 hodin. Je potřeba se příště více seznámit s popisem zájezdu. Tento zájezd byl koncipován za adventními trhy a nikoliv za samotnou pevností. Pevnost má 9,5 ha a proto je potřeba na tuto pevnost jet v samostatném zájezdu a nikoliv o adventní trhy. Mrzí nás, že jste v hodnocení agentury uvedla, že byste nás nedoporučila i přes to, že jste v kladném hodnocení agenturu chválila.
Mějte se krásně a přejeme Vám krásné Vánoce a mnoho cestovatelských zážitků v Novém roce 2017!

Lucka / Benadus travel

6. 12. 2016
Užitečné? Ano
Bohunka

Drážďany se nám líbí. Proti tomu nic nenamitam.Rádi tam jezdíme.

Za 1, při každém srazu nebo pauze nám bylo zdůrazněno ať jsme u autobusu včas. Pokud ne cekat nebudou.Tak se i stalo.Ale pokaždé se pozdě vyjizdilo. Buď autobus přijel pozdě nebo řidič neustále někde pobíhal.
A za 2,když jsme byly vymrzle ,tak nám bylo oznámeno, že nám v buse neudělají teplý nápoj. Pouze o pauze.Tak nechápu co to má za smysl.V jiných cestovkach s tím problém nemají.

Vyjádření partnera
CA Benadus Travel Před 2 dny

Dobrý den, Bohunko,
nevím ale zřejmě jste si spletla zájezd, dle ostatních cestujících je hodnocení úplně jiné. Náš autobus nikdy nepřijel pozdě a vždy přijel včas. Průvodce na sraz upozorňuje v Drážďanech, proto, protože na tomto místě nemůžeme s autobusem stát ale snažíme se vyhovět našim klientům a stavět co nejblíže památkám a centru. Průvodce zdůrazňuje pouze toto nástupní místo a nezdůrazňuje určitě při pauzách, pouze informuje o času odjezdu. Pokud řidič pobíhal, tak právě proto, protože klientům prodával nápoje a to teplé nebo studené. Musí to po obsluze také nějak uklidit. Je ale vidět, že i když se řidič může přetrhat, tak se nezavděčí nikomu a najdou se stále a věčně stěžující si klienti. V našich autobusech máme bohaté občerstvení a průvodce nad jeho povinnosti jej klientům rád prodá i během jízdy a též i přinese (upozorňujeme, že se jedná o průvodce ale plní i funkci stevarda). Teplé nápoje kromě společnosti STUDENT AGENCY nedělá žádná cestovní kancelář a to z bezpečnostních důvodů (polití klientů horkým nápojem atd.). Vždy a velmi ochotně jej však řidič velmi rád připraví právě o pauze. Dovoluji si říct, že takto bohatý bufet (viz. ostatní hodnocení níže úplně opačného názoru) nemá žádná CK. Děkujeme Vám velice za hodnocení ale musíme s ním zcela nesouhlasit a toto potvrzují i jiná hodnocení, jelikož jsme nejlépe hodnocená cestovní agentura v České republice a také zde na slevomatu. Bohužel se však nezavděčíme všude a zejména klientům, kteří si vždy na každé službě něco najdou. Mějte se krásně a přeje Vám krásné Vánoce a mnoho cestovatelských zážitků v Novém roce!

Lucka / Benadus travel

6. 12. 2016
Užitečné? Ano

Další hodnocení (133)