CK Relaxace

2,0 / 5 (2 hodnocení)

Cestovní kancelář

Dnes otevřeno: 9:00–15:30 Zobrazit všechny dny

Aneta Šebestová
http://www.ckrelaxace.eu
info@ckrelaxace.eu
+420 530 330 343

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Cestování, Dovolená u moře

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku CK Relaxace

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
2,0/5 (2 hodnocení)
5 0
4 0
3 1
2 0
Andrea

Bohužel, zájezd obsahoval poloviční penzi. Poloviční penze v podání této CK, obsahovala každé ráno hromadu stresu, zda se vůbec najíme. Nebyla ani káva, jen melta. Stále stejný jeden druh pečiva, a poté dlouho nic. Porce pro třicet lidí byla reálně tak pro 15. Tedy jste se neustále museli doprošovat, zda vám přinesou máslo či sýr. Jeden den byl dokonce jen sýr a máslo ne, s odpovědí, že máslo bylo přeci včera. Večeře: bylo deklarovaného že si každý den můžete vybrat z těstovin, pizzi či jednoho jídla, tak to ale bohužel nebylo. Pizza jen jeden druh a to nejlevnější margarita, těstoviny pouze boloňské špagety (přičemž to s boloňskými špagety nemělo nic společného-nalámané špagety, šílené mleté maso, žádný sýr) a třetí jídlo bylo v jejich podádní také tristní.
Nebýt doopravdy neuvěřitelně špatné kvality jídla, na které si ještě hodlám stěžovat u CK, tak by to byl i hezký zájezd. Hotelový pokoj relativně hezký, koupelna trochu pokulhávala.. Cesta autobusem v pořádku.
Nebýt toho, že údajná polopenze vyšla na osobu na 2.800kč, přičemž reálné náklady na jednu osobu na den nemohli být ani 100kč, tak to byl zájezd hezký. Delegáka doporučila dodatečné zájezdy-hezké. Ale co se týče jídla, jen ignorovala celou situaci a nic neřešila. Tedy nedoporučuji příště

5. 9. 2014
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.