Kategorie

PastilkyLeone.cz

4,2 / 5 (139 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Příchutě pastilek (absinth, borůvky, aperol) byly až překvapivě nadmíru věrné svým chuťovým předlohám. A byť se balení zdají malá (ani ne o moc větší, než je krabička sirek), pastilek jich v nich dohromady je až až. Naprosto vynikající produkt, který bych doporučoval, mít o jeden prst navíc, všemi jedenácti.“

Marca Leone je italská rodinná značka s tradicí, která si zakládá na vysoké kvalitě svých výrobků, pro jejichž výrobu využívá skutečných surovin. Díky vysoké kvalitě výrobků je zcela přirozené, že ve většině sladkostí nenaleznete žádný lepek – glutan. Vedle tradičních výrobků z 18. století vychází Leone vstříc také nejrůznějším potravinovým intolerancím: nabízí i výrobní řady bez cukru se stévií s označením LeonSnella, bez sojového lecitinu, bez laktózy – veganské nebo bez ořechů a spousty dalších variací. Vyberte si tu svou.

Dnes otevřeno: 9:00–17:00 Zobrazit všechny dny
Dnes otevřeno: 9:00–17:00 Zobrazit všechny dny

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Zboží, Potraviny a nápoje, Delikatesy a sladkosti

Hodnocení podniku PastilkyLeone.cz

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
David

Příchutě pastilek (absinth, borůvky, aperol) byly až překvapivě nadmíru věrné svým chuťovým předlohám. A byť se balení zdají malá (ani ne o moc větší, než je krabička sirek), pastilek jich v nich dohromady je až až. Naprosto vynikající produkt, který bych doporučoval, mít o jeden prst navíc, všemi jedenácti.

19. 9. 2016
Užitečné? Ano
Katerina

Zajímavá chuť, praktické baleni

17. 6. 2016
Užitečné? Ano
Jana
19. 5. 2016
Užitečné? Ano
Blanka

:-) balení, chuť a rychlé dodání :-)

15. 4. 2016
Užitečné? Ano
Hana

Ovocné želé posoudit nemůžu, protože je to dárek. Vypadá to ale luxusně! Velmi chválím rychlost dodání (jeden den objednáno, druhý den doručeno) a zabalení. Moc děkuji!

Vyjádření partnera
PastilkyLeone.cz Před 11 měsíci

Děkujeme, vážíme si Vašeho hodnocení a uděláme vše pro Vaší spokojenost i při příštím nákupu.

5. 4. 2016
Užitečné? Ano

Další hodnocení (40)