Masáže Lemur

4,1 / 5 (39 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Moc milá a šikovná slečna, profesionální přístup, rychlá domluva, doporučuji!“

Masérna leží v centru Brna

Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy

Lucie Kubíková
http://masaze-lemur.blogspot.cz/
masaze-lemur-lucie@seznam.cz
+420 774 890 777

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Krása, zdraví a relaxace, Masáže, Speciální masáže

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Masáže Lemur

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Jana

masáž výborná, příjemná masérka

velmi tvrdá stolička na sezení při masáži šíje

24. 8. 2016
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Ivana

Masáž sama o sobě byla super.

OBJEDNÁNÍ: Hrůza. Celkem 3 nebo 4 telefonáty, 8 sms. Jednou jsem masáž přeobjednávala, paní mi měla poslat nové termíny, no poslala mi je až po 9 dnech a třech připomenutích.

DEN MASÁŽE: Byla jsem domluvená na masáž s paní na dnešek na 13. hodinu. Přijdu tam a místo masérky je masér. Oznámil mi, že zaskakuje. Nebyla jsem o tom informována, vyloženě jsem si vybírala voucher podle toho, kde masíruje žena. Stačilo předem informovat, takhle jsem v první chvíli nevěděla, jestli jsem vůbec správně.

Pak mi masér oznámil, že je na 13. hodinu objednán někdo jiný, ale že je to asi nějaké divné, protože je tam od rána a nepřišel nikdo z objednaných lidí. Že mě tedy klidně vezme, když jsem objednaná, ale že na rozpisu co dostal je psaný nějaký muž. Během masáže 2× odběhl, protože přišel muž, který byl objednaný na stejný čas, jako já. Dveře mezi masérnou a recepcí byly otevřené a výsledný dojem z masáže to zkazilo, neboť jsem poslouchala, jak si vedle pán telefonuje a nadává, že musí čekat, protože má někdo holubník v rezervacích. Možná volal té paní masérce. No pak muž volal ještě dalším lidem a já to musela poslouchat, takže relaxace se moc nedostavila :( Taky se mi zdálo, že masáž byla kratší, než 40 minut, měla max. 35 minut, protože jsem odcházela 13:27 (po oblečení atd) a přišla jsem 12:55 (vysvlékání, výběr krému, řešení nedorozumění v systému rezervace atd).

Vyjádření partnera
Masáže Lemur Před rokem

Dobrý den, bohužel se masírování nevěnuji na plný úvazek mám své zaměstnání takže ano pokud mám čas a diář v ruce tak volám. Jinak večer už píši jen sms. A dne 15.8 jste byla objednaná až na 14:00 ( pokud si přejete ženu nebo muže stačí se zeptat po telefonu , nejsem v salonu sama a tak pokud s tím kdykoli měl někdo problém tak v telefonu se ujistil zda Masíruje žena nebo muž) kdy masér dostal jasné instrukce kdy kdo má přijít ,ale nepřišli 3 lidi. To že přišel objednaný pán na 13:00 hodinu bylo naprosto v pořádku. Jak píšete o holubníku tak se skuzte někdy podívat i na stranu nás masérů kdy máte objednaných 7 lidi někdo nepřijde vůbec bez omluvy, někdo naopak brzo,a my s tím bohužel nemáme co udělat.někdy se bohužel stane že se musí vyřešit nějaké zmatky. A ohledně doby masáže ,pokud si zakoupíte 40 minut masáže za 200 korun masáž čistého času trvá 30 minut + ošetření + 5 minutek odpočinku. Děkuji za váš komentář, pěkný den

15. 8. 2016
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Dagmar

Přístup a ochota slečny

22. 7. 2016
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Marta

vstřícnost, s maserkou ksem byla spokojena

19. 7. 2016
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Dagmar

Moc milá a šikovná slečna, profesionální přístup, rychlá domluva, doporučuji!

22. 6. 2016
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (11)