Masáže Lemur

Brno, Vlhká 25

„Moc milá a šikovná slečna, profesionální přístup, rychlá domluva, doporučuji!“ — Dagmar, Před 2 roky

„Moc milá a šikovná slečna, profesionální přístup, rychlá domluva, doporučuji!“ — Dagmar, Před 2 roky

O nás

Masérna leží v centru Brna

Masáže Lemur
Vlhká 25, Brno, 60200 (zobrazit na mapě)

Masáže Lemur

Vlhká 25, Brno

Zobrazit na mapě
Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy
Vybavení a služby
Parkování zdarma
U nás se nekouří
Mapa poboček

Hodnocení podniku

Jana

masáž výborná, příjemná masérka

velmi tvrdá stolička na sezení při masáži šíje

Ivana

Masáž sama o sobě byla super.

OBJEDNÁNÍ: Hrůza. Celkem 3 nebo 4 telefonáty, 8 sms. Jednou jsem masáž přeobjednávala, paní mi měla poslat nové termíny, no poslala mi je až po 9 dnech a třech připomenutích.

DEN MASÁŽE: Byla jsem domluvená na masáž s paní na dnešek na 13. hodinu. Přijdu tam a místo masérky je masér. Oznámil mi, že zaskakuje. Nebyla jsem o tom informována, vyloženě jsem si vybírala voucher podle toho, kde masíruje žena. Stačilo předem informovat, takhle jsem v první chvíli nevěděla, jestli jsem vůbec správně.

Pak mi masér oznámil, že je na 13. hodinu objednán někdo jiný, ale že je to asi nějaké divné, protože je tam od rána a nepřišel nikdo z objednaných lidí. Že mě tedy klidně vezme, když jsem objednaná, ale že na rozpisu co dostal je psaný nějaký muž. Během masáže 2× odběhl, protože přišel muž, který byl objednaný na stejný čas, jako já. Dveře mezi masérnou a recepcí byly otevřené a výsledný dojem z masáže to zkazilo, neboť jsem poslouchala, jak si vedle pán telefonuje a nadává, že musí čekat, protože má někdo holubník v rezervacích. Možná volal té paní masérce. No pak muž volal ještě dalším lidem a já to musela poslouchat, takže relaxace se moc nedostavila :( Taky se mi zdálo, že masáž byla kratší, než 40 minut, měla max. 35 minut, protože jsem odcházela 13:27 (po oblečení atd) a přišla jsem 12:55 (vysvlékání, výběr krému, řešení nedorozumění v systému rezervace atd).

Dagmar

Přístup a ochota slečny