Hodnocení podniku Frogurt

4,3/5 (1 777 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Dana

Výborný mražený jogurt.

Na vafle jsme zašli do NC Nový Smíchov. Byly to nejhorší vafle v mém životě – naprosto suché a tvrdé, všichni kolem nás museli stejně jako my odložit obdržený plastový příbor, protože vafle nešly ani krájet ani napíchnout – skákaly z talířku a dalo se s nimi klepat (ostatní zklamaní hosté také uplatňovali voucher). Vypadalo to jako když byly vafle udělané předem nebo koupené jako polotovar a ohřívané v mikrovlnce – byly tvrdé hned po přinesení, po vychladnutí to bylo ještě horší. Ovoce a čokolády bylo dost i káva byla v pořádku.

5. 3. 2019
Jituna

Vafle byly zřejmě ohřávané v mikrotroubě a to dlouhou dobu. Byly úplně tvrdé. Zmrzlina výborná. Cappuccino bylo opravdu hodně slabé.

10. 2. 2019
Lucie

Jedním slovem hrůza. V provozovně OC Nový Smíchov jsme byli sami, zaměstnanec si jen opsal číslo voucheru a zeptal se co chceme, ano nepozdravil… Poté bloumal 10 minut a nedělal nic, protože nevěděl co má dělat a jeho kolegyně se s někým vybavovala. Čekali jsme 20 minut, wafle byla z jedné strany úplně spálená, latté ušlo. Celkově provozovna v OC Nový Smíchov strašná, personál neví co má dělat a práce ho vůbec nebaví.

25. 1. 2019
Karin

Místo, prostředí, lokalita. Malinová vafle chutnala, vše pokazila neochota a pomalost personálu.

Vafle rozhodně nevypadá jako na obrázku, je mnohem menší, mělo by být skutečné foto, aby to neklamalo zákazníky. Velice špatná obsluha, neochotná. Když jsme byli na řadě a s kamarádkou se domlouvaly s čím si ty vafle dáme, místo toho, aby prodavačka chviličku počkala, tak nás odfrkla se slovy tak si stoupněte dál a místo nás začala obsluhovat někoho jiného. Neřekla bych nic, kdybychom si vybírali dlouho, ale šlo o pár vteřin a přitom žádná fronta nebyla, aby někdo byl zdržen, jen jediný zákazník za námi. Dále čekali jsme na vafle skoro patnáct minut a to opravdu bylo při prázdném provozu. Jakým způsobem nám vše bylo na stůl servírováno ani komentovat nebudu, ale hned u stolu jsme si říkaly, proč ty holky tam pracují, když je vidět, že je to očividně nebaví, že to asi dělají, jen proto, aby něco dělaly…Měla jsem tu přátele z Belgie, kde jsou vafle proslulé na každém kroku, ale toto se rovnat nedá, to byla ostuda, až mě bylo před nimi trapně. Prostě se to celé nepovedlo, mračící obsluha, neochotná, pomalá…

16. 1. 2019
Alena

Vafle, spalená, rozmočená na to teplé maliny. Káva obyčejná. Velké zklamání

8. 1. 2019
Evarossmannova

Frozen jogurt je opravdu dobrý, to jediné mohu pochválit.

Vafle syrová, porce Vafle k smíchu, caffe latte – škoda psát.
Opravdu Velké zklamání.
Navíc jsme čekali 35min. na objednávku, i když zákazníci před námi nebyli.

8. 1. 2019
Michaela

obrázek neodpovídal skutečnosti.. místo 5 nadýchaných waflí jen 1 placatá, chuť dobrá,
u latte po chvíli spadla pěna

1. 1. 2019
David

nizka cena

malý výběr
kvalita provedení a chu´t špatná

6. 8. 2018
Martin

z návštěvy jsem byl velmi zklamán, tuším, že jsme měli borůvkový, nebo nějaké jiné lesní plody, koktejl jsme si vzali sebou a až při cestě jsme zjistili, že je naprosto nepoživatelný – byl bez jakékoli chuti a vodový

5. 7. 2018
Michaela

Bohužel velmi slabé. Podnik v Palladiu vypadá hezky, ale obsluhoval nepříliš ochotný mladík. Malinový koktejl byl bohužel hodně kyselý a bylo v něm málo mraženého jogurtu. Když jsem si pak chtěla koupit pití na cestu, „ocucával“ (nemohu to bohužel říci jinak) se mladík na pokladně se svou slečnou. Takže jsem odešla.

14. 6. 2018
Ludmila

bez chuti, ovoce hodně ředěné vodou

18. 5. 2018
Marta

Nic moc chut´ a nabídka na pultě levnější, než tady.

16. 5. 2018
Kikina

Dobrá dostupnost-metro Zličín.

Příprava ovocné složky v zázemí nevzbuzuje důvěru. Ovoce není dávkováno na váhu, ale na lžíce. Lžíce mražených jahod je jistě jiná dávka, než lžíce borůvek. Dnes jahodová břečka- tak asi z jedné větší jahody.

11. 5. 2018
Deni

Chodim pravidelne, ale dnes slecny velmi neochotne, arogantni 30.4. na pobocce Andel. A koktejl hruza, zmrzliny minimum pritom poprve kdyz jsem byla byl vynikajici i po druhe. Rekla jsem, ze mam voucher a slecna mela oci az… hruza a velka skoda!

30. 4. 2018
Michaela

Mufiin nebyl a bylo sděleno, že do konce akce nebude. Byly mi nabídnuty mandle v čokoládě. Ty jsem si ale původně neobjednávala. Kelímek s kávou byl tak horký, že se nedal vzít do ruky, nebyl k dispozici obal na kelímek.

19. 8. 2015
Sonia

nápoj byl velice teplý. neměl na sobě napsané datum spotřeby. a skutečně opravdu nebyl FRESH. :(

31. 5. 2015
KVĚTA

Velké zklamání, měli na výběr jen 3 druhy ze 4, nápoje byly zteplalé, přesto, že se mají uchovávat v chladu a ten hruškový byl podle mě zkažený, pít se nedal.

18. 5. 2015
Ondrej

chuťově a vzhledově nic moc

19. 4. 2015
Kateřina

špatně zavřené a po otevření oba nápoje nebyly dobré, nechutnaly po hrušce a druhý nechutnal po jablku. Bylo to trochu zkvašené. Frozen jogurty mají dobré, asi špatná várka ovoce, nebo nevím.

30. 3. 2015
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.