Hodnocení podniku Paintball-Masečín

4,6/5 (560 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Kateřina
27. 3. 2018
Monika

Velké hřiště, pěkně rozestavené, vrtulník.

Rezervace na 9 hodinu, začalo se hrát až po 10 hodině…Bylo nás parta 10 mladých lidí :) Chtěli jsme hrát všichni spolu v jednom týmu proti ostatním… Ale bylo tam asi dalších 15 lidí a jako ve škole se zvolili 2 kapitáni a ti si volili koho chtěli do týmu (takže jsme museli hrát s cizími lidmi a proti sobě). Dále nás rozčílilo, že se hrálo s dětmi. Na ně byla pravidla těžká a opravdu jsme jim těžce vysvětlovali, že když schytá 2× ránu tak jde z kola ven… většina se nám jen vysmála a hrála dál. A ještě jedna věc, ačkoli je majitel velice sympatický, jde na něm opravdu vidět, jak moc nás nabízí abychom co nejvíce stříleli. Ano, chápu to, jediné na čem se dá vydělat jsou kuličky. Jeho hřiště je ale tak veliké a uspúsobené oproti jiným aby se kuliček vystřílí co nejvíce a jeho příběhy o tom jak tam starší paní vystřílela nad 3000 kuliček jen aby si to užila bylo opravdu směšné :)

Neříkám že bychom se sem nevrátili, prostředí je úžasné, pán byl také hodný, ale rozhodně bychom si telefonicky stanovili jak a s kým chceme hrát, a asi bychom majitele poprosili, zda by děti mohli hrát proti dětem na jiném hřišti a my si to tak více užili :)

Vyjádření partnera
Paintball-Masečín Před 4 roky

Tomáš Paintball Masečín
Dobrý den,
na každého ,kdo reservuje akci je apelováno,aby se dostavil na hřiště cca 15 min před reser.akcí a bohužel ,když se skupina zdrží, pak se vše posune. Bohužel proškolení hráčů se nedá ,,odfláknout,,a trvá cca 20min plus čas na převlečení a nafasování zbraně,masky atd...Vím že to někdy chvilku trvá, ale žádná skupina nešla hrát s hodinovím zpožděním.

Rádi si necháme poradit,jak to udělat, když část hráčů je mladšího věku(většinou klient při tel.reservaci věk hráčů neuvádí,jen počet),nebo jsou mezi nimi děti a druhá část, už nějaké zkušenosti s paintballem má jak to rozdělit do dvou týmů, aby si byli navzájem rovni.

A historka o starší paní.....nepřibarvil to trochu někdo?

Ji nak děkujeme za recenzi, v které nás chválíte, za velké a pěkně rozestavené hřiště...jen škoda,že nám to v další části recenze trochu vyčítáte,protože jste moc prostlíleli.....

18. 8. 2015
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.