Hodnocení podniku Paintball-Masečín

4,6/5 (560 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Andrea

Počasí!

Chtěla jsem synovi udělat radost a paintball vyzkoušet. Netušila jsem, že tato hra může být jednak finančně náročná a zároveň tak nebezpečná. Doba hraní je 4 hodiny, již po 2 hodinách se alespoň pro mě stala hra nezábavnou a šlo jen o bezhlavé střílení kuliček na obranu. Počítejte na osobu minimálně 800 kuliček, při dvou osobách se zapůjčením oblečení, rukavic, prakticky jen základu se dostanete okamžitě na částku 2.000.- Kč. Dalším mínusem je nerespektování pravidel ostatních hráčů. Odešli jsme s dost ošklivým poraněním hlavy a nohy. Modřiny se hojili týden! Za mě nedoporučuji.

Vyjádření partnera
Paintball-Masečín Před 12 měsíci

Dobrý den, velice mě mrzí Vaše recenze, protože naším cílem je ,,naučit lidi paintball hrát a vytvořit si k této krásné hře plné adrenalinu vztah a jsme moc rádi, když se nám klienti vrací" Samozřejmě si každý nějakou modřinku od nás odnese, ale to je prostě paintball a k tomu to sportu to patří. Proto tak dbáme na bezpečnost a dodržování pravidel aby nedošlo ke zranění , na což dohlíží instruktor /ři Bohužel občas se najde i někdo, kdo nepřizná zásah, ale i to patří k životu, že každý nehraje Fair Play

A cituji ,,Odešli jsme s dost ošklivým poraněním hlavy a nohy,, ??? Modřina nebo boule,...jasně to se občas stane. Kdyby došlo k ,,ošklivému zranění,, tak o tom naši instruktoři na100% vědí.

Samozřejmě se stane, že se najde klient, kterého hra nebaví nebo musí z nějakého důvodu odejít, tak to ukončí a sleduje hru ze zázemí nebo odejde. Rozhodně Vás nikdo nenutí, že musíte hrát dál.

Finanční náročnost.
Samozřejmě 4 hodinová zábava něco stojí. Všude v zázemí jsou ceníky i na našich www stránkách. Hrát můžete i ve vlastním oblečení, (hraje většina studentů) nebo si odnás můžete zapůjčit maskáčový overal nebo vestu za 70Kč a rukavice za 30kč....nic víc Vám počítáno není. Jsou lidé kteří si vystačí s 200ks munice (1ks/1Kč) a jsou klienti kteří vystřílí 1000ks. Průměr 80% hráčů je 400-500ks. A je na každém jak střílí. Po celou dobu můžete nahlížet na Váš konkrétní účet a cenu si tím regulovat. Když hrají samotné děti, upozornujeme rodiče nebo osoby za ně odpovědné at si s dětmi domluví limity a děti si nebo instruktoři jim hlídají, aby částku nepřesáhly.
Tento sport je dostupný pro všechny důkazem toho je, že nás pravidelně navštěvují školy

Tomáš Cihelka - majitel, zároveň instruktor

4. 10. 2017
Sasa

Nekvalitni kulicky, granaty. Navic v cene neni nic z maskacu. . . Nedoporucuju vubec.

Vyjádření partnera
Paintball-Masečín Před 3 roky

Dobrý den,
velice zvláštní recenze....

Kuličky - používáme jako většina komerčních hřišt v ČR, které jsou certifikované pro vysokotlaké značkovače.
Dáváme přednost kvalitním českým výrobcům zn. BANG nebo EXPERT a ne levnějším dovozovým kuličkám (Asie)

Granáty - na našem hřišti PAINTBALL MASEČÍN jsou granáty zakázány a my je vůbec neprodáváme.

Ano máte pravdu,za 70Kč (původní ceně 380Kč) balíček ze SLEVOMATU.CZ neobsahuje maskáčový overal, který je možno si zapůjčit za 70Kč nebo můžete hrát ve vlastním oblečení

Tomáš Paintball Masečín

3. 10. 2015
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.