Kategorie

Český orient

4,1 / 5 (30 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Velice Milá a hbitá obsluha, rozmanitý výběr čajů a tabáků za rozumnou cenu, chystají věrnostní program atd… Už proto si myslím, že se návštěvníci mají naco těšit. V Této Čajovně jsem byl poprvé a rozhodně ne naposled.“

Internetový obchod s dlouholetou tradicí. Zabýváme se problematikou čajů a vodních dýmek již dlouhou dobu. Zkušenosti máme hned z několika čajoven a i díky tomu jsme pro zákazníky mohli vybrat jen to nejlepší. Český orient si zakládá na osobním přístupu k zákazníkům, což si zajišťuje oboustrannou spokojenost. Protože spokojený zákazník dělá radost i nám. Případně jestli chcete sledovat novinky z území Českého orientu, tak doporučuji nás sledovat na www.facebook.com/ceskyorient nebo na našem blogu www.facebook.com/ceskacajovna

Dnes otevřeno: 15:00–22:00 Zobrazit všechny dny
Dnes otevřeno: 15:00–22:00 Zobrazit všechny dny

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Jídlo a pití, Kavárny

Hodnocení podniku Český orient

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Ondra

Velice Milá a hbitá obsluha, rozmanitý výběr čajů a tabáků za rozumnou cenu, chystají věrnostní program atd… Už proto si myslím, že se návštěvníci mají naco těšit. V Této Čajovně jsem byl poprvé a rozhodně ne naposled.

Prostředí jako takové moc čajovnu nepřipomíná, chtělo by to nějaké Ty orientální dekorace, rohože možná hudbu, trochu mě zarazilo, že ke konvičce s čajem mě přinesli skleničku a ne čajový kalíšek.

Vyjádření partnera
Český orient Před 6 měsíci

Dobrý den,
Mnohokrát děkujeme za vaše hodnocení. Co se dekorace týče, tak mnozí zákazníci Vám jistě potvrdí, že se čajovna teprve vyvíjí a díky tomu dekorace stále přibývají. Hudba je již prakticky hotová.
Jinak Tuareg se opravdu podává v mosazné konvičce s Tuaregovou skleničkou. Nikoli s tradičním šálkem pro čínské a japonské čaje.

Budeme se těšit na další návštěvu a pokud raději preferujete šálek, stačí říci, dostanete k Tuaregu šálek :-)

23. 8. 2016
Užitečné? Ano
Nikola
10. 8. 2016
Užitečné? Ano
Jaroslav

Vodni dymka super. Caje take velmi dobre. Opravdu zadna rezervace nebyla nutna. Voucher jsem koupil v podstate hodku predem.

Zatim je znat, ze jde o ne moc zabehnutou novou cajovnu. Asi bych zvazil zutulneni (nebo hudbu na podkresleni prostredi).

Vyjádření partnera
Český orient Před 7 měsíci

Dobrý den,
Mnohokrát děkujeme za hodnocení.
Co se zútulnění týče, tak máte pravdu. V první místnosti s barem budou již velmi brzy obrazy, které si sami vyrábíme. V druhé místnosti budou paravány na rozdělení, aby měli skupinky větší soukromí, na stěnách by se mělo objevit pár mandal. A hlavně do okna přijde jeden trumf o kterém Vám zatím neřeknu-překvapení které bude odhadem za měsíc.

Co se týče těch rezervací, je to jak kdy. Už se nám i stalo, že o místa byla nouze :-)

Těší nás, že se Vám u nás líbilo a rozhodně se budeme těšit na další návštěvu. Do té doby se snad zase posuneme o kousek dál.

26. 7. 2016
Užitečné? Ano
Jaromír

kvalita čínských čajů je spíše podprůměrná

26. 5. 2014
Užitečné? Ano
Blanka

vybrala jsem si osobní odběr a trochu jsem se při předávání bála, vázla i komunikace

26. 5. 2014
Užitečné? Ano

Další hodnocení (1)