Český orient

4,1 / 5 (30 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Velice Milá a hbitá obsluha, rozmanitý výběr čajů a tabáků za rozumnou cenu, chystají věrnostní program atd… Už proto si myslím, že se návštěvníci mají naco těšit. V Této Čajovně jsem byl poprvé a rozhodně ne naposled.“

Internetový obchod s dlouholetou tradicí. Zabýváme se problematikou čajů a vodních dýmek již dlouhou dobu. Zkušenosti máme hned z několika čajoven a i díky tomu jsme pro zákazníky mohli vybrat jen to nejlepší. Český orient si zakládá na osobním přístupu k zákazníkům, což si zajišťuje oboustrannou spokojenost. Protože spokojený zákazník dělá radost i nám. Případně jestli chcete sledovat novinky z území Českého orientu, tak doporučuji nás sledovat na www.facebook.com/ceskyorient nebo na našem blogu www.facebook.com/ceskacajovna

Dnes otevřeno: 15:00–22:00 Zobrazit všechny dny

https://www.facebook.com/SSKmachovka/
bohous15@gmail.com
+420 724 555 648

Dnes otevřeno: 15:00–22:00 Zobrazit všechny dny

Bohumil Nejedlý
http://cesky-orient.eu
ceskyorient@gmail.com
+420 724 555 648

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Restaurace a bary, Kavárny

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Český orient

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
4,1/5 (30 hodnocení)
Ondra

Velice Milá a hbitá obsluha, rozmanitý výběr čajů a tabáků za rozumnou cenu, chystají věrnostní program atd… Už proto si myslím, že se návštěvníci mají naco těšit. V Této Čajovně jsem byl poprvé a rozhodně ne naposled.

Prostředí jako takové moc čajovnu nepřipomíná, chtělo by to nějaké Ty orientální dekorace, rohože možná hudbu, trochu mě zarazilo, že ke konvičce s čajem mě přinesli skleničku a ne čajový kalíšek.

Vyjádření partnera
Český orient Před rokem

Dobrý den,
Mnohokrát děkujeme za vaše hodnocení. Co se dekorace týče, tak mnozí zákazníci Vám jistě potvrdí, že se čajovna teprve vyvíjí a díky tomu dekorace stále přibývají. Hudba je již prakticky hotová.
Jinak Tuareg se opravdu podává v mosazné konvičce s Tuaregovou skleničkou. Nikoli s tradičním šálkem pro čínské a japonské čaje.

Budeme se těšit na další návštěvu a pokud raději preferujete šálek, stačí říci, dostanete k Tuaregu šálek :-)

23. 8. 2016
Nikola
10. 8. 2016
Jaroslav

Vodni dymka super. Caje take velmi dobre. Opravdu zadna rezervace nebyla nutna. Voucher jsem koupil v podstate hodku predem.

Zatim je znat, ze jde o ne moc zabehnutou novou cajovnu. Asi bych zvazil zutulneni (nebo hudbu na podkresleni prostredi).

Vyjádření partnera
Český orient Před rokem

Dobrý den,
Mnohokrát děkujeme za hodnocení.
Co se zútulnění týče, tak máte pravdu. V první místnosti s barem budou již velmi brzy obrazy, které si sami vyrábíme. V druhé místnosti budou paravány na rozdělení, aby měli skupinky větší soukromí, na stěnách by se mělo objevit pár mandal. A hlavně do okna přijde jeden trumf o kterém Vám zatím neřeknu-překvapení které bude odhadem za měsíc.

Co se týče těch rezervací, je to jak kdy. Už se nám i stalo, že o místa byla nouze :-)

Těší nás, že se Vám u nás líbilo a rozhodně se budeme těšit na další návštěvu. Do té doby se snad zase posuneme o kousek dál.

26. 7. 2016
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.