Hodnocení podniku  Salon Perfect Visage

4,5/5 (358 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Lin

Lokalita – budejovicka

Pristup… dcera byla 3 krat objednana, z toho 2 krat zruseni terminu pres sms, i v den navstevy. V smsce pani slibovala, ze se ozve a dohodneme jiny termin, … bohuzel nikdo se neozval. Jestli chcete chodit pravidelne na kosmetiku, rozhodne ne sem. Je mi lito ale vubec nedoporucuju!!

Vyjádření partnera
Salon Perfect Visage Před 11 měsíci

Dobrý den. Mrzí mne, že jste se třeba neozvala tel.vy, když já jsem se nedovolala. Minulou neděli jsem čekala v salonu na vaši dceru, bohužel z nějakých důvodů nedorazila. Ráda ji přesto opět přijmu na vyhodnou laserovou terapii, ta je i pro děti vhodná, proto jste také dostala vyjímku dvě ošetření pro dceru za jeden voucher a opravdu jsem na tom nijak nevydělala. Procedura není z důvodu diamantové dermabraze pro děti vhodná, pro ně je opravdu nejlepší laserová terapie, která jediná má opravdu léčebný účinek pro problémy pleti ( čištění je sice čištění, ale ne léčebný proces) a to i uvnitř pokožky. Využívá jí více mych klientek a úspěšně. Mám dvě nové klientky, které vydaly na kosmetických klinikách za léčebný laser nad 3tisíce za pár minut svícení a další s kuperozou. Myslím, že při péči o děti je to téžké za každé zasvícení vydávat, takže je to na vás, jestli za desetinu. Přeji krásný den a úspěch.

10. 1. 2020
Pavlina

Dnes moje maminka absolvovala ono údajné komplexní ošetření zralé pleti. Proceduru absolvovala na uvedené adrese. O to větší bylo její překvapení, že se jednalo o byt resp, jednu místnost v něm (fotky „salonu“ neodpovídají). Ošetření prováděla paní, u které ji zarazilo, že nebylo potřeba si ani odložit šaty, odlíčení provedla bez odlíčení očí a bez následného dočištění, pod hlavu dostala papírovou utěrku, a to samé do výstřihu. Kosmetická „masáž“ byly letmé doteky, trvající cca 5 minut. Diagnostika pleti nebyla provedena. Následný enzymatický peeling trval 15 minut. Na odstranění peelingu stačily dva vatové tamponky. Při dotazu, jaký druh kosmetiky je používán, odpověď zněla: „Dělá to ta firma, co vyrábí lasery“, víc se nedozvěděla a v podobném smyslu zbytek kosmetického ošetření. Paní si před procedurou ani neumyla ruce, v místnosti chybělo i zrcadlo.
Maminka byla zklamaná a službu nedoporučuje.

Vyjádření partnera
Salon Perfect Visage Před 3 roky

Dobrý večer
Vaše maminka Vám to opravdu "věrohodně"
vylíčila. Nechápu, jak bych kosmetické ošetření dle vaší maminky měla provádět ve více než jedné místnosti? V další části se nachází masáže a hygienická zařízení .Je dobré při koupi voucheru číst co obsahuje a také naslouchat tomu, co je k ošetření vysvětlováno. Enzymatický peeling trvat 15 minut nemůže, dermabraze ano. Bylo jí navíc v rámci voucheru nabízeno ošetření vlasového porostu laserem - odmítnuto se slovy, že má dobrou kadeřnici a vyn ikající přípravky, nad nabízeným laserovým ošetřením rukou mávla a na další znělo hm. To jsem jí nabízela při naaplikované masce na pleti, abych pro ni čas lépe využila.
Již od příchodu se paní Valentová chovala značně přezíravě, na podanou ruku ani nereagovala, vše při snaze cokoliv vysvětlit "věděla". Moje klientela se rozhodně ráda do spodního prádla nesvléká, pokud se nejedná o ošetření se 40minutovou masáží včetně trapéz a dekoltu(na to mám speciálně našité bílé bavlněné košilky). To však toto hodinové ošetření nezahrnuje. Jaká kosmetika je používaná (od výrobce laserů) jsem jí sdělila sama, že jednotlivé přípravky jsou také kompatibilní. Prostěradla mám pro každou klientku na ten den zvlášť, jednorázové ručníky jsou používané pro případné potřísnění, aby se daly při ošetření vyměnit. A zrcadlo v místnosti být z bezpečnostních důvodů kvůli možnému odrazu laserového paprsku být nesmí, je v hygienické části naproti. Na ruce používám před i mezi a po ošetření dezinfekci, nejen kvůli klientce, ale i pro svoji ochranu. Možná to mytí rukou i mezi ošetřením při neustálém prohlížení tapet a stropu nevnímala.
Přeji hezký večer

2. 5. 2018
Barbora

Prostředí

Pokud čekáte, že Vám kosmetička aknózní pleť pečlivě vyčistí, mýlíte se.
Víte-li jak má hloubkové čištění pleti vypadat (ať už ručně nebo ultrazvukovou špachtlí), budete hodně zklamané.
Pleť před čištěním paní kosmetička nezměkčila, ruční čištění pro ni znamená vymáčknout dva pupínky, které se jí zdají „zralé“, čištění ultrazvukem znamenalo jemné přejetí po pleti tam a zpět, za cca 7 min bylo hotové, což opravdu nestačilo.
Odcházela jsem nespokojená s nevyčištěnou pletí, za to asi po 4 maskách a ošetření laserem…
Rady tipu všem pomáhá avokádová maska a zkuste tenhle krém a tamten krém jsou mi také k ničemu, když mi kosmetička pleť pořádně nevyčistí.
S ošetřením nejsem spokojená. Pokud nemáte akné, ošetření může být příjemné a ještě si hezky popovídáte. Pokud ale chcete pleť vyčistit pořádně, jděte jinam.

Vyjádření partnera
Salon Perfect Visage Před 4 roky

Milá slečno Hejkalová. Dostalo se Vám navíc ošetření jak zadní části těla, tak i dekoltu. Na Vaši reakci jsem upřímně řečeno čekala, protože Vaše návštěva bylo jedno jízlivé rýpání za druhým již od Vašeho příchodu a já jsem moc ráda, že mohu reagovat. To, že jste byla vytočená i z toho, že nejste rozrýpaná z ultrazvuku, mě uzemnilo opravdu nejvíc.Ono velmi záleží na tom, zda máte opravdu profi přístroj s certifikací zakoupený od značkového výrobce. Ostatně, pouhé rýpání nazývané číštěním ještě nikoho z akné nevyléčilo. Biostimulační laser ano- používají ho i některá soukromá kožní - mnohé moje klientky by Vám dobré výsledky potvrdily. Já chápu, že máte obrovský vnitřní problém, ale to je práce pro psychologa. Ten následný problém na povrchu kůže v tak obrovském rozsahu by se urovnáním psychiky aspoň zmírnil.
A dveřma - se nepráská, ruší to ostatní.
Ze srdce Vám přeji úspěch v dalších x salonech.

30. 8. 2016
Alžběta

Laserové ošetření neproběhlo a bohužel galvanika také ne, ošetření spočívalo jen v nanesení různých druhů masek.
Ucpané póry vyčištěny nebyly a tudíž zůstaly všechny černé tečky :(
Bohužel vyhozené peníze :(.

Vyjádření partnera
Salon Perfect Visage Před 4 roky

Je mi líto, ale asi to není hodnocení uvedené
akce. Laser používám úplně v každém i půlhodinovém ošetření, dle stavu pleti je vždy
prováděno čištění enzymatickou maskou a následně buď galvanikou, či ultrazvukem - dle typu pleti často v kombinaci s diamantovou mikrodermabrazí. Zaráží mě trošku reakce až víc jak po měsíci uplatnění voucheru a ještě delší době po samotném ošetření. Přeji příště pro vás lepší výběr.
Hezké odpoledne

30. 5. 2016
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.