Relax park Modrá Stodola

2,9 / 5 (17 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Hotel jako takový je moc pěkný ale má to drobné vady na kráse v podobě přelétavajících letadel, vrzajicí postele(při každém otočení) a celkově pokoj nevypadal na 4*. Navíc odhlučnění pokojů také nic moc:). Určitě by to šlo zlepšit pár maličkostmi. Wellnes v podobě vířivky a údajně bylinné sauny byl dobrý vtip, ale naopak restaurace, obsluha, jídlo a bowling v naprostém pořádku. “

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Cestování, Wellness pobyty, Víkendové pobyty, Pobyty

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Relax park Modrá Stodola

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Tereza

Až na paní majitelku výborné!

13. 6. 2014
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Jan

Upřímně řečeno – pobyt nikomu nedoporučuji. Ubytování i strava sice bylo dobré, ale v první řadě jsem postrádal funkční recepci – recepční se zde zdržovala pouze při našem příjezdu, dál už bych o těch paních co se v recepci občas vyskytovaly jako o recepčních raději nemluvil. Dobré informace jsme obdrželi pouze při příjezdu, dál už byla situace o poznání horší. A welnes ? Nerad haním, ale komu je zdraví milé – nechoďte tam ! Již při příchodu k vířivce mne zaujal pach zatuchliny, který jsem ale přikládal podzemním prostorám. Ale chyba !! Ten pach vycházel z vody ve které jsme se v tu dobu právě nacházeli !! Myslím že slova „výměna“ nebo „čištění“ dlouho neslyšela. Výsledek ? Přítelkyně má krom menší vyrážky na kůži dost obstojnou plíseň na nohou. To je o návštěvu hygienika. A sauna ? Ta by byla příjemná kdyby … Při vstupu do sauny nám bylo divné že tam není příliš horko, ale měl jsem za to že je to typ s teplotou cca 50 stupňů, což tam být mohlo. Horší ovšem bylo to, že je tam čím dál větší chladno a topné těleso je studené. Až po prohlídce ovládacího panelu jsem zjistil, že je sauna vlastně vypnutá !! Porušil jsem tedy zákaz manipulace s ovládacím panelem a alespoň posledních 10 minut jsem se ohřál. Inu – provozovatele chápu, šetřit se musí. No a my jsme tam byli vlastně přes Slevomat, tak co vlastně ještě chceme … Zatím nejhorší zážitek za dlouhý čas využívání služeb Slevomatu.

3. 4. 2014
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Michal

Bohužel, je to asi poprvé, co jsem byl s nabídkou ze slevomatu vyloženě nespokojený. , , Hotel" modrá stodola se prezentuje jako hotel(jak na svých stránkách, tak i v materiálech na pokoji), ale v reálu to je jenom jakýsi relax park a k hotelu to má daleko. Prezentují na stránkách, že na pokojích je internet, ale zapomněli dodat, že nefunguje. Co se týče wellness, tak ten tam sice mají, ale když si člověk čichne k té vodě, tak je to takový zápach, že jsme asi po půl hodině raději odešli. Na pokoji v koši odpadky ještě od předchozích návštěvníků mě opravdu dostaly. Jediné pozitivní na pobytu asi byla max. obsluha v restauraci v pátek. Paní příjemná, vše přinesla okamžitě. Pravý opak byl u obsluhy v neděli na snídani, kdy na stolech leželo plno špinavého nádobí a po nějaké době si obsluha uvědomila, že by to mohli uklidit. Bohužel tento hotel už raději nikdy.

18. 3. 2014
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Nikol

Přístup- jednání, recepční, obsluhy- na čaj jsme čekali 36 minut, dezert bychom bez dožadování nedostali! , nevybavenost při snídani, gastronomický zážitek z štouchaných brambor a kuřecího prsa?! Byli jsme sklamáni přístupem, pokojem, jídlem, wellnes. Doteď lituji, že jsem nereklamovala. Nic jsme zatim takového nezažili. Peníze vyhozené z okna, bohužel.

10. 3. 2014
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Stanislava

Dobré bylo jídlo a prostředí bylo pěkné.
Wellness, které mělo být hlavním důvodem návštěvy, bylo nevyhovující:
Vířivá vana byla vařící, voda byla hodně kalná a páchla. V relaxační místnosti bylo lehátko evidentně dlouho nepřevlečeno, ustláno bylo halabala. Finská sauna, která byla nabízena, v místě vůbec není, místo ní nám nabídli jakousi bylinnou sauna.
Ta byla v podobě dřevěné rakve pro jednoho, kde zespodu od nohou mělo vycházet teplo a vůně bylinek. Sauna se po dobu hodiny a půl, kterou jsme ve wellness strávili, nestačila ani zahřát, o bylinkách se nedá mluvit vůbec.

Soukromí také nebylo samozřejmostí, protože wellness prostor je společný s masážními místnostmi. Pokud se chcete pohybovat v prostoru nazí (ze sauny do vířivky je to i žádoucí), musíte se smířit s tím, že tu a tam někoho z personálu potkáte. Paní se sice tvářila, že tam vůbec není, ale…

Personálu restaurace se nedá vytknout nic, i bowling byl fajn.
Naopak paní vedoucí (a zřejmě) její syn se chovali dost neprofesionálně. Paní byla nepříjemná, neochotná, stále otrávená. Syn se neustále za něco omlouval – „Omluvte nás, že nemáme u záchodů fotra a dveře, firma nedodala“ aj.

Tříchodové menu, které bylo součástí voucheru, neumožňuje (kromě dvou variant polévek) výběr jídla, ani z omezené nabídky. Měli jsme štěstí na dobré chody, ale zákazníci předchozího dne večeřeli hamburger…

Prostor má obrovský potenciál, i služby by byly pěkné, ale lidský faktor, hrající velikou roli, nepracuje správně.

Abych to shrnula – nebylo to k nevydržení, ale znovu bych tam nejela.

Celkové hodnocení – byli jsme velmi zklamaní. :(

Děkuji za možnost vyjádřit se.
A pokud by bylo ve vašich silách, byla bych ráda za nějakou zpětnou vazbu (i třeba reference jiných zákazníků) na můj mail: sta.dvo@email.cz

Děkuji!
Jsem s pozdravem
Mgr. Stanislava Kateřina Dvořáková

22. 2. 2014
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (3)