Kaple 09 restaurant

3,9 / 5 (26 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Podnik byl zakouřený, to mi vadilo.“

Dnes otevřeno: 11:00–23:00 Zobrazit všechny dny

http://www.kaple09.cz
z.stovcikova@seznam.cz
+420 605 228 255

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Kaple 09 restaurant

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Terina

Předkrm (kančí paštika) byl naprosto luxusní- jediný světlý okamžik večera. Hlavní chod (steaky s přílohou) nenadchl a neurazil. A dezert (jablečný štrůdl) nic moc, na můj vkus suchý a oni sprejová šlehačka to nevytrhla.
Jídlo nám bylo doručeno na „okousaných“ talířích.
Restaurace byla označena jako kuřácká a nakonec se tam nekouřilo.
Velmi nekonvenční toalety :o)
Jinak designově moc pěkná restaurace.

29. 3. 2014
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Monika

Předkrm hrozný, hlavního chodu bylo málo, v podniku nebyla ani kofola a byla tam hrozná zima

28. 2. 2014
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Ivana

Vyborne jidlo, mila obdluha, hezke prostredi. Urcite zajdeme znovu.

22. 2. 2014
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Jan

Hodnotit tento voucher není snadné. Měli jsme tu smůlu, že po dobu naší návštěvy byl olympijský hokej, hráli naši proti Lotyšsku a v podniku byla mužská obsluha. Nechci panu číšníkovi sahat do svědomí, ale shodli jsme se, že to mělo nezanedbatelný vliv.

Předkrm byl vynikající a byli jsme velmi překvapeni, jak rafinovanou chuť může mít ryba.

Na hlavní chod jsme však čekali přes 3/4 hodiny. Pak se ukázalo, že čekání bylo nejspíš vzájemné, tedy že i to jídlo muselo dlouho čekat, než se nás dočkalo. Myslím si, že chyba nebyla na straně kuchyně, protože jídlo bylo vychládlé tak nějak rovnoměrně, po krajích talíře bylo chladnější než uprostřed, kde si ještě uchovávalo jakš takš akceptovatelnou teplotu. Věřím tomu, že kdybychom je dostali bezprostředně poté, co bylo v kuchyni připraveno, bylo by fantastické.

Dezert byl výborný, ale celkový dojem už neměl sílu pozvednout.

Samostatnou kapitolou bylo víno. Požádali jsme o vinný lístek, na což číšník reagoval poznámkou, které jsem moc nerozuměl a zaznamenal jsem z ní jen klíčová slova „sommeliér“ a „doporučit“. Jsem zvyklý si víno vybírat sám, takže jsem poznámku ignoroval a začetl se do přineseného nápojového lístku. Při objednávání jsem se dověděl, že z vín v nápojovém lístku téměř nic nemají a že z toho, co mají, nám doporučuje jedno konkrétní víno. Proč nám nápojový lístek přinesl, když věděl, že si chceme dát víno, však nevysvětlil. Toto faux pas napravil tím, že nám nabídl džbánek vody na účet podniku. Ještě že tak ;-)

Měl velké štěstí, že máme s manželkou velmi málo příležitostí vyrazit na večeři bez dětí a mít večer sami pro sebe. Nechceme si ji kazit nějakými nepříjemnostmi s personálem restaurace a podobné vady na kráse přehlížíme.

Být o deset patnáct let mladší, svobodný a snažit se udělat touto večeří na ženu svého srdce patřičný dojem, byl bych velmi zklamaný.

Na otázku „Doporučil byste podnik přátelům?“ nakonec odpovídám „Ano“. Ale dejte si velký pozor, ať tam nejdete v době, kdy televize přenáší nějakou důležitou sportovní událost.

21. 2. 2014
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Miš

výborná a příjemná obsluha, vynikající jídlo, příjemné prostředí

17. 2. 2014
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (6)