Realne Simulatory

3,6 / 5 (37 hodnocení)

Dnes zavřeno Zobrazit všechny dny

http://www.realne-simulatory.cz
+420 724 512 343

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Realne Simulatory

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Luděk

Výborný zážitek. Doporučuji.

3. 12. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Veronika

chaotické, dlouhé čekání..cca 2hodiny.

27. 10. 2015
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Ines

snad jen šikovnost těch, kteří simulátor postavili. Jinak z pohledu uživatele/zákazníka se mi nelíbilo absolutně nic

Prakticky všechno. Naprosto nudná věc, kdy se jedná o běžnou počítačovou hru – Silent Hunter 5. Na rozdíl od hry zde však díky rozdělení činností mezi 3 lidi dochází k absolutní nezábavnosti. Buď v roli kapitána jen koukáte do periskopu a zaměřujete lodě, nebo v roli zbraňového důstojníka jen mačkáte cca 4 tlačítka, kdy kromě schématického znázornění situace nic jiného nevidíte. V roli kormidelníka opět vidíte jen schématickou obrazovku a případně točíte kolečkem či hýbete 2 pákami. Za zlomek ceny si raději pořiďte uvedenou hru a pokud nemáte dost výkonný počítač, tak jakéhokoliv jeho předchůdce. Budete se bavit nesrovnatelně lépe. Jednoznačně nedoporučuji – vyhozené peníze. Pojmy v titulku absolutně klamavé – není na tom nic napínavého ani reálného

10. 5. 2015
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Karol

Prijemny pristup obsluhy.

Simulator vrtulniku nebol spravne nastaveny. Nefungovali pedale a naklanal sa do opacnej strany. Po pol hodine som vyskusal radsej lietadlo, to uz fungovalo spravne. Simulaciu vrtulniku neodporucam. (Simulacie s instruktorom ale vyzerali ovela lepsie)

Vyjádření partnera
Realne Simulatory Před 3 roky

Pohyblivá základna se naklání na druhou stranu nežli je zatáčka právě proto, že nekopíruje náklon vrtulníku, ale síly které na člověka působí. Jedete-li v autě zatáčku doprava, také na vás nepůsobí síly tak že se nakláníte doprava, ale přesně naopak. Pedály u vrtulníku fungují pro otočení pouze při malé dopředné rychlosti, jejich účinnost při vyšší rychlosti klesá a používá se na řízení ručního řízení.

28. 2. 2015
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Hana

volant vypadal jako v reálné formuli

obsluhovala simulátor slečna, která to dělala asi podruhé v životě, byl rozmazaný obraz na simulátoru, formule jako taková se nehýbala, zpětnou vazbu měl jen volant a nefungovala na něm všechna tlačítka, do formule k řízení nedostal řidič helmu ani rukavice – o reálném simulátoru se dá mluvit jen stěží, spíše o trochu lepší domácí verze. Pro fanouška formulí zklamání.

Vyjádření partnera
Realne Simulatory Před 3 roky

Vážený zákazníku, obraz je složený ze třech FULL HD projektorů tj. 5760x1080 pixelů a obraz se klepe v momentě, kdy vyjedete mimo trať, rozmazaný však není. Simulátor F1 je nepohyblivý, ten kdo Vám dárek předával ho s tím kupoval (pohyb se odehrává v hlavě), k dispozici jsou jiné dva pohyblivé simulátory. Víte, že rFactor 2 na kterém to běží je považován za hardcore simulátor? Helmy jsou kulisou a v simulátoru je opravdu nepotřebujete.

22. 2. 2015
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (0)

Podobné podniky