Hodnocení podniku Wellness Hotel Lužan****

4,1/5 (1 353 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
KatkaT

Hezké wellness centrum s příjemnými procedurami, v restauraci výborně vařili, ale strašně dlouhá čekací doba na jídlo i přes 1 hod. Evidentně kuchař nestíhal. Milý personál v celém objektu. Přijatelné snídaně. Pokoj průmerný, čistý.

Na pokoji v koupelně zápach a neodtékala voda ve sprše – špatně vyčištěný odpad, po upozornění byla závada odstraněna. Nicméně tohle by se ve 4* hotelu stávat nemělo. Župany byly značně použité a otrhané. Utrhnutá poutka, rozpáraný pásek.
Ve wellness centru nedodržují časový harmonogram, čekali jsme na začátek procedury i přes půl hodiny ačkoliv jsme byli objednáni na přesný čas. Kapacitně to ve wellness centru nestíhali. Také ve wellness centru používali již dost otrhané ručníky někdy i s dírami a fleky. Na 4* hotel je to ostuda. Chtělo by to investovat do obnovy těchto propriet, jinak to snižuje pocit z kvality ubytování.

24. 4. 2019
Suchy666

Ubytování bylo skvělé. Wellnes také..

Nebyli jsme spokojeni s kvalitou jídla v restauraci a s obsluhou.

21. 4. 2019
Libuše

Nevím byl to darek

Nevím

18. 4. 2019
Marcela

příjemní lidé

Hotel 4 hvězdičkám neodpovídá. Na večeře se chodí do pizzerie kam je přístup i veřejnosti, takže se může stát, že si nemusíte hned sednout. Fotka, která vás má upoutat a klame, že jo to hotel je restaurace u Pravčické brány. Hotel je přímo na náměstí Rumburku.

8. 4. 2019
Miroslav

Pěkný hotel v centru města.

Nepříjemná a neprofesionální obsluha v restauraci.

27. 3. 2019
Miroslav

Večeře, milý personál, pěkný pokoj, dobré wellnes(které se připlácí).

Chudé snídaně, malý výběr, nějaké potraviny byly i z předešlého dne. V sobotu nám nikdo neuklidil pokoj a nevyměnili ručníky.

27. 3. 2019
Judita28

Podnik je příjemný, čistý, útulný. Perssonál vstřícný, ochotný.
Město zajímavé s kouzelným okolím.

Procedury – hydrovana- voda 46 st.teplota šla regulovat pouze připouštěním studené vody. Takže jsme se téměř opařili. Oxygenoterapie – přístroj nefungoval. V závěru jsem si zapoměla na pokoji č. 213 župan. V recepci jsou ochotni mi ho poslat, ovšem zatím se neozvali že se župan našel.

24. 3. 2019
Zdenek

Hotelová restaurace

Welnes – nefunkčni zařízení, špatná domluva.

20. 3. 2019
Kanka

neprofesionálni přístup recepce, nebo nezájem

18. 3. 2019
Kateřina

Obsluha v pizzerii, profesionalni a mily pristup.
Ubytovani v poradku.

Wellness. Sauna byla ok. Oxygenoterapie – pristroj nefungoval…otevrene okno udela daleko lepsi efekt!!! Pobyt v hydromasazni vane – byla citit kanalizace nebo voda po vsech lidech pred nami? Inhalacni terapie – rucnik pres hlavu jsme dostali opet po predchozich klientech…

18. 3. 2019
Anonym

Bezvadné ubytování a strava… pěkné prostředí, fajn možnosti výletů.

Wellness procedury nás zklamaly – co do kvality provedení, přístupu personálu, vybavení…

13. 3. 2019
Lucie

Prostředí hezké, dobré prostředí na procházky a po památkách. Velkou pochvalu si zasluhuje personál restaurace, kteří nás obsluhovali 5.3.2019.

Co se nám opravdu nelíbilo byla obsluha ze dne 4.3.2019. Hold záleží na směně :-)

11. 3. 2019
Desislava

Hotel je pěkný, pokoje čistí a pohodlné postele. Zajímavé prostedy. Welnes sme nevyužili. Dobře jsme si odpočinuli od hlučný Prahy. Je tam celkem levné. Pokud neprijedete autem neny tam moc vidět. Dobrá cukrárna. Dělají tam vynikající kafe. Rozhodně doporučuji.

Personál pizzerie. Kromě jediného pana číšníka, zbytek byl neochitny a nepříjemný. Dlouho čekání na jídlo, a na konec ho přinesli studené, obě dva dny. A dokonce ten druhy den vůbec nám ne nabydli polévku a desert, který nám patřil podle vaučru. Na recepce když sme přijeli do hotelu byl moc fain chlap, vychování a velký profesionalista. Vysvětlil nám všechno, ale ten další den byla nějaká slečna, hrozně arogantní a nepříjemná buď hrozně spěchala, nebo jsme museli čekat aby se uvolnila od psaní na mesingeru, aby si nás všimla o obsloužíla. Promiňte ale na 4 hvězdičky obsluha neodpovídá, kromě na jednoho číšníka a jednoho pana na recepci.

5. 3. 2019
Begi25

Great meals in the steakhouse, breakfast and dinner, homely feeling in the hotel, good and young staff, good gym area.

Not enough therapy options (missing massage).

4. 3. 2019
Martin

Wellnes procedury vynikající, velmi příjemná pracovnice. Velmi slušná restaurace, číšníci na jedničku, dobré jídlo. Slušné ubytování.

Velký hluk na pokoji od bouchajících dveří na schodiště.

5. 2. 2019
Jazourova

Hotel, wellness, prostředí

Jidlo, chaos při vecerich

20. 1. 2019
Najezek

Prostředí a obsluha restaurace.

Lepší servis wellness…možná je důvodem jen šetření na počtu zaměstnanců.....jeden obsluhující na celé wellness je skutečně málo.

29. 12. 2018
Pavlina

Náš první pobyt ve Šluknovském výběžku, hlavní problém bylo počasí – jeden den propršel, jeden prosněžil. V takovémto počasí nám nevyšel naplánovaný program, ale jinak příjemné dny, příjemné wellnes procedury, šikovná paní masérka. Postel tvrdá/měkká přesně akorát. Myslím, že bych neměl jakýkoli negativní dojem, pokud by hotel byl oceněn jen třemi hvězdami. Vzhledem k výše uvedené nepřízni počasí nás zklamal „saunový svět“, kde jsme plánovali případně tuto nepřízeň přečkat. Čtyřhvězdě odpovídaly zejména ceny.

V sauně existuje pouze „soukromá“ sauna, při nucené změně programu (s ohledem na nepřízeň počasí) je tedy těžké to nahradit plánovanou návštěvou saunového světa… Saunový svět je tvořen finskou saunou a dvěma nízkými odpočinkovými lehátky. V sauně chyběla voda na pití a prostěradlo (objednali jsme se až na večerní čas).....
Na pokoji neexistují zásuvky – našli jsme pouze dvě, již obsazené (hlučnou) ledničkou a televizí. V koupelně byla jediná další neobsazená.

17. 12. 2018
Silvie

Recepce fungovala dobre, pokoj celkem fajn, asi 4 * jsou přehnane. Wellness dobrý, obsluha u večeře se snaží, ale nestíhá. Počítejte s večeři tak na 3 hodiny.

1. 11. 2018
Sonucha

Přijemní a ochotni recepční

Večerni hluk na náměstí

21. 10. 2018
veronika

Skvělá lokalita, chutnalo nám jídlo, restaurace je suprová, vířivka byla sice placená, ale super.

Špinavé fleky všude po chodbách na koberci, dlouhé čekání na jídlo – jednou jsme dokonce čekali dvě hodiny!!!!, celý hotel spíš zastaralý, rozhodně neodpovídá 4*

10. 10. 2018
Ivana

Moc milý personál, ochota a wellnes.

Hodinu a půl čekání na ne příliš kvalitní jídlo k večeři, pokoje rozhodně neodpovídaly hotelu se 4****.

10. 10. 2018
Anonym

Hotel je středně vybavený, je tam vše co člověk potřebuje, ale postele jsou na kolečkách, takže od sebe odjíždějí. Koupelna je vcelku hezká, až na sprchu, kde byla rozbitá baterie. Ale z pokoje je krásně vidět na náměstí. Jídlo v tomto hotelu je skvělé, kuchař je velký mistr – opravdu vynikající. Ale bohužel obsluha naprosto neuspokojující-v době večeře si hosté z hotelu nemají ani kam sednou, nikdo se neptá na pití, ani jestli si náhodou z toho čekání nedáte ještě něco k pití zkrátka to tam nikoho nezajímá, spíš to vypadá, že je otravuje tím, že si chcete něco objednat. Na jídlo se čeká déle než 45 minut, dezert ten vůbec nikoho nezajímá, a polévku mají ve zvyku nosit až po hlavním jídle, což je taky špatně. (Ale když si náhodou vzpomenou na dezert tak je neodolatelný!) Paní ve Wellness jsou úžasné milé, přátelské a se vším velmi rádi a hlavně ochotně poradí, ale na recepci jsem takový pocit bohužel neměla. Okolí okolo hotelu je, ale krásné určitě bych se do téhle oblasti vrátila, ale ne zpět do tohohle hotelu, bohužel je víc mínusů než plusů.

Hotelová restaurace, postele v pokojích, „občasná“ ochota personálu, horší kvalita. (Samozřejmě tento názor je od člověka náročného a ne se vším spokojeného :))

2. 10. 2018
Martin

Velice dobré jídlo a velké porce. 5 z 5 Velmi dobrý welnes , skvělá masáž a milý a ochotný servis welnesu. 5 z 5 Pěkná koupelna na pokoji. 5 z 5

Postel na pokoji 304 v katastrofálním stavu proleželá zničená – spíte jako v houpací síti. Toto jsem nikde nezažil vedení hotelu si asi myslí že když je klasická postel zničená a položí na ni ještě jednu tenkou madraci že se to zpraví ale tak to bohužel nebylo . Takové madrace snad nejsou ani na ubytovnách nulté kategorie.
Špinavé koberce na pokoji – fleky.
Nedostali jsme vše co bylo na voucheru konkrétně – Segmentální tělesnou analýzu pro 2 osoby . Na recepci nám bylo řečeno že máme vše od 17:30 akorát saunu že si musíme obědnat sami ale ve fitku nám řekl velice neochotný pán že můžeme jedině v sobotu v 11 hodin ale my měli pokoj jen do soboty do 10 hodin.
Tento člověk ve fitku byl ale neochotný a nevrlý i když jste si tam šli zacvičit jako by jsme ho obtěžovali když to máme jako hoteloví hosté zadarmo.
Drahota v restauraci.
Jednu kartu na odemykání pokoje nebyli schopni na recepci zprovoznit a po třetím neuspěšném pokusu jsem se na to vykašlal a používali jsme jenom jednu katru .
Číšník z restaurace neuměl ovládat bowling prý to dělal teprve po druhé – sice nám to pak dal levněji ale i tak.
Hotel se pyšní 4 hvězdičkami ale této kategorie dosahoval možná při otevření. dnes bych dal hlavne za postel na welnes hotelu kde si odrovnáte v noci záda 2 hvězdy max.

24. 9. 2018
Lumík

Milý personál. Hezké pokoje, dobře vybavené. Procedůry jsme měli v jeden den a tak nám zbyl i čas na výlety :) Chci pochválit, že hluk z náměstí byl zmíněn v dopředu popisu akce (sice to zcela nevystihovalo ty párty, co se nám děly pod okny, ale alespoň jsme na to byli připravení).

Největší nespokojenost byla s restaurací. Jídlo bylo sice opravdu výborné, ale kazila ho dost kvalita obsluhování. Obsluha byla sice velmi milá, ale opravdu dost nevšímavá, jeden večer jsme se dokonce museli jít doptat po 20 min čekání na jídelní lístek sami a ještě jsem dostala jídlo o dost dříve než partner (opravdu jsem měla již přes půl jídla snězeno, když donesli druhé jídlo). Za mě v restauraci, která se tváří nadprůměrně, dost nepřijatelné! A si raději kontrolujte účtenky, nějak tam občas špatně počítají přeplatky za jídlo :(
A pozor, v hotelu není klimatizace. V těch vedrech, co byla, to bylo bohužel nesnesitelné.
Také mi přijde vtipné, že ve 4* hotelu na nahlášení, že nedrží klika u dveří na wc, nám bylo sdělěno, že bohužel má opravář dovolenou. Smutné bylo, že to samé bylo sděleno i nějaké paní, co jí nešlo otveřít okno (a vzhledem k těm šíleným vedrům doufám, že tohle nějak vyřešili).
Stát se tohle v nějakém penzionu, tak ani nemuknu, ale od hotelu, který se kasá 4*, bych tedy čekala něco víc…

4. 9. 2018
Lola

- lokalita, hotel je přímo v centru Rumburka, není možné se ztratit.
– velice milý personál na recepci, jsou schopní pomoci s čímkoli
– moc šikovná masérka ve wellness -wi-fi

-absence klimatizace na pokojích!!! nedalo se dýchat, zvlášť když bylo venku takové horko
-menší výběr jídel k snídani, navíc ovoce nebylo hezky nakrájené, maličkost, ale člověk pak nemá ani chuť
– vany ve wellness na perličkovou koupel nebyly moc dobře umyté

20. 8. 2018
Denisa
19. 8. 2018
Aneta

Pokoj byl příjemný a útulný, příjemný personál, i když mi byla při rezervaci slíbená bezlepková strava (celiak) – bohužel jsem se potýkala na začátku pobytu s problémy jí dodržet a také i kvůli tomu se zdravotními problémy.

Občas během pobytu se nám stalo, že jsme neměli tříchodové meny ale jen dvouchodové – zřejmě špatná komunikace personálu

15. 8. 2018
Denča

Restaurace super i wellnes :))

Žádný noční ruch ani obchody otevřené po 19h.

9. 8. 2018
Ondřej

čistota
ochota personálu hotelu
wellness

1.absence klimatizace – okna byla do náměstí, kde se večer setkávala divná individua( tudíž nemožné větrání)
2. neprofesionalita personálu restaurace – „u toho kečupu si musíte utrhnout tu folii pod víčkem, asi je novej“

5. 8. 2018
Kateřina

Hotel pekny , obsluha na repceci výborný , procedury taky dobry

Málo na výběr jídla k veceri

30. 7. 2018
Jindřiška

Příjemná obsluha hotelu, welness procedury na vynikající úrovni

Pomalá obsluha při večeři, větší hluk z ulice-hotel je na náměstí

28. 7. 2018
Anonym

jidlo super, wellness ok

pokoje na 4* podprumerne

25. 7. 2018
Rumcajsovazena

Velice příjemný starší pán číšník, ten neměl jedinou chybičku!!!

Recepce zapomněla na objednání procedur, přestože jsem je telefonicky kontaktovala předem, v restauraci nová směna, blonďatá slečna zapomněla na objednané polévky ( kulajdy), dva večery jsme delší dobu čekali na pivo!

23. 7. 2018
Tomáš

Dobré jídlo, čistota pokoje, klidné prostředí

- pomalá a stále padající wifi
– katastrofální domluva s recepcí ohledně wellness procedur, které jsou součástí voucheru (tzn., že 4 dny jsme stále nevěděli, kdy budeme mít tyto procedury naplánové, přesto že jsme se stále ptali a zjišťovali – bylo nám poté řečeno, že v pátek, druhý den zase byla změna a z pátku jsme byli vyškrnuti a přesunuti na sobotu (bez toho, aby se někdo obtěžoval nám to sdělit), a už jsme se ani nedivili, že i z té soboty jsme byli přesunuti na neurčito)
– objednávání masáží na recepci – katastrofa – není tu žádný objednávkový počítačový systém – pouze se to píše na papírky, a stejně to není 100%
– placené parkování za 79,–/noc
– někdy pomalá obsluha v restauraci
– pokojské chodí až v odpoledních hodinách
– nedostatečné informace ze strany recepce při příjezdu

12. 7. 2018
Hana

výborná kuchyně, profesionální přístup na recepci

doplňování jídla během snídaně – nepružné, nedostatečné
špinavé povlečení při příjezdu:-((, celkový úklid
hluk z náměstí po 22 hodině

9. 7. 2018
Pavlína

Personál byl velice ochotný a dokázal nám vyjít vstříc ve všem.

Bylo tam každý den několik nedostatků, které kazili dojem z celého pobytu. Nato, že se má jednat o 4hvězdičkový hotel, jsou poměrně nekvalitní. Od špinavé vidličky v restauraci, přes nedoplněné slánky a pepřenky, rozbitou klikou na pokoji až třeba po nefungující wifi na pokoji. Bylo toho více, ale vše jsme se pokusili sepsat do jejich dotazníku na hotelu, tak věříme, že jim to snad pomůže ve zkvalitnění jejich služeb. V tuto chvíli však hotel nedoporučuji.

Vyjádření partnera
Wellness Hotel Lužan**** Před 10 měsíci

Děkujeme za hodnocení i za pobyt! Ano, Váš dotazník mám u sebe a spolu s dalšími je mi inspirací ke zlepšení, např. wifi.

8. 7. 2018
Pavel

Personál počínaje recepčnim výborný, pizzerie výborný, wellness obsluha výborný. Ubytování a sprcha výborný.

Slabší obsluha snídaně a doplňování, děvčata nestíhala.
Pokoj 206 nad kuchyní a klimatizace odtud, stálá vůně z kuchyně.

Vyjádření partnera
Wellness Hotel Lužan**** Před 10 měsíci

Děkujeme za hodnocení i za pobyt!
S vůní z kuchyně se pokusíme něco udělat :)

8. 7. 2018
Karina

Prijemny personal na recepci a wellness

Obsluha v restauraci a neuveritelne dlouha “cekaci” doba na veceri.

29. 6. 2018
Anonym

Prijemna obsluha.

Nabidka vecere. Cenove se nevejdete do nabizene ceny. Burgry, steaky.

29. 6. 2018
Josef

Byli jsme zde již podruhé. Co musíme opravdu pochválit byla pánská obsluha ve steak house. Škoda, že jsme tam nebyli na večeři již minulý rok. Opravdu profesionální vystupování. Každopádně i pizzerie je skvělá. Co se jídla týče, fakt je to super. Je vidět, že personál restaurací mají ten nejlepší. Ubytování oproti loňskému roku bylo ve větším pokoji, jen tam šel občas smrad z kuchyně. Vše bylo čisté. Po této stránce můžu ubytování zde doporučit.
Oproti loňskému roku konečně příjemná recepční (jen jedna ta při příjezdu).

Bohužel z wellnessu už tak nadšený nejsme. Jediné super byla asi hydromasážní vana. Masáž byl provedená špatně a každému úplně jinak. Drahá polovička měla masáž celého těla a já pouze krk a část zad. Bohužel byla masáž provedena špatně. Od masáže jsem se nemohl hýbat a 14 dní byl na neschopence. Dle vyjádření neurologa se jednalo o špatně provedenou masáž. Jedete na wellness a vracíte se na neschopenku.

Máme s čím srovnávat a tentokrát se wellness opravdu nepovedl.

Na opětovnou návštěvu jsme se těšili, ale teď už budeme rozmýšlet, jestli ještě někdy přijedeme. Pokud ano, já určitě bez masáže.

13. 6. 2018
Anonym

Na hotelu byl personál velice milý, byli ochotní pomoci. Pokoj čistý, útulný. Večeře byla výborná + snídaně také, přišli jsme až těsně před koncem výdeje snídaně a pořád bylo jídla dostatek.

ne moc příjemný personál ve fitcentru, segmentální analýzu jsme ani nevyužili neboť pán, který ji provádí neměl v daný den čas.

24. 5. 2018
Miroslava

Personál byl ochotný zdvojnásobit procedury, jelikož místo dvou osob odjela jedna. Pokoje krásné, okolí krásné.

Procedury šly ve velmi rychlém sledu za sebou, jídlo spíše průměrné, ale dostatečné množství.

31. 3. 2018
Hanka

Prostředí hezké, ale hotel se 4hvězdičkama vypadá jinak. Tady se zastavil čas-ubytování. Welness pěkné, i když málo personálu. Jedna osoba má na starosti všechno/včetně úklidu/. Fitnes předpotopní strojeponičené sedáky.

26. 3. 2018
Tomáš

Milý a ochotný personál na recepci hotelu.
Příjemné wellness.
Čisté a hezké pokoje.
Chutné večeře.

Zmatený číšník v hotelové restauraci.
Pokud přijdete později na snídani, tak vás čekají prázdné či poloprázdné tácy, ovoce již téměř nečekejte. O jídlo si musíte říkat..:o(. Přeslazené džusy a la vitacit.
Personál u snídaně v 4* hotelu nemá „pracovní úbor“ (růžové boty, a třičko, atd.).
Personál u snídaně pak uklízí pokoje hotelu (působí to low-costově u 4* hotelu).

8. 3. 2018
Monika

Takový lepší průměr, obsluha v restauraci milá, taktéž ve wellnessu, na recepci už méně, moc toho nevěděla

6. 3. 2018
Kateřina

+ Výborné a chutné večeře v pizzerii, příjemná obsluha
+ Výhled na náměstí
+ Ubytování a úklid naprosto v pořádku
+ Možnost veřejného parkování vedle hotelu
+ Wellness a jeho obsluha
+ Malá lednička na pokoji

- Při snídaních vázlo doplňování
– 3× jsme museli měnit nefunkční kartičku na vstup do pokoje, pokaždé nám bylo na recepci nepříjemně sděleno, že nesmí být u telefonu (byla pouze v prvním případě)
– Vypadávala či nefungovala wifi
– Pouze 1 zásuvka v pokoji, navíc zastrčená za stolem
– Při oxygenoterapii vypadávala hadička a vůbec to nedrželo na hlavě :( jinak wellness a masáž super

11. 2. 2018
Lenka Dosedělová

Pokoje dle popisu, čisté. Úklidová služba dorazila na výměnu ručníků, vše v pořádku.

Ubytování s polopenzí zahrnovalo snídani v podobě bufetu, kterému se nedalo nic vytknout. Od míchaných vajíček, párků až po musli a domácí buchtu. Večeře – tříchodová, lehké zklamání. Byly jsme nasměrovány do Stakehousu, kde byly ceny spíše vyšší (cena hl. chodu měla být do 189,–) a často tuto částku převyšovaly. Na můj dotaz, zda mají něco i bez masa, se mě číšník zeptal, proč teda nejdeme do italské restaurace o dvě patra výše (o které nás nikdo neinformoval!). Přesunuly jsme se tedy výše a obsluha zmíněné restaurace nás již při příchodu informovala, že bychom měly večeřet jinde a že na jídlo budeme čekat minimálně hodinu. Po náhledu do jídelního lístku nám došlo, proč jsme byly odkázané na spodní restauraci. Jídelníček byl velice pestrý, vybral si opravdu každý (i vegetarian) – ale to hlavní, ceny zde byly daleko nižší! Nic jsme nedoplácely a první den si opravdu pochutnaly. Druhý den jsme do této restaurace opět přišly večeřet. Obsluha si nás již pamatovala a hned po příchodu jsme se dočkaly velice milého přivítání (samozřejmě ironie). K večeři jsem si objednala pizzu – která byla lehce spálená. Kolegyně ovšem salát, který byl povedený. Obsluha od nás neobdržela žádné dýško a již při našem odchodu jsme byly s touto skutečností obeznámené, když si číšník stěžoval své kolegyni. Dalším bodem našeho pobytu byly procedury wellness. Všechny procedury nám byly naplánované do jednoho dopoledne! I když obsazenost hotelu byla zcela minimální. 2 procedury byly velice povedené, další dvě (inhalace, terapie kyslíkem) byly spíše výsměch než-li wellness procedury. Ale vrchol přišel až večer, kdy jsme měly objednanou saunu. V 17:00 jsme čekaly v loby wellness centra, kde ovšem nebyla živá duše. Šly jsme tedy na recepci hotelu oznámit tuto skutečnost a slečna recepční nám odpověděla, že tam přece máme jít samotné, že je vše připraveno. No, druhý den při odjezdu, kdy byla na recepci už jiná obsluha, jsme po dotazu, jak se nám pobyt líbil, vyložily tuto „sauna zkušenost“. Ovšem tato recepční nám odpověděla, že toto opravdu není normální, že v sauně jsme opravdu neměly být samotné a že se nám moc omlouvá! Opravdu nevím, kde se stala chyba. Celkově z poskytovaných služeb jsme měly pocit, že se nás snaží v hotelu ošulit a dávají nám najevo, že jsme přece ti, co přijely na voucher.

28. 1. 2018
Alena

Jenom pizzerie, kde jsme měli večeři

Chování personálu.

20. 1. 2018
Iveta

Nejlepší byly pokrmy ve steakhausu. Ubytování bylo standartní. Příjemní zaměstnanci.

Péči ve wellness centru nepovažuji za zcela profesionální. Naštěstí okolí nabízí mnoho vyžití a wellness nebyl náš hlavní důvod pobytu v tomto hotelu.

2. 11. 2017