Hotel Zámeček

Raspenava, Fučíkova 500

„Pro normální lidi, co nevyžadují za 1090,– kč zázraky je tato nabídka úplně ideální. Prostředí pěkné, obsluha příjemná, pokojík skromný ale čistý.“ — Justýna, Před měsícem

„Pro normální lidi, co nevyžadují za 1090,– kč zázraky je tato nabídka úplně ideální. Prostředí pěkné, obsluha příjemná, pokojík skromný ale čistý.“ — Justýna, Před měsícem

O nás

Krásný hotel v Jizerských horách s širokou nabídkou sportovního vyžití. Pokoje se sociálním zařízením a Wi-fi připojením.

Zajímavosti v okolí

Ukázat další zajímavosti Zobrazit na mapě
Hotel Zámeček
Fučíkova 500, Raspenava, 46401 (zobrazit na mapě)

Hotel Zámeček

Fučíkova 500, Raspenava

Zobrazit na mapě
Check in od 14:00 – Check out do 10:00
Vybavení a služby
Parkování zdarma
Internet zdarma
U nás se nekouří
Máme dětské hřiště
Venkovní bazén
Vlastní restaurace
Domácí mazlíčci: 200 Kč/noc
Kolárna
Lyžárna
Mapa poboček

Hodnocení podniku

Kateřina

čisto, klid, milý personál

Barča
Markéta

Pěkné prostředí. V blízkosti velmi příjemná, nově otevřená hospůdka (to ale samozřejmě není zásluha zámečku :)).

Otevírací doba restaurace do 21 hod, provoz kuchyně do 20 hod. Pokoje „papundeklové“, je tam všechno slyšet. Navíc uklízečka od rána šůrovala a nijak zvlášť tiše se u toho nechovala, takže jsme nemohli spát. Snídaně zklamání. Pan provozní (možná majitel) celkem laxní.

Hodnocení podniku Hotel Zámeček

Hodnocení podniku Hotel Zámeček

4,0/5 (271 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Kateřina

čisto, klid, milý personál

17. 9. 2018
Barča
22. 8. 2018
Markéta

Pěkné prostředí. V blízkosti velmi příjemná, nově otevřená hospůdka (to ale samozřejmě není zásluha zámečku :)).

Otevírací doba restaurace do 21 hod, provoz kuchyně do 20 hod. Pokoje „papundeklové“, je tam všechno slyšet. Navíc uklízečka od rána šůrovala a nijak zvlášť tiše se u toho nechovala, takže jsme nemohli spát. Snídaně zklamání. Pan provozní (možná majitel) celkem laxní.

14. 8. 2018
Justýna

Pro normální lidi, co nevyžadují za 1090,– kč zázraky je tato nabídka úplně ideální. Prostředí pěkné, obsluha příjemná, pokojík skromný ale čistý.

Trochu špinavý bazén (stačil by vyluxovat), hlučnější svatba (zavřeli jsme okna), snídaně chudší, ale v klidu jsme se najedli a džus si za 25 kč dokoupili, kuchař odešel už v 8 přesto, že nám servírka řekla, že do půl 9 se vaří (zajeli jsme jinam, takže také žádná tragédie)
Ve zkratce: pro osoby, co je nerozhází každá drobnost a nehledají vysloveně negativa a problémy, je to krásně strávený víkend.
Lidi nevedí, co by za tu cenu chtěli. Poměr cena-služby za me luxusní

13. 8. 2018
Karel

pěkné ubytování a krásný zámecký park s bazénem, který v tropických vedrech neměl chybu

málo pestrý výběr na snídani

12. 8. 2018
Jolana

Příjemné prostředí hotelu, velký a útulný pokoj, snídaně dostačující. Doporučujeme dát si zde i večeři, byli jsme spokojeni. Líbil se nám i park patřící k hotelu s bazénem. Rádi se sem vrátíme.

8. 8. 2018
Milostejskal

Krásná lokalita, pěkné ubytování s venkovním bazénem.

Snídaně neobsahuje pití jako je voda, džus atd. (pouze za doplatek). K dispozici je pouze čaj, káva a mléko.

4. 8. 2018
Teoretik210

Čistota pokojů, vůně po celém hotelu

25. 7. 2018
Iva

Dobré pro sportovce (cyklo, turisty). Nové vybavení hotelu, kvalitní matrace na spaní, čisté prostředí. Upravená zahrada, bazén pouze pro otužilce, dobré parkování. Snídaně dostačující, restaurace uspokojující – pouze do 19,30. Personál ochotný. Dobrý výchozí bod pro cyklovýlety.

Není pro seniory a zdravotně hendikepované. Pokoje jsou v patře, do 2.patra příkré schodiště s malou nášlapovou plochou. Každou sobotu prý mají svatbu, je nutné s tím počítat, hlasitá hudba, ale pouze do 22hod. venku, poté uvnitř, to nebylo ve 2.patře slyšet.

23. 7. 2018
Jarka

Pan majitel příjemný, park u zámečku moc hezký, okolní krajina také hezká,

10. 7. 2018
Michaela

Moc pěkný zámeček. Pokoj čistý, útulný. Personál milý. Přijela bych znovu.doporučuji

Vše bylo v pohodě.

23. 6. 2018
Zuzana

Krásné prostředí, úžasný park s bazénem. Velmi milý pomocný personál včetně obsluhy restaurace a kuchaře.

Tomu všemu nasazuje korunu pan majitel, který nemá představu o standardech fungujícího hotelu. Všechno začalo naším příjezdem, kdy nás přivítala cedule na dveřích s informací, že restaurace otevírá až v pět hodin. Budova byla uzavřena a ubytování hostů se řešilo telefonicky. Kontaktovala jsem tedy pana majitele, který mi div nevynadal, že jsme přijeli o hodinu a půl dříve. Pokus o vysvětlení, že s miminkem se plánuje špatně, nebyl argument. Kdybychom o omezeném provozu restaurace věděli, stavili bychom se na oběd cestou. Umíme pochopit personální problémy i ekonomickou stránku omezeného provozu. Takhle jsme si mysleli, že se v klidu naobědváme v restauraci a ubytujeme se dle Check in na voucheru. Podotýkám, že v Raspenavě se jinde najíst nedá. Předem jsem žádala o zajištění dětské postýlky pro dvouměsíční miminko. Pan majitel se neobtěžoval napsat, zda se tak stane. Postýlka však byla nachystá, nicméně jsem vezla vlastní, protože jsem nedostala odpověď. Panu majiteli jsem slušně řekla, že by bylo hezké v dnešní době informačních technologií podat hostům předem zprávu o omezeném provozu restaurace, kdy tato zmínka nebyla ani na webových stránkách hotelu. Pan majitel se urazil, jak malý Jarda a celkem bez servítek mě upozornil, že nám snad vyšel dostatečně vstříc, když nás ubytoval o hodinu dříve a že není jeho povinností informovat o provozní době restaurace. Školil nás, že takto fungují všechny hotely. Vzhledem k tomu, že jsem studovala cestovní ruch, mám jiné představy. S mojí maminkou jsme se domnívaly, že druhý den bude vše lepší, ale pan majitel se dále tvářil…to nejde říct slušně. Korunu všemu nasadil, když mi při odjezdu naúčtoval 200 Kč za postýlku, kterou jsme ani nevyužili, protože chyběl díl, který zvedne matraci do přijatelné výše, abych se pro miminko nemusela „potápět“. Kdybych jela s miminkem sama, zřejmě bych se rovnou otočila a jela zase domů, protože ubytování je v patře a hotel nemá výtah. Informaci o tomto bych také ráda měla předem, když pan majitel věděl, že přijedeme s tak malým miminkem. S prosbou o výměnu žárovky pan majitel naložil dle rčení slibem nezarmoustíš, tak jsem si při večerním kojeni svítila telefonem. Je smutné, že takové krásné zařízení vede někdo s tak omezeným přístupem. Hotel a prostředí se nám jinak moc líbili. Panu majiteli i jeho ženě, která se rozhodla odjíždějící klienty ani nepozdravit bych vzkázala, aby si přečetli knihu od Roberta Fulghuma Všechno, co doopravdy potřebuji znát, jsem se naučil v mateřské školce.

Zuzana Tomanová

21. 6. 2018
Lucie

Příjemné prostředí, milí personál, dobrá kuchyně, čisto, bazén s chladnou vodou..😀

U snídaně jsme postrádali čerstvé džusy😉

17. 6. 2018
Rudolf

Hezký, čistý pokoj. Koupelna s vanou.

Mrtvá destinace, při příjezdu pusto prázdno, na dveřích cedule Dnes zavřeno s číslem na ubytování. Opakované volání nikdo nezvedal, pomohla až podpora Slevomatu. Další den restaurace opět zavřena. Snídani jsme však dostali. Doporučuji jen hladovkářům. Jediná záchrana je místní večerka otevřená do 20:00. Zakoupené pití nutno konzumovat z lahví, na pokoji nejsou skleničky. Okna pokoje na rušný hlavní tah obcí, četná auta, hlavně v noci, rozhodně nejezdí padesát.

15. 6. 2018
Jitka

Příjemný personál. Hezké prostředí.

Na pokoji nefungovala wi-fi a na tv nebyl žádný český program

19. 5. 2018
Pavel

Nádherná zahrada, skvělé jídlo i přístup! :-)
Čistý (ale chladný) bazén :-D
Super tenisový kurt!

23. 4. 2018
Zbyněk

Zahrada u zámečku, hezké čisté pokoje, paní barmanka velmi milá a usměvavá. Kromě jídla bylo vše super, příkré schody nám vůbec nevadily:)

Je potřeba ještě zapracovat na snídani – doplnit džus, udělat něco s kávou, která je opravdu hrozná:( Příliš nás nenadchla ani hotelová kuchyně.

16. 4. 2018
Edita

Velmi mila a ochotna servirka, uklizene pokoje, vonave povleceni a rucniky, vynikajici jidlo, dostatecne obsahle snidane.

Chovani pana majitele, ktery neumel ani pozdravit. V hotelu neni lyzarna ani mistnost na pripadne ulozeni kocarku. V pokojich byla zima..chapu, ze venku bylo minus 7, ale chtelo by to poresit.

25. 2. 2018
Irena

Zámeček je v krásné zahradě. Personál je milý a velmi ochotný.

Snídaně jsou chudší…

25. 2. 2018
Oksi191204

Jsme přijely trošku dříve a pan na recepce nás ne chtěl ubytovat a čekaly jsme přes tří hodiny ale pak přišla moc slušná paní ona nás ubytovala, ve dvě hodiny na recepce nám měl ten pan dat ten skipas ale my jsme se ho ne dočkaly protože někam odešel a na příští den ani se ne omluvil , to snídani se skládá na čtyři lidi z dvou parku a jedneho vajíčka a par jogurtu ale bylo dost rohlíku a másla, ne vím jak v jiných pokojích ale v nás vůbec ne pracoval WI-FI a v restaurace taky to ne fungovalo, v pokoji byla zima

Vyjádření partnera
Hotel Zámeček Před 7 měsíci

Dobrý den,

přijeli jste na hotel 10:45 hod., a vzhledem k tomu, že pokoje se musí uklidit po hostech, kteří odjíždí a mají check out do 10:00 hod., je ubytování v tomto čase nemožné. Check in je na voucheru vyznačen ve 14:00 hod. a pokud myslíte o trochu dříve o 3 hodiny, pak to dle mého názoru není chvilka. Skipasy Vám byly předány při snídani, skutečně netuším, k čemu by Vám byly ve 14:00 odpoledne. Pokud píšete o snídani, na kterou jste mimochodem přišli v 10:00 hod, kdy se již uklízela, protože snídaně je do 10:00 hod, tak není divu, že již nebyla doplňěná. Wifi funguje standardně, pouze si musíte říct o heslo. Ještě jste zapomněli napsat, že jste pokoj opustili v 10:30 hod, a nebyl Vám účtován žádný poplatek za pozdní check out.

17. 2. 2018