Kategorie

HOTEL PALCÁT TÁBOR

4,3 / 5 (394 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Hotel Palcát jsme navštívili na přelomu července a srpna. Parkování přímo u hotelu a výhled z okna na auto je výhodou. Po příjezdu na místo jsme byli lehce nervózní ze vzhledu hotelu. Na recepci nás mile uvítali, vybrali jsme si menu na večeři, dostali jsme informace k wellnes, typy na výlety a nějaké slevové kartičky do muzea, ty jsme nakonec nevyužili. Interiéry celého hotelu jsou opravdu krásně, čisté naprosto se liší od vzhledu hotelu. Pokoj uklizený, čistý. V den příjezdu jsme absolvovali první proceduru ve wellness – velice příjemnou relaxační masáž, prostory jsou opravdu malé. Wellness je časově omezené, což také není opravdu ideální, nicméně je čisté, pěkně navržené, tlumená světla, příjemná atmosféra. Před večeří se nás v něm sešlo docela dost, takže jsme nějaký čas jen čekali, co se uvolní, zvláště když jeden pár vydržel sedět ve výřivce snad 2 hodiny. Po večeři jsme zkusili wellness znova a takový nápor už tam nebyl, takže jsme měli chvílemi celé prostory jen pro sebe a opravdu si užívali. Personál velmi milý, ochotný. Celý pobyt se nám moc líbil, v restauraci opravdu ochotní, úslužní a milí číšnici, snídaně krásné a bohaté. Nepocítili jsme rozdíl v tom že máme pobyt přes slevomat. Doporučuji kosmetiku u paní Nadi, kterou jsem si opravdu užila. Pokud bude takováto nabídka i příští rok, určitě vyjedeme znova. Velké díky patří taky paní recepční Julii Jelínkové a panu Machovi s kterými byla bezvadná domluva. Vše co voucher nabízel jsme dostali včetně welcome drinku, županů, fénu a všeho na co jsme si vzpomněli. Těšíme se na příští rok :-)“

ubytování, gastro, wellness

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorie Víkendové pobyty

Hodnocení podniku HOTEL PALCÁT TÁBOR

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Rehakjj

jídlo v restauraci

přeplněné wellness

30. 5. 2016
Užitečné? Ano
Trs

místo příjemné

14. 12. 2015
Užitečné? Ano
Svit

Hotel Palcát jsme navštívili na přelomu července a srpna. Parkování přímo u hotelu a výhled z okna na auto je výhodou. Po příjezdu na místo jsme byli lehce nervózní ze vzhledu hotelu. Na recepci nás mile uvítali, vybrali jsme si menu na večeři, dostali jsme informace k wellnes, typy na výlety a nějaké slevové kartičky do muzea, ty jsme nakonec nevyužili. Interiéry celého hotelu jsou opravdu krásně, čisté naprosto se liší od vzhledu hotelu. Pokoj uklizený, čistý. V den příjezdu jsme absolvovali první proceduru ve wellness – velice příjemnou relaxační masáž, prostory jsou opravdu malé. Wellness je časově omezené, což také není opravdu ideální, nicméně je čisté, pěkně navržené, tlumená světla, příjemná atmosféra. Před večeří se nás v něm sešlo docela dost, takže jsme nějaký čas jen čekali, co se uvolní, zvláště když jeden pár vydržel sedět ve výřivce snad 2 hodiny. Po večeři jsme zkusili wellness znova a takový nápor už tam nebyl, takže jsme měli chvílemi celé prostory jen pro sebe a opravdu si užívali. Personál velmi milý, ochotný. Celý pobyt se nám moc líbil, v restauraci opravdu ochotní, úslužní a milí číšnici, snídaně krásné a bohaté. Nepocítili jsme rozdíl v tom že máme pobyt přes slevomat. Doporučuji kosmetiku u paní Nadi, kterou jsem si opravdu užila. Pokud bude takováto nabídka i příští rok, určitě vyjedeme znova. Velké díky patří taky paní recepční Julii Jelínkové a panu Machovi s kterými byla bezvadná domluva. Vše co voucher nabízel jsme dostali včetně welcome drinku, županů, fénu a všeho na co jsme si vzpomněli. Těšíme se na příští rok :-)

NEmůžu říct, že nelíbilo, ale chtělo by to zapracovat na otevírací době wellness a v krásně relaxační místnosti nám za hlavou duněly bowlingové koule. Při relaxační masáži bylo rušivé a nepříjemné slyšet z druhé místnosti maséra, který s klientkou řešil své názory na vedení a platové podmínky.

16. 10. 2015
Užitečné? Ano
Lenka

Restaurace

Venkovní okoli

26. 9. 2015
Užitečné? Ano
D

Hotel – vila krásná a personál příjemný.

Nepříjemný je noční hlahol a hudba do ranních hodin. V pa i v so v hotelu byly svatby. Snídaně velmi chudé bez kousku zeleniny či ovoce a večeře to bylo také fiasko a děti nejedly – např. česnečka a hnusný pálivý guláš a knedlík kupovaný.

26. 9. 2015
Užitečné? Ano

Další hodnocení (194)

Podobné podniky