HOTEL PALCÁT TÁBOR

Tábor, 9. května 2471

„nádhérné město, super obsluha, výborná domluva“ — Magdalena, Před 7 měsíci

„nádhérné město, super obsluha, výborná domluva“ — Magdalena, Před 7 měsíci

O nás

ubytování, gastro, wellness

Zajímavosti v okolí

Ukázat další zajímavosti Zobrazit na mapě
HOTEL PALCÁT TÁBOR
9. května 2471, Tábor

HOTEL PALCÁT TÁBOR

9. května 2471, Tábor

Check in od 14:00 – Check out do 10:00
Zobrazit na mapě
Vybavení a služby
Parkování zdarma
Bezbariérový přístup
Internet zdarma
Oddělené prostory pro kuřáky a nekuřáky
Wellness
Vlastní restaurace
Kolárna
Lyžárna
Mapa poboček

Hodnocení podniku

Olga
Magdalena

nádhérné město, super obsluha, výborná domluva

Rehakjj

jídlo v restauraci

přeplněné wellness

Hodnocení podniku HOTEL PALCÁT TÁBOR

Hodnocení podniku HOTEL PALCÁT TÁBOR

4,3/5 (397 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Olga
22. 3. 2018
Magdalena

nádhérné město, super obsluha, výborná domluva

19. 9. 2017
Rehakjj

jídlo v restauraci

přeplněné wellness

30. 5. 2016
Trs

místo příjemné

14. 12. 2015
Svit

Hotel Palcát jsme navštívili na přelomu července a srpna. Parkování přímo u hotelu a výhled z okna na auto je výhodou. Po příjezdu na místo jsme byli lehce nervózní ze vzhledu hotelu. Na recepci nás mile uvítali, vybrali jsme si menu na večeři, dostali jsme informace k wellnes, typy na výlety a nějaké slevové kartičky do muzea, ty jsme nakonec nevyužili. Interiéry celého hotelu jsou opravdu krásně, čisté naprosto se liší od vzhledu hotelu. Pokoj uklizený, čistý. V den příjezdu jsme absolvovali první proceduru ve wellness – velice příjemnou relaxační masáž, prostory jsou opravdu malé. Wellness je časově omezené, což také není opravdu ideální, nicméně je čisté, pěkně navržené, tlumená světla, příjemná atmosféra. Před večeří se nás v něm sešlo docela dost, takže jsme nějaký čas jen čekali, co se uvolní, zvláště když jeden pár vydržel sedět ve výřivce snad 2 hodiny. Po večeři jsme zkusili wellness znova a takový nápor už tam nebyl, takže jsme měli chvílemi celé prostory jen pro sebe a opravdu si užívali. Personál velmi milý, ochotný. Celý pobyt se nám moc líbil, v restauraci opravdu ochotní, úslužní a milí číšnici, snídaně krásné a bohaté. Nepocítili jsme rozdíl v tom že máme pobyt přes slevomat. Doporučuji kosmetiku u paní Nadi, kterou jsem si opravdu užila. Pokud bude takováto nabídka i příští rok, určitě vyjedeme znova. Velké díky patří taky paní recepční Julii Jelínkové a panu Machovi s kterými byla bezvadná domluva. Vše co voucher nabízel jsme dostali včetně welcome drinku, županů, fénu a všeho na co jsme si vzpomněli. Těšíme se na příští rok :-)

NEmůžu říct, že nelíbilo, ale chtělo by to zapracovat na otevírací době wellness a v krásně relaxační místnosti nám za hlavou duněly bowlingové koule. Při relaxační masáži bylo rušivé a nepříjemné slyšet z druhé místnosti maséra, který s klientkou řešil své názory na vedení a platové podmínky.

16. 10. 2015
Lenka

Restaurace

Venkovní okoli

26. 9. 2015
D

Hotel – vila krásná a personál příjemný.

Nepříjemný je noční hlahol a hudba do ranních hodin. V pa i v so v hotelu byly svatby. Snídaně velmi chudé bez kousku zeleniny či ovoce a večeře to bylo také fiasko a děti nejedly – např. česnečka a hnusný pálivý guláš a knedlík kupovaný.

26. 9. 2015
Luckylak

Jídlo v místní restauraci bylo stejně jako minule perfektní. To musím uznat, že zde bylo vše v naprostém pořádku, včetně příjemného a vstřícného personálu.

Pokoj v posledním patře byl tak vyhřátý, že se tam většinu dne a i velkou část noci, nedalo vůbec přebývat. Wellnes, který byl před rokem super, se za rok co jsme opět příjeli zhoršil tak, že jsme ho skoro nepoužívali. Po masáži(měla být RELAXAČNÍ)jsem se pomali nezvednul ze stolu, jak me boleli záda…ten den jsem skončil na práškách pro tišení bolesti. Ochlazující bazén byl tak teplej a špinavej, že jsme z něj chodili pod sprchu se omyt a dochladit. Všude ve wellnes byl cítit nepříjemný zápach, asi z odpadů.......Do tohoto hotelu s wellnes jsem se po mynulé zkušenosti velice tešil, ovšem to co jsme zde protrpěli mě od další navštěvy už odradilo a ani bych tento hotel nikomu známému už nedoporučil.

20. 9. 2015
Radka

V okolí vše zavřeno, nebylo kam se odívat

16. 9. 2015
T

lokalita, chování a ochota personálu, domluva při rezervaci, prostě všechno

9. 9. 2015
Michal

všecko

9. 9. 2015
Dana

Balneo centrum bylo opravdu mile, snidane bohate, vecere chutne, pokoje prijemne – nove zrenovovane, prijemny a ochotny personal

1. 9. 2015
Jiří

Tábor je úžasné město se spoustou míst na procházky. Hotel byl z venku starší, ale uvnitř moderně zařízen. Skvělá byla především restaurace.

Vyjádření partnera
HOTEL PALCÁT TÁBOR Před 3 roky

Dobrý den,
moc děkujeme za Vaše hodnocení a budeme rádi, pokud se do našeho hotelu opět vrátíte.

27. 8. 2015
Barbara
26. 8. 2015
Katka

pobyt odpovídal popisu

Vyjádření partnera
HOTEL PALCÁT TÁBOR Před 3 roky

Moc děkujeme za Vaše hodnocení.

24. 8. 2015
Zero

Perfektní domluva při rezervaci, ochotný
personál. Doporučuji.

24. 8. 2015
Ondarg

Slušné jídlo, ochotný personál.

Malé welness velmi omezené časově, žádný bazén, který by člověk využil, když je vedro – jen výřivka a sauny.

16. 8. 2015
Gabriela

Obrovská spokojenost, velice profesionální přístup veškerého personálu, vše fungovalo přesně tak jak má. Mohu všem doporučit. G.

28. 7. 2015
Tačinka

Všechno :-) Pěkné místo, nenechali jsme si ujít návštěvu Táborského podzemí. Wellness luxusní, kdykoliv jsme tam byli, tak bylo pár lidí tudíž jsme si opravdu zarelaxovali. Personál ochotný a milý, obsluha až do vířivky ;-) Jídlu se nedalo nic vytknout a smažená zmrzlina byla prostě lahůdka.

Nevyšlo počasí na pořádnou vycházku, ale to není problém hotelu, spíš plus, jelikož když nebylo počasí, tak jsme to strávili relaxací ve wellness ;-)

28. 7. 2015
Tomáš

prostředí
kuchyně

chyběl nám bazén

27. 7. 2015