Hodnocení podniku Hotel U Supa

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Katarína

jediná kladná informace čisté pokoje

Snídaně každý den stejné, večeře byla novým hostům servírována z předcházejíciho dne , all inclusive je spíš výsměch hned po večeři jsme šli na večeři a drink do jiného hotelu. Restaurace je malá že se tam nedá hnout hlavně když je hotel plně obsazený , sortiment nápojů je hodně omezený rozhodně nedoporučuji za tu cenu je tam mnoho jiných kvalitních hotelů. Signál wifi je tak slabý jako kdyby nebyl. Vybrali jsme podnik na základě kladných hodnocení a ja nevím kde je podnik získal .

Vyjádření partnera
Hotel U Supa Před 2 roky

Velice děkujeme za pochválení čistoty pokoje, bohužel po Vašem odjezdu zůstal pokoj absolutně načichlý kouřem z cigaret, za což Vám v plné sezóně velice děkujeme, protože máme celý hotel nekuřácký. Zbytek nepochopitelných připomínek nebudeme komentovat, snad jen ty šunkofleky z předchozího dne, které si dal náš známý s dcerou k večeři. Doufáme že příště poctíte svou návštěvou jiný z harrachovských kvalitních hotelů, kde jste po večerech popíjeli drinky a kvalitně povečeřeli.

3. 8. 2015
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Krejcir

Jste mimo realitu.

Vyjádření partnera
Hotel U Supa Před 2 roky

Toto hodnocení vzniklo z nepochopitelných důvodů ještě před pobytem hostů.

28. 12. 2014
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Robert

Bohužel popis bohatá polopenze a vynikající kuchyně bohužel neodpovídá skutečnosti…

Vyjádření partnera
Hotel U Supa Před 2 roky

Možná asi Vaším představám.

22. 8. 2014
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Michaela

Hodně velké zklamání . Restauraci jsme nemohli najít , když jsem se šli zeptat do jakési restaurace kde to najdeme, bylo nám oznámeno , že jsme správně .Seděli jsme venku , takže vnitřek nevím jak vypadá , ale venku to bylo hrozný . Vyhlášená restaurace jak se tu píše ani náhodou , byli jsme tam sami a to v poledne, kdy v restauracích je frmol .K pití jsme si objednali džus , kde nám byl nabídnut jen jablečný. Přinesena nám byla nějaká šťáva , která po jablku nechutnala ani nevoněla .Jídlo vypadalo úplně jinak než na obrázku a celou dobu nás tam obtěžoval pes .

Vyjádření partnera
Hotel U Supa Před 3 měsíci

Dobrý den, jelikož jsme si volali asi 5 minut před tím než jste dorazil tak mi bylo jasné že jdete k nám, navíc na hotelu je obrovský nápis Hotel U Supa. Džus jsme bohužel měli jen jablečný s příchutí máty. Bohužel jsme netrefili úpravu jídla přesně z ilustračního obrázku ale i tak si myslím, že bylo chutné.

4. 9. 2013
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.