Hodnocení podniku Hotel U Supa

4,2/5 (237 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Jana

mladým jsem koupila v dobré víře že si užijí pár dnů volna, v tomto hotelů. Samozřejmě jsem nečekala že budou tak zklamaní , po příjezdu se na ně dívali jako kdyby obtěžovali, Nejhorší byla snídaně kdy přišli ráno v 8:30, v domnění že se nasnídají, ale nebylo co jíst , třepalo se tam jedno vejce na tvrdo, dva plátky šunky , a důchodci kteří se jim smáli že na ně nic nezbylo. Určitě bych nedoporučila tento hotel kupovat jako dárek. Co mohu doporučit tak příroda je tam krásná, a je spoustu krásný výletů.

Vyjádření partnera
Hotel U Supa Před 14 dny

A toto byl jen krátký úryvek z pohádky o třepajícím se vejci. Příběh pojednává o utrpení mladých lidí v jednom zapadlém krkonošském hotýlku, podle pověr tam zlí důchodci hodují dodnes. Michal Patrovský

7. 6. 2018
Katarína

jediná kladná informace čisté pokoje

Snídaně každý den stejné, večeře byla novým hostům servírována z předcházejíciho dne , all inclusive je spíš výsměch hned po večeři jsme šli na večeři a drink do jiného hotelu. Restaurace je malá že se tam nedá hnout hlavně když je hotel plně obsazený , sortiment nápojů je hodně omezený rozhodně nedoporučuji za tu cenu je tam mnoho jiných kvalitních hotelů. Signál wifi je tak slabý jako kdyby nebyl. Vybrali jsme podnik na základě kladných hodnocení a ja nevím kde je podnik získal .

Vyjádření partnera
Hotel U Supa Před 3 roky

Velice děkujeme za pochválení čistoty pokoje, bohužel po Vašem odjezdu zůstal pokoj absolutně načichlý kouřem z cigaret, za což Vám v plné sezóně velice děkujeme, protože máme celý hotel nekuřácký. Zbytek nepochopitelných připomínek nebudeme komentovat, snad jen ty šunkofleky z předchozího dne, které si dal náš známý s dcerou k večeři. Doufáme že příště poctíte svou návštěvou jiný z harrachovských kvalitních hotelů, kde jste po večerech popíjeli drinky a kvalitně povečeřeli.

3. 8. 2015
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.