Kategorie

Hotel Praděd Thamm***

4,2 / 5 (198 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Úžasné wellness,výborné jídlo,milý a ochotný personál 😊“

Hotel Praděd Thamm se nachází v obci Zlaté Hory v podhůří Jeseníků a je nově zrekonstruovanou součástí bývalého hotelu Praděd, původně hotelu Thamm. Vznikl náročnou, ale citlivou rekonstrukcí budovy, jejíž historie sahá do 30. let 19. století. Hotel je zaměřen jak na kongresové a konferenční služby, tak na relaxační a sportovní pobyty ideální pro rodiny s dětmi. Nabízí ubytování v nově zrekonstruovaných pokojích a apartmánech, restauraci se zážitkovou kuchyní, stylový bar Club 27 s bowlingem, wellness, společenský sál, konferenční sál, učebnu, salonek a parkování u hotelu. Hotel může sloužit nejen jako základna pro turistické a cykloturistické výlety na mnoho atraktivních míst v okolí, ale i jako místo pro firemní akce, společenské akce či rodinné oslavy. Díky nabízeným službám je ideálním místem pro odpočinek, relaxaci či sportovní vyžití nebo zábavu. Na své si přijdou milovníci letních aktivit i zimních sportů. Součástí hotelu je i turistická ubytovna s 11 pokoji a kapacitou 42 lůžek.

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Cestování, Wellness pobyty, Víkendové pobyty, Pobyty v Česku a okolí, Aktivní pobyty

Hodnocení podniku Hotel Praděd Thamm***

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Denisa

Úžasné wellness,výborné jídlo,milý a ochotný personál 😊

Jediné mínus pobytu bylo,že nám nevyšlo počasí,ale za to hotel nemůže 😊

19. 10. 2016
Užitečné? Ano
Pavel

Celkově jsme byli spokojeni.

13. 10. 2016
Užitečné? Ano
Andrea

Wellness

Strava nesplnila očekávání.

12. 10. 2016
Užitečné? Ano
Veronika

Ubytování

JÍDLO: kdo přišel pozdě na snídani, měl velmi malý výběr, ovoce za celé 3 dny nebylo vyměněno a tak se stalo, že se mi do hrušky zabořily prsty (jak byla ,,zralá''). Po poslední večeři jsme s přítelem strávili celou noc na toaletě s velmi vážnýma žaludečníma problémama!!!
Wellness jsme mohli využít pouze jednou, protože 2. den pobytu byl sanitární den, tudíž tam nikdo nemohl.

10. 10. 2016
Užitečné? Ano
Jarka

Obecně se nám líbilo.

Omezený vstup do bazénu pro lidi s voucherem, přestože cena byla v podstatě totožná, jako kdybychom si platili pokoj bez voucheru.

6. 10. 2016
Užitečné? Ano

Další hodnocení (82)