Hotel Praděd Thamm***

4,2 / 5 (217 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Úžasné jídlo jak v 7-chodovém menu tak po celou dobu pobytu. Obsluha bez problému, hotelové parkoviště přímo u vstupu do hotelu. Všechno na jedničku !“

Hotel Praděd Thamm se nachází v obci Zlaté Hory v podhůří Jeseníků a je nově zrekonstruovanou součástí bývalého hotelu Praděd, původně hotelu Thamm. Vznikl náročnou, ale citlivou rekonstrukcí budovy, jejíž historie sahá do 30. let 19. století. Hotel je zaměřen jak na kongresové a konferenční služby, tak na relaxační a sportovní pobyty ideální pro rodiny s dětmi. Nabízí ubytování v nově zrekonstruovaných pokojích a apartmánech, restauraci se zážitkovou kuchyní, stylový bar Club 27 s bowlingem, wellness, společenský sál, konferenční sál, učebnu, salonek a parkování u hotelu. Hotel může sloužit nejen jako základna pro turistické a cykloturistické výlety na mnoho atraktivních míst v okolí, ale i jako místo pro firemní akce, společenské akce či rodinné oslavy. Díky nabízeným službám je ideálním místem pro odpočinek, relaxaci či sportovní vyžití nebo zábavu. Na své si přijdou milovníci letních aktivit i zimních sportů. Součástí hotelu je i turistická ubytovna s 11 pokoji a kapacitou 42 lůžek.

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Cestování, Wellness pobyty, Pobyty, Aktivní pobyty

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Hotel Praděd Thamm***

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Jana

Celý pobyt byl skvělý, jen bych doporučila rozšířit snídaňové menu, po pár dnech už nebylo z čeho vybírat.

10. 7. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Kačka

Úžasné jídlo jak v 7-chodovém menu tak po celou dobu pobytu. Obsluha bez problému, hotelové parkoviště přímo u vstupu do hotelu. Všechno na jedničku !

3. 7. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
A187

Zařízení a čistota hotelu. Wellness centrum.

Snídaně byly podprůměrné – malý výběr, malé množství… Večeře byly tak spíše podprůměrné – polévka přesolená, a druhé jídlo nic moc. Pokud by zlepšili podávané jídlo, pak bych hotel ocenila 5*.

19. 6. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Roman

Vše bylo vynikající, recepční, jídlo, obsluha, wellness. Hotel je opravený a udržovaný. Všude čisto. Užili jsme si hezký prodloužený víkend.

Nedoplňovaly minibar na pokoji
jinak nic vše ok

1. 11. 2016
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Mita

prostředí v restauraci a zařízení pokojů

bohužel jsme chytli špatné počasí

31. 10. 2016
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (75)

Podobné podniky