Hodnocení podniku Bungee Jumping

4,4/5 (331 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Petr

– Skok

Vyjádření partnera
Bungee Jumping Před 9 měsíci

děkujeme ... jirka stolín

14. 1. 2018
Alžběta

seskok splnil očekávání

v daném počtu lidí nebyl čas pomalu ani na fotku, organizátoři strašně chvátali.. menší počet lidí nebo více času by bylo fajn.
fotky které přišly na CD jsou kvalitně ok, ale téměř na nich nejsme, fotograf fotil spíše okolí ..

Vyjádření partnera
Bungee Jumping Před 2 roky

Vážení, za hodinu může skákat 20 osob. My jsme čas upravili na 15 osob za hodinu. Od zaregistrování až po Váš seskok uběhne čas 15 - 30 minut. V kleci pak stoupáte nahoru cca 1,5 minuty. Seskok se spuštěním pak trvá cca 1 - 1,5 minuty. Na všech fotkách které jsme Vám zaslali jste zachycen při pádu a houpání, odebrání na zemi. Jste na středu fotografie. Ono když skáčete z 60 metrů nebo ze 120 metrů, nemůžete očekávat že budeme fotit celou postavu z detailu, to byste pak na fotografii nebyl zachycen při seskoku. To byste si pak stěžoval, že fotka je statická a není na ni zachycen seskok. Některé fotky máte z detailu a některé zase z dálky. Na fotografování Vašim fotoaparátem jste měl čas cca 15 minut až 30 minut. Pokud chcete příště vyhradit danou hodinu jen pro sebe, je nutné uhradit poplatek Kč 30.000,-- + DPH 15% pro seskok. Celou hodinu pak budete mít jen pro sebe. Je nám líto, že jste byl zklamán tím, že o seskok z jeřábu mělo zájem více osob a že jste v časovém úseku 15 až 30 minut nestačil udělat pár fotek z Vašeho seskoku.

21. 3. 2017
Baptistovaa

vše proběhlo ok

laxní přístup personálu

Vyjádření partnera
Bungee Jumping Před 2 roky

Vážený pane Jiří Šimůnek, poukaz jste rezervoval dne 10.4.2016 a v rozporu s podmínkama s užitím poukazu jste vyžadoval seskok 13.4.2016. Poukaz jste měl povinnost rezervovat min. 14 dní před seskokem a poukaz jste rezervoval 3 dny před seskokem. Umožnili jsme Vám nadstandarndě a bez doplatku rezervovat poukaz 3 dny před seskokem. Pokud náš přístup považujete za laxní, tak je nám líto, že Vám vadí, že jsme Vám seskok umožnily, místo toho abycom v souladu s pravidly rezrevaci odmítli.Jirka Stolín

24. 4. 2016
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.