Kategorie

Fotoateliér FotoFamily

4,1 / 5 (119 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Výborná komunikace,profesionální přístup :-)“

Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy

Dnešní nabídky Fotoateliér FotoFamily

Hodnocení podniku Fotoateliér FotoFamily

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Sundova

Výborná komunikace,profesionální přístup :-)

14. 11. 2016
Užitečné? Ano
Markéta

U pana Pekárka jsme byli již 2x. Pokaždé jsme spokojeni. Profesionální přístup, příjemné prostředí, krásné fotečky. Příjdeme zas.

21. 10. 2016
Užitečné? Ano
Katka

pan fotograf byl velice milý a sympatický

nebylo

9. 10. 2016
Užitečné? Ano
Jitka

super přístup, super fotky - max. spokojenost

10. 8. 2016
Užitečné? Ano
Pavla

Mám velice negativní zkušenost,pan fotograf nás neustále přesvědčoval,když mu dáme hotově nejprve 2 tisíce,potom skončil u 1000 Kč,že budeme mít fotografií o 10 víc atd.Je to už 3 týdny, co jsme se fotili a do dnešního dne nemám fotografie.Pan fotograf je dál na slevomatu a nabízí focení za 999Kč,ale skutečnost je jiná.Chtěla bych všechny varovat,pan fotograf má velice neprofesionální přístup.Nabízí focení za jiné peníze a nabídku ,kterou má na slevomatu nebere vážně.

Vyjádření partnera
Fotoateliér FotoFamily Před 4 měsíci

Dobrý den, mrzí mě, že jste nabídku špatně pochopili. Proto zde uvadím přesné informace. V ceně poukazu jste měli 20 upravených fotografií. Během focení se běžně udělá 250 a více snímků. Můj návrh pro Vás byl, že Vám mohu zaslat náhledy, ze kterých si vyberete fotografie na úpravu. Druhá možnost byla, že Vám mohu zaslat všechny nafocené snímky v plném rozlišení + více upravených fotografií s uvedeným doplatkem. Rozhodnutí bylo pouze na Vás. Jednalo se tedy o nabídku k poukazu navíc, kterou jste mohli a nemuseli využít. Upravené snímky se zasílají do dvou až tří týdnů od zaslání Vašeho výběru, nikoli ode dne focení. Děkuji za pochopení a přeji pěkný den.

24. 7. 2016
Užitečné? Ano

Další hodnocení (50)

Podobné podniky