Hodnocení podniku Aqualand Moravia

4,5/5 (41 996 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Libor

Prostředí je celkem příjemné, nicméně hned při vstupu neusměvavá obsluha :)

Ale co, nenecháme si zkazit den. Po pěti minutovém hledání volné skříňky jsme se konečně s přítelkyní převlékli do plavek.
Bohužel… Skříňka nebyla funkční takže hledání další skříňky a přetahování všech věcí přes půl šatny:) (Dokážeme pochopit že se skříňka rozbije a obsluha na ni nestačí dát ihned papírek, ale paní uklízečka by si alespoň mohla odpustit protivný tón když jsme ji prosili o radu jestli škříňku zavíráme správně).

Po vstupu do aqualandu jsme navštívili bar v bazénu, čekání na drink bylo přibližně 8 minut, užili jsme si vody a šli vyzkoušet tobogány.
K tobogánům jsou zde zapotřebí gumové sedáky, které ale nejsou k dispozici a tak jsme dalších 10 minut čekali než se nějaké uvolní.

Třešničkou na dortu byla návštěva restaurace, jsem člověk, který nemá problém si připlatit, ale určitě ne 265 Kč za rizoto, které mělo údajně dle váhy 600 gramů…
Za dvě hlavní jídla, malý salát, pivo a kofolu účet kolem 750 Kč :).

Návštěvu beru velmi s úsměvem, a je mi líto rodičů, kteří do této zlodějiny chodí na nátlak svých dětí. Děkuji, už nikdy více :)

3. 12. 2018
Pajinkask

Nebezpečné tobogany. Došlo ke zranění.

2. 12. 2018
Karolína

Dojeli jsme po 150km na misto a nefungovaly tobogany, dokonce byl problem s placenim i na baru, feny na suseni vlasu taky blbly, za me velka nespokojenost..nic nefungovalo a den jsme si vubec neuzili 😧

1. 12. 2018
Johncable

Nedoplnovani baru, absence priboru, ubrousku

20. 11. 2018
Ondřej

Nebyly dodrženy podmínky voucheru. Nefunkční 3D kino – neadekvátní náhrada v podobě zakusku, který si ani nemůžete vybrat podle chuti.

19. 11. 2018
Januspa

Přelidnění, neúcta k zákazníkům s malými dětmi – sbírání ručníků z lehátek, žádný relax, pouze starost o osobní věci, nedostatek lehátek, nechápu zpoplatnění části z nich a také novinka – whirpool pouze pro VIP zákazníky? Kam zmizela vstřícnost pro všechny zákazníky? Stačilo, děkuji!

12. 11. 2018
Lenka

Bohužel od tobogánů jsem čekala mnohem víc, je to spíš pro děti max 12 let. I když bylo krásné počasí, venkovní prostory už byly zavřeny. Za mě nedoporučuji.

2. 10. 2018
Tomas

Jediné plus že, bylo ten den (pondělí) málo lidí, ale z negativ je asi jasné proč.

Uzavření celé venkovní části areálu jsme se dozvěděli až při příchodu na místo. Až zpětně jsme se podívali, že se k tomu dá propátrat na web stránkách, hlavně že všechny akce mají zdůrazněny, ale odstávka půlky areálu, to asi nikoho nezajímá. Pak jsem jsme postřehli další změny ke zvýšení tržeb, vířivka v bazénové části, která byla volně přístupná se stala součástí denních lázní, nebo dřevěné lehátka na které dali molitan, tak jsou hned o 100kč dražší. V saunách jsou uváděny divné teploty, např. kneipova lázeň na nohy měla napsáno 35°C a vedle vířivka a venkovní bazén také, zatímco v lázni mi nohy jehličkovali a musel jsem si chvilku zvykat, tak do vířivky jsem zaplul jako nic, takže teplotu se můžu domnívat, že to bylo v lázni tak 40°C a ve vířivce tak 28°C a venkovní bazén měl také psáno 35°C a je vám asi jasné jak to bylo. Celkově jsme spokojeni nebyli, u tobogánu to smrdělo, jak když se vytřou záchody na nádraží a schody byli orezlé, nebo plesnivé. Pánské sprchy uklízeli nějaké ukrajinky už v osm hodin a vůbec se nenechali rušit tím, že bych se rád osprchoval.

18. 9. 2018
Naděnka

teplota vody bylo tak jediné plus

Na to, jak se aqualend chlubí tím, jak je světový mi přišel jako většina českých aquaparku za poloviční ceny…
nehledě na to že venkovní bazeny byly skoro všechny zavřené

9. 9. 2018
Věra

Možnost se zúčastnit.

Nestihli jsme vybrat voucher.

14. 8. 2018
Honza

Při špatném počasí máte možnost si vybrat a volně se přemisťovat mezi venkovním a vnitřním areálem.

Je to podvod na lidi. Na pokladně jsme po předložení voucherů dostali pouze 2 ubohé a v praxi nevyužitelné šekové knížky, sleva 35% ze vstupného nám přiznána nebyla. Podnik rozhodně nestojí za 750 Kč vstupného na den, vevnitř navíc utratíte za občerstvení a doplňkové služby nejméně jednou tolik. Pokud chcete na tobogány, buď stojíte hodinu ve frontě, nebo si za každou jízdu musíte připlatit a pustí vás přednostně. Absolutně nedoporučuji, mnohem lépe vyjde navštívit jakýkoliv menší aquapark a budete spokojenější, navíc vás jinde třeba neokradou.

1. 8. 2018
Petra

Tento podnik spěje k sebezáhubě. Jela jsem tam s dětmi naschvál v pracovní den a ještě před hlavní sezonou, abychom se vyhnuly dlouhým frontám při čekání na čluny u tobogánů. Ovšem podnik, který chce nejspíš neustále vydělávat na dalších a dalších věcech, veškeré čluny schoval a nechal tam asi 3 čluny u každého tobogánu. Fronty tedy byly stejné jako v hlavní sezóně, jen čekalo se o to déle, než 3 lidé vyběhli nahoru a pak ještě sjeli. Do toho neustále zněla výzva, že si můžeme připlatit za přednostní čluny a nemusíme čekat ve frontě.
Restaurace také nefungovala dobře, polovinu věcí neměli. V baru například chyběla máta na mochito a pak se pokazila pokladna, takže nebylo možné si žádný drink objednat.

17. 6. 2018
lenka

nic

fronta před vchodem 45 min. – vyřvávání zaměstnanců AM na zákazníky, ať odejdou ze silnice. Špatně načtený voucher při vstupu, 10 min. řešení. Hledání prázdné skříňky, když jsme konečně došli do areálu nebyla už volná lehátka… Návštěva restaurace katastrofa, při placení mi bylo řečeno, že nemám aktivován čip, tudíž si nemůžu nic dát… při odchodu mě nechali se dvěma malýma dětma stát cca 10 min za zavřenou bránou a zdlouhavě řešili čip, a především bez jediného slova omluvy nás následně vypustili, i když vina byla jednoznačně na str. zaměstnance! Už nikdy víc.

21. 5. 2018
J

Moje děti a žena.

Všude fronty, přeplněnost bazénů a prostor, předražené jídla a pití, minimum obsluhy v restauraci a kavárně, nefunkční dětské atrakce (již opakovaně i při minulé návštěvě je „zapomněli zapnout“)… Byla to naše poslední návštěva.

7. 5. 2018
Anonym

Moc lidí, teplá voda a draho.

6. 5. 2018
Lukáš

To, zena voucheru kdyz jsem si.jejvybiral bylo psano o wellness a proto jsem si jej vybral. Aj cena dle toho souhlasila!
A k memu zdeseni pri placeni jsem zaplatil za dva vstupy do wellness navic. Aniz by mne kdokoliv na tuto skutecnost upozornil.
Svého otce.jsem kvuli tomuto domeni donutil jit uvnit, jen kvuli tomu, ze mel byt vstup kompletni do mokre zony a wellness. Jak jsem zakupoval totez prd rokem!
Jsem za to velmi nespokojen. Muj i otcuv vstup do wellness trval cca pul hod a to jen proto, ze jsem zde proswl za priplatek medovou procedurou. Jinak jsem tam byl cca 20min. Noproste ohromne zklamani. Kompletne ze vsech.sluzeb! Namisto moznosti byt spokojen, je tu pouze moznost jak byt velmi, ato opravdu velmi.nespokojen!
Koupe prednostich kruhu na skluzavky, hrozna uroven.jidla, ktere je neskutecne předražené a nechutné!
Detske piti v lednickach prechlazene, pivo pro dospele do horkeho krygle uplne teple. No proste hruza!
Nejradeji bych zadal o vraceni penez!
Protoze uroven.tohoto podniku je tragicka a to az ostudne!

5. 5. 2018
David

Vůbec nic. Bohužel. Katastrofa.

Plno. Studená voda. Ucpaná restaurace, i kavárna. A nakonec nám uklidili osobni věci do „odkládacího prostoru“. Už tam nikdy nejedeme. Jediné pozitivum bylo, že jsme koupili 3 lístky přes Slevomat. Kdyby to bylo za plnou cenu, tak by to byl trestný čin!

1. 5. 2018
Mi205

Aqualand byl přeplněný žádné místo k sezení či ležení.
Na atrakcích u vstupu na toaletách a v jídelně dlouhé fronty.

12. 4. 2018
Kristýna

Hodinu jsme cekali ve fronte do wellnes kam jsme nakonec vubec nesli, dosla nam trpelivost, zakusku jsme taky nevyuzili, i tam byla fronta na hodinu, celkove jsme byli velmi sklamani.

8. 4. 2018
Jdohnal

Strasnych lidi.

6. 4. 2018
Jimiza

Fronty na vsechno sama fronta. Hned u vstupu fronta na 2 hodiny. Na jidlo na pul hodiny atd. Voda studena, na tabuly napsano 30 st. ale to nemela ani nahodou.
Proste naposled.

1. 4. 2018
Info

o víkendu hodinová fronta na vstup, pulhodinová fronta na kafe, 10lidí na m2 bazénu!

1. 4. 2018
Anonym

Areal je krasny a tobogany super.

Bohuzel k obrovskemu poctu lidi jsme se nedostali ani na jeden tobogan, do wellnesu, do restaurace…nikam. A po dvou hodinach jsme to vzdali a jeli pryc.

31. 3. 2018
Valheru

Nic

Fronty na vše ..........

31. 3. 2018
Eva

Téměř nic.

Naprostá katastrofa. Všude samé fronty a hlava na hlavě. Fronta při vstupu, cca 1 hodinu ve frontě do restaurace, totéž (i více) při vstupu do wellness (otvírali od 13:30 a v12:45 tam už byla fronta cca 30 metrů).
Chápu, že wellness má svou kapacitu, ale když je naplněna, tak by to mohl personál návštěvníkům dát vědět (alespoň vylepit papír, či jinak). Pokud tedy už pouštějí další návštěvníky „kus za kus“, nechápu proč tedy muselo odejit 4 až 6 návštěvníků, aby pustili 2 dovnitř (respektive těch cca 5 lidí z personálu co se tam vyskytovalo, tedy spíše nevyskytovalo, pouštěli dovnitř jen za ty co viděli odejít). Návštěvníci čekající ve frontě byli více a více iritováni chováním personálu a někteří to již nevydrželi a raději návštěvu wellness vzdali úplně.
Fronty u tobogánů raději nebudu ani komentovat, bylo to vše v bledě modrém v celém aquaparku.

25. 3. 2018
David

Naprosto šílené fronty (cca 2h), pokud jstě měli lístek z e-shopu (proklamovaný jako výhoda rychlého odbavení). Doslova hlava na hlavě jak v bazénu, tak u lehátek. Tobogány a klouzačky s úplně mimózně nastavenými čidly, které tak nesmyslně prodlužovaly už tak šílenou čekací dobu. Nehorázně předražené jídlo a pití (Birel 40 Kč, svíčková 185 Kč, dětské menu 125 Kč). Obsluha vodního baru obsluhuje toho, komu se jí zlíbí.

24. 3. 2018
Petra

Byli jsme velmi zklamáni z této návštěvy :( Doporučila bych, aby Aqualand začal prodávat vouchery na Slevomatu na určité datum a dokázal by tak zajistit příjemně stráveny den v Pasohlávkách. Bohužel v den naší návštěvy doslova Aqualand praskal ve švech. Než jsme se vůbec dostali dovnitř, čekali jsme něco přes hodinu ve frontě k pokladnám, kde nám bylo řečeno, že bohužel nemůžou zaručit, že budeme mít kdekoliv volné lehátko. Což se také stalo a za celý den, jsme si neměli kam na chvíli sednout. V ceně byl také vstup do welnness, do kterého jsme se také nedostali ihned, ale za více než hodinu, kterou jsme museli stát ve frontě a čekat, než se uvolní v saunách dvě místa :( Pobyt v saunách také nebyl vůbec příjemný. Člověk nemohl jít do sauny, do které chtěl a příjemně se tak zrelaxovat, ale pouze do sauny, kam se dokázal vecpat rychleji než jiní :( Opravdu to bylo velmi nepříjemné. Ani nemluvím o dezertu, který jsme si také zaplatili spolu s voucherem a museli jsme si ho sníst v mokrých plavkách na promrzlé terase, jelikož opět v kavárně nebylo jediné volné místo :( V Aquaparku jsme nebyli poprvé, dřívější návštěvy byly příjemné, ale tato se opravdu nevydařila a velmi dlouho se sem už opravdu nevydáme, kdo ví, jestli vůbec ještě někdy :( Opravdu bych doporučila zapracovat na omezeném prodeji voucherů. Protože to, že máte kolem 2500 skříněk v šatnách opravdu neznamená, že zajistíte příjemný pobyt pro 2500 lidí :(

24. 3. 2018
Martin

Moderni prostředí. Rychlé odbavení na pokladně.

Již při příjezdu nás mělo varovat naprosto plné parkoviště a nutnost zaparkovat na louce několik set metrů od vchodu. Uvnitř hlava na hlavě. To zde nemají omezen maximální počet návštěvníků? Volné lehátko nikde taky nebylo. I když na lehátkách je cedulka o odstranění ručníků z lehátek, obsluha toto ignoruje. Vrcholem bylo i 45ti minutové čekání v kavárně. Obsluha se ploužila, jak krmiči želv v ZOO. Za kasou chudák jedna pokladni a slečna Klaudie s panem Jiřím si dál jedou své šnečí tempo a práce je jím uplně fuk. Takže jsme se cca po 3 hodinách zbalili a odjeli domů. Na Forum Romanum jsme už nenašli odvahu. Takže dobrá zkušenost, kam už příště ne.

24. 3. 2018
123holub

V průběhu naší návštěvy nebylo možné již od 11 hodin najít jediné volné lehátko k odložení svých věcí a odpočinutí.
Navíc ceny ve Vašich pohostinských zařízeních jsou nehorázně přemrštěné.

22. 3. 2018
Marie

Do aquaparku jezdíme od jeho otevření, ovšem po poslední návštěvě již nemám odvahu přijet. Zaměstnanec chodil a údajně na pokyn vedení sbíral veškeré věci na lehátkách (ručníky, osušky, knihy, brýle a j.)a ukládal je do boxů. Moje stará maminka si odskočila na toaletu, po příchodu k lehátku zjistila, že veškeré věci jí zmizely a na lehátku leží cizí lidé. S pláčem hledala své věci a do hledání zapojila i zbytek rodiny. Zaměstnanec, který veškeré naše věci odnesl, nám sdělil, že takto to chodí v Itálii a že je nás až moc mírný! Nezůstal nic dlužen svému nápisu na tričku: „Velím, řídím, rozhoduji“! On asi v Itálii nebyl, na rozdíl od nás! Tam se věci uklízí po uzavření pláže a ne za provozu! Nemám ráda, když mi někdo sahá na mé soukromé věci! Z tohoto důvodu jsme rychle sebrali své pracně nalezené věci z boxů, rychle se převlékli a odešli pryč! A nebyli jsme jediní, kdo takto opouštěl bazény a narychlo odcházel!

22. 3. 2018
Zav

Katastrofa, totálně neodhadnuty poměr emitovanych Sleviku vs kapacita. Podvod!!!!Pozor!!!

19. 3. 2018
Zav

Katastrofa, totálně neodhadnuty poměr emitovanych Sleviku vs kapacita. Podvod!!!!Pozor!!!

19. 3. 2018
Lucka

Tobogány, bazény a bar přímo v bazénu se mi líbil.

Ovšem arogantní chování veškerého personálu a že jsme jich potkali dost, to absolutně znechutilo celý pobyt. Masáže se musí dopředu rezervovat, takže i přesto, že nám pan u vstupu dal termín masáže, přímo u welnesu jsme zjistili, že volno už nemají a že nám všechny masáže propadají, jelikož u vstupu si je už odklikli. Pronajímaní kruhů potřebných k tobogánům za 39 kč za jízdu – to už je opravdu vydřidušství…místo toho aby jich měli aspoň tak 10 ks na 1 tobogán! V reálu to vypadalo, že mají tak průměrně 3 kruhy na tobogán totiž a neustále vznikaly fronty na kruhy.

19. 3. 2018
Klára

Rychlý dojezd po dálnici :-) (nebyla žádná nehoda)

Je to tam hlava na hlavě (neuvážené množství lidí v areálu), nekompetentní personál, hlučnost ve wellness – nepřipadá te si jako ve wellness, ale spíše jako v hospodě nebo pracovní schůzce. Byly jsme již po několikáté a je to čím dál tím horší. Už to ani nestojí za tu slevněnou cenu a dalekokou cestu tam jet (cca 300km). To už si raději zajedu do Německa nebo na Slovensko.

18. 3. 2018
Adéla
17. 3. 2018
Jirka

venkovní bazény a vnitřní tobogány

forum romanum wellnes, otřesné. Rovnou na chodbě do naha, v saunách sedáte nazí na dřevěné lavice kde už před váma někdo nahej a propocenej seděl, všude narváno vesměs podivnými důchodci. Varuji ostatní, ještě dlouho budete vzpomínat !

17. 3. 2018
Mirekjanca

špatně jsme si zvolil den. Všude bylo mnoho lidí a na všechno se dlouho čekalo. Jinak prostředí je na jedničku. Na to že jeto přes Eshop tak to dlouho trva na vstupu.

13. 3. 2018
Honza

Naprosto špatná informace z infolinky aquaparku ve věci vstupu dětí do saun. Podali jsme na místě při odchodu z aquaparku reklamaci a na tu nikdy nikdo neodpověděl – nikdo ji asi neřešil.

4. 2. 2018
Tttuta

V nabidce byl uveden na voucher vstup i do wellnes, ale musel jsem zaplatit zvlast za plnou cenu.

24. 1. 2018
Jana

Tobogany.

Přeplněné bazény, žádná volná lehatka. Předrazena restaurace.

24. 1. 2018
Adam

Parkovani zdarma, dobrá dopravní dostupnost.

Málo lehátek (od rána všechny obsazeny ručníky), chladno v prostorách atrakcí, ceny v bazénověm baru, mnoho atrakcí pouze pro dvě osoby.

14. 1. 2018
Marcela

Jediné co bych pochválila, byli kuchaři a pomocný personál restaurace, který se velmi snažil, ale jak říkám jídlo jsme jedli studené.

Dnes jsme byli velmi zklamáni. Relaxaci si představuji úplně jinak. Fronty nás provázely už od vstupních dveří, které se ani nezavřely. Přeplněný bazén, v 10.45 ani jedno lehátko volné. Marně bloudící lidé v naději, že najdou volné lehátko a sednou si. Omyl. Buď sedíte na schodech nebo v bazénu, který je opravdu přeplněný. K lehátku jsme se dostali až po 17.00 hodině. Fronta u jídla, u pokladny to celkem šlo rychle, ale kam si pak sednout? Takže než jsme našli volné místo, jídlo bylo studené. Další fronty u tobogánů. Čekací doba na jedno svezení 10 – 20 minut v závislosti na druhu atrakce. A na závěr při placení jídla nám nebyly akceptovány dárkové poukázky, i když je mají na pokladně vyobrazeny. Bylo nám sděleno, že s nimi můžeme platit pouze vstup nikoli útratu za jídlo. V návštěvním řádu, ale žádná taková informace není. Z mého pohledu manažeři potřebovali zvýšit prodej a dosáhnout vyšších zisků (prémií). Příště půjdu raději do kina. Určitě mě to vyjde levněji a dokonce si i sednu.

13. 1. 2018
NaÄa

studená voda, hodně lidí, nemáte si ani kam dát osušky ani si kde sednout, hodinu čekáte ve frontě na jídlo nebo na kávu, s dětmi celkem náročné když si nemá ani kde odpočinout…v létě je to snad lepší když můžete využít venkovní prostory

13. 1. 2018
Anonym

Vůbec jsem se nedostali dovnitř do Aqualandu. Napřed jsme stáli ve frontě a pak asi ve 12 hodin, byl vyhlášen „stop stav“, To znamenalo, že další zájemce již nepustili dovnitř. Nechápu proč společnost nabízí výhodné vstupy po- ne + svátky, když je takový zájem. Nikomu nepřeji vidět zklamané dětské obličeje. Volali jsme potom na infolinku z parkoviště pro bližší informace a na infolince nám řekli: „klidně přijeďte“?!

12. 1. 2018
Anonym

Venkovní vyhřívaný bazén

Hodinu jsme čekali venku frontu než jsme se vůbec dostali dovnitř do aquaparku. Pokud jsme chtěli jít na tobogán, tak jsme čekali 20 minut na nafukovací kruh a pak dalších 20 minut, abychom se jednou sklouzli dolů.

4. 1. 2018
Jakub

Venkovní bazén

Zakoupili jsme si 3× voucher včetně vstupu do Forum Romanum, na který jsme si vyhradili poslední hodinu. Když jsme ale přišli ke vstupu k saunám, nepříjemně nás překvapila šílená řada, přičemž cedule hlásila „střední obsazenost“ (30.12. cca 15:30), stoupli jsme si do řady a doufali, že snad bude fronta postupovat a nepropadne nám vstup. Bohužel celková doba čekání se protáhla na 45 minut! Zbytečně vyhozené peníze, přitom by stačilo upozornit u hlavního vstupu, že dnes je Forum Romanum zaplněné, případně jak dlouho bude nutné čekat nebo nabídnout nějakou kompenzaci. Čekat téměř hodinu na saunu je šílené! Odjížděli jsme zklamaní.

2. 1. 2018
Martina

Když jsme vylezli z bazénu tak zima, pokud člověk neměl župan tak nedoporučuji . Atrakce fungují vždy jen chvíli a pak dlouho nic. Určitě to byla první a zároveň poslední návštěva, oproti jiným za dost peněz málo muziky.

26. 12. 2017
Sichova

Koktejly ve vodním baru byly skvělé, ovšem obsluha katastrofální. Ani úsměv.

Neschopný personál na kase, málo lehátek (popř. odkládacího prostoru), studená voda, špína v hlavním bazéně (zbytky koktejlů, kelímky, brčka, igelitové pytlíky), otřesné jídlo – malý výběr, vysoké ceny, mizerná kvalita, zima v jídelní části a vlastně v celém komplexu). Doufám, že to byla moje poslední návštěva :)

24. 12. 2017
Vlasta

Nic

Hrůza!
1) Nechutné množství lidí
2) V bazénu místo vody lidský vývar
3) Lehátka do jednoho obsazená (v 90% jen ručníky)
4) Wellness praskalo ve švech a nebyl tam nikdo, kdo by usměrňoval hlučné návštěvníky. Nedalo se tam vůbec odpočívat.
5) Nemohla jsem si vzít do wellness láhev s pitím. Při těch cenách tam (běžné vstupné) to považuji za nehoráznou drzost a snahu vyždímat návštěvníka za každou cenu.
6) Dezert – odporný polotovar bez chuti a s gumovou konzistencí.
7) Spálené hořké espresso za 49,– 😂

23. 12. 2017
Sabinahl

Kvůli neschopnému personálu, který má ve všem nepořádek jsem musela platit peníze navíc, takže se mi ten voucher vůbec nevyplatil. Bohužel jsem na ně i jinde četla špatné recenze.

11. 7. 2017