Hodnocení podniku Nature Notea, s. r. o.

4,1/5 (1 510 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Tereza

Čaje byly dobré a jakožto dárek potěšily.

Bohužel neschopnost organizátorů z této akce udělala propadák. Poté, co mi odeslali oznámení, že si zásilku mohu vyzvednout v prodejně , jsem tam přijela a o zásilce v podniku nebylo ani vidu, ani slechu a údajně jsem s tímto problémem nebyla zdaleka jediná. Po dovolání se kompetentní osobě jsem se dozvěděla, že zásilka do prodejny odeslána nebyla. Po delší době mi byla tato událost vykompenzována doručením balíčku na mou adresu na jejich náklady, což oceňuji, nicméně po ujištění, že mě kurýr bude rozhodě kontaktovat na telefon, se nic takového neudálo. Zásilku jsem tím pádem samozřejmě propásla a ve schránce našla oznámení o neúspěšném doručení zásilky s telefonním číslem, na které se mám ozvat a domluvit nové dodání. Po zavolání na toto číslo se ozval zcela cizí člověk, který nemá s celou akcí a doručovací společností nic společného a chudák absolvoval ten den už několikátý takto zmýlený hovor. Nutno dodat, že díky tomu, že zásilková služba uvádí na svých formulářích toto nesprávné číslo, jsem byla obohacena i o vyslechnutí si několika sprosťáren během tohoto telefonátu. Po dovolání se na správné číslo byl druhý den balíček bez problému doručen. Takže shrnuto, podtrženo, byl to boj se šťastným koncem, mnoha zážitky a velkými vyjednáváními. A to vše kvůli krabičce šesti čajů :D Bylo to zázračné spojení diletantů jak na straně prodejce, tak na straně přepravce, jaké se, doufám, jen tak nevidí. Doufám, že se z toho poučili a podobné akce neplánují opakovat.

7. 4. 2015
Iva

Tento voucher jsem poslala prodejci, a na Mém Slevomatu se objevil jihned ako uplatněny, ale žádné zboží jsem neobdržela, nevím cos tím

9. 3. 2015
Zdenkavitova

Zboží nepřišlo, kvůli pochybení vyzvednutí.

17. 1. 2015
Aknel

zboží OK ale PLACENÝ osobní odběr byl zmatečný, byla jsem tam 3×

12. 1. 2015
Aknel

zboží v pořádku, ale byly zmatky při osobním odběru v Praze (zatím moje nejhorší zkušenost)

5. 1. 2015
Hana

Zboží mělo být dodáno / připraveno k vyzvednutí do 10 pracovních dnů od uplatnění. Dosud jsem nedostala žádnou výzvu ani jinou informaci. Na voucheru i na stránce nabídky chybí kontaktní telefon anebo email. Na www.uplatnenivoucheru.cz se zobrazuje pouze informace, že akce již skončila. :-(

23. 12. 2014
Martina

Nebyla jsem spokojena s objednáním a dopravou. I když jsem objednávku provedla podle instrukcí, nebyli mi doručeny všechny čaje v jeden den a musím platit dopravu dvakrát. O obchodě by mě to vyšlo levněji a bez starostí !!!!!

15. 12. 2014
Brigita

Lahvičky mi byly dodány v kartonu, vypadaly jinak než na obrázku, to by tak nevadilo, ale karton byl navíc roztržený a pomačkaný. Co je ale horšího, je to, že výrobek obsahuje cukr, což jsem nevěděla a nikde v nabídce jsem to ani nečetla. Teď jsem se dívala a není to tam. Všichni u nás pijí čaj bez cukru, takže to vrátím. Škoda 15 Kč, kdybych to věděla, tak bych to neobjednávala. Jelikož jste ten cukt neuvedli, cítím se podvedena, vůbec mě nenapadlo, že to může být přislazeno.

12. 12. 2014
Zuzana

Velké zklamání

9. 12. 2014
Jana

Nelíbí, že ještě zboží nemám a kdybych se po něm nepídila, nedostala bych ani zprávu k vyzvednutí. Tento způsob přes uplatnění voucheru se mne vůbec nezamlouvá. Vůbec nevím, zda po předložení voucheru, na kterém je napsáno, žeš jsem ho již uplatnila nějaké zboží dostanu.

7. 12. 2014
Radomír

Naprosto nevyhovující doprava!!!! Po objednání a zaplacení za expresní dodání hned druhý den, doručeno cca po měsíci!!!!!

Hodnocená nabídka: 6× ořechy v akátovém medu
4. 12. 2014
Simone

Dlouho trvalo, než jsme si mohli objednávku vyzvedhnout plus nikde nebylo uvedeno že gramáž na voucheru není netto, ale je to gramáž i se sklem. Pro mne klamani spotřebitele.

Hodnocená nabídka: 6× ořechy v akátovém medu
3. 12. 2014
Stanislav

Ořechy v medu vypadají lákavě i když jsou to tedy spíše miniaturky. Je to dárek, takže chuť nemohu hodnotit. Co mě hodně zklamalo, tak to byla komunikace – od uplatnění voucheru až do vydání uplynuly celkem 3 týdny a to jsem musel objednávku urgovat nejen u dodavatele, ale nakonec i u Slevomatu.

Hodnocená nabídka: 6× ořechy v akátovém medu
2. 12. 2014
Eva

není informace o tom, že zboží je v miniaturní podobě.

Hodnocená nabídka: 6× ořechy v akátovém medu
1. 12. 2014
mastodont

Nespokojenost – informace o změně adresy přišla ze Slevomatu až post festum, a nevím, za co se platilo 15 Kč za vyzvednutí – po celou dobu, co jsem byla v pekárně Nopek paní prodavačka telefonovala s kamarádkou, a to nehledě na to, že první cesta byla zbytečná – avízovaný Rembrandt v ulici není. Zboží bylo hozeno do igelitového sáčku bez nějakého ladu a skladu. Opravdu nevím, co si firma, která voucher na Slevomatu inzerovala, o zákaznících myslí. O prodejně, kde se zboží vyzvedávalo už vůbec nemá cenu psát. Tedy tohle už více nikdy. Navíc nevím, proč mám u hodnocení zvolit hvězdičku, jinak nelze komentář uložit, Nezaslouží si ani jednu,

Hodnocená nabídka: 6× ořechy v akátovém medu
29. 11. 2014
Veronika

Stále čekám na dodání a stále nic

20. 11. 2014
Petra

31.10. jsem zboží objednala, doručeno mělo být do 5 prac. dnů. Dne 7. 11. jsem psala e‑mail na firmu, odpověd mi přišla, že zboží z tohoto data muselo být již vyexpedováno. Zboží dorazilo až 14.11. čili po 10 prac. dnech. Nevím, zda to byla chyba firmy, která zboží odesílala nebo přepravní firmy, ale komunikace s jednatelem společnosti, na kterého byl uveden kontakt byla opravdu příšerná.

Hodnocená nabídka: 6× ořechy v akátovém medu
14. 11. 2014
Lucie

zboží dorazilo po 14 dnech, dodavel jednou odpověděl, že zboží je u přepravce, dalších 8 dní trvalo dodání zboží. Nebral telefon a ani už mi nereagoval na email. Za mne nespolehliví dodavatel, zboží pěkné.

Hodnocená nabídka: 6× ořechy v akátovém medu
14. 11. 2014
Ruslan

Uplatnil jsem voucher jeste 1 listopadu, dostal zpravu ze si muzu vezvednout objednavku 12 listopadu.
1. Takze o zadnych 5 dnech od uplaneni do dodani zbozi vubec neslo
2. Dneska jsem taky nevyzvednul zbozi protoze oni nemeli moje objednavku v seznamu na vydejnim miste
3. Opravdu maly objem sklenicky…
4. V prodeji kazda sklenicka za 39kc, se slevou 215kc / 6 = 36kc, zadne usetreni (~18kc)

Hodnocená nabídka: 6× ořechy v akátovém medu
12. 11. 2014
Hana

Oříšky i med naprosto v pořádku. Ale ze strany Slevomatu se jedná o podvod roku 2013 (u mých nákupů). Oříšky se běžně prodávají za 33 Kč za skleničku. Tři skleničky byly za 89 Kč + 10 Kč za vyzvednutí. Tak jakápak sleva. Pouze klamání zákazníků.

26. 2. 2014
Katka

Dodnes mi balíček nepřišel

1. 2. 2014
Klára

Dodnes mi objednané kazety nepřišly, na emaily nikdo nereaguje…

Hodnocená nabídka: Dárkové sady pečených čajů
24. 1. 2014
Jiri

velké problémy než bylo zboží zasláno, neopovídala cena za doručení!!!

Hodnocená nabídka: Dárkové sady pečených čajů
15. 1. 2014
Tereza

čaje jsem si bohužel nestihla vyzvednout. komunikace nic moc, nenapsali mi ani email že už je možné čaje začít chodit vyzvedávat. až na můj dotaz odpověděli, že bude možné čaje vyzvednout OD 9.12., že je tam nějaký limit, kdy se čaje vezou zpět do Brna, to už neuvedli. Mrzí mě to, většinou jsem se slevomatovými akcemi více než spokojená, v tomto případě to neplatí.

Hodnocená nabídka: Dárkové sady pečených čajů
3. 1. 2014
Radka_ozomova

Nebyla dodržena doba doručení ( cca. o měsíc delší). Hrozná komunikace – sama jsem se musela dotazovat, z jakého důvodu se zásilka opozdila a kdy tedy bude zboží dodáno ( na email nereagovali, až na druhý telefonický dotaz). Zboží neodpovídá domácí výrobě, mdlé čaje.

Hodnocená nabídka: Dárkové sady pečených čajů
30. 12. 2013
Michaela

Dodání trvalo déle než měsíc.

Hodnocená nabídka: Dárkové sady pečených čajů
28. 12. 2013
Alžběta

Jedním slovem hrůza! To, že jsem obdržela místo pomeranče, 2× jablko se stát může, ale garance přijetí zboží do 7 dnů byla jedna velká lež. Zboží jsem objednala 20.11., kdy jsem voucher měla zaplacen a měla kód. Zboží jsem obdržela až 18.12. a to jen díky urgenci přes Slevomat. Když jsem se po skoro 3 týdnech ptala na objednávku nedostalo se mi ani odpovědi ani omluvy. Za mě rozhodně už ne!

Hodnocená nabídka: Dárkové sady pečených čajů
18. 12. 2013
Zuzana

Stále mi nebylo doručeno, na maily nikdo nereaguje!

Hodnocená nabídka: Dárkové sady pečených čajů
18. 12. 2013
Zuzana

Stále mi nebylo doručeno, na maily nikdo nereaguje.

Hodnocená nabídka: Dárkové sady pečených čajů
18. 12. 2013
Jana

Nespolehlivá firma, do teď nemám zboží. 12.11 jsem požádala o zaslání poštou, druhý den odepsali, že zboží do týdne pošlou, NEPOSLALI. 12.12 jsem se dotazovala, kdy zboží poslali, odepsali, že prověří. Dnes je 16.12 a do teď neodepsali, zda balík odeslali nebo ne. Balík nedorazil. Takže vyhozené peníze…

16. 12. 2013
Martin

Standardní kvalita. Nicméně dodání bylo o hoooodně opožděno na e‑mail mě nebylo reagováno!

Hodnocená nabídka: Dárkové sady pečených čajů
11. 12. 2013
Lenka

Nulová komunikace při problému s osobním odběrem, deklarovaná doba dodání do 7 dnů – po objednání přišlo oznámení o expedici do 10 dnů. Objednávala jsem 27.11., dnes je 10.12 a zboží stále nemám.

Hodnocená nabídka: Dárkové sady pečených čajů
10. 12. 2013
Dana

Ve voucheru byla uvedena jiná hmotnost než v reálu, jde o klamání spotřebitele. Již nic od této firmy nebudu kupovat. Nikomu nedoporučuji.

9. 12. 2013
Jana

Společnost potvrdila dodání do 7 dnů, po cca 14 dní jsem začala objednávku 3× reklamovat, nikdo se mi neozval, teprve až když jsem napsala na Slevomat, tak se mi ozvali a zboží doručili.

Hodnocená nabídka: Dárkové sady pečených čajů
4. 12. 2013
Marie

Hlavně mi vadí, že jsem si zboží nevyzvedla a přitom mám uplatněný voucher!!!!!!!!!!!!!!!!

Hodnocená nabídka: Dárkové sady pečených čajů
22. 11. 2013
Janatitl

Voucher nebyl doposud uplatněn, ovšem když jsem ho chtěla vytisknout, zjistila jsem, že je veden jako uplatněný. Nevím co mám dělat, ještě se mi nic podobného nestalo. Navíc manžel místo k vyzvednutí nenašel, zítra tam jdu ještě hledat já, ale je to nějaké divné. S pozdravem Jana Titlbachová

Hodnocená nabídka: Dárkové sady pečených čajů
20. 11. 2013
Hana

nic moc

13. 11. 2013
Marie

Ořechy jsou staré a žluklé. Načala jsem 2 skleničky a u obou ty ořechy nejsou dobré.

8. 11. 2013
Lenka

14 dení spoždění bez udání důvodu. Zboží neodpovídá fotografii

27. 10. 2013
Eva

Dobrý den, oříšky jsou výborné, ale trvalo dlouho dodání, teprve včera. A hmotnost skleničky je počítána snad i se samotnou skleničkou, neboť obsah je 70g oříšků v medu. Cítím se býti trochu podvedená prodejcem. Eva Hrubá

17. 10. 2013
Mnev

Gramáž uvedená na vašem serveru neodpovídá skutečnosti :(

17. 10. 2013
Daniela

Ne, spokojenost není! Na uvedený email jsem 19.9 psala a doposud mi nic nepřišlo. Na slevomatu mám informaci, že voucher byl uplatněn! Nebyl! Co s tím? Požaduji vrátit peníze nebo situaci vysvětlit!

8. 10. 2013
Jitka

Moc jsem spokojena nebyla, na webových stránkách bylo uvedeno, že při osobním odběru zboží zaplatím 10kč poplatek, ale nakonec po mě chtěli 20kč, jak je to možné? Přitom objednávka byla na jedné faktuře a na jedno jméno.

4. 10. 2013
Srbecky

Zboží jsem stále ještě nedostal, přesto že vyplacené bylo ihned…nedoporučuji

4. 10. 2013
Jelen

Chuť medu i ořechů je výborná, ovšem překvapilo mě, jak málo medu ve skleničce bylo. Sklenička byla plná ořechů a medu tam bylo minimálně. Též mě velmi udivila velikost skleničky (výška 5 cm a průměr 4 cm). Z toho jsem byla velmi zklamaná. Ale nejhorší byla zkušenost s kurýrem co mi zásilku vezl. Česky moc dobře neuměl a volal mi do práce, že mou adresu nemůže najít a ať mu cestu vysvětlím, když jsem se mu snažila cestu vysvětlit, požádal mě, abych příšla na náměstí si zásilku osobně převzít. Když jsem se snažila mu vysvětlit, že jsem v práci a že doma je přítel, který od něj zásilku převezme, poĺožil mi telefon. Asi po hodině mi volal znovu, kde tedy tam moje adresa je. Tak jsem mu to vysvětlila znovu a on tedy dorazil. I přítel říkal, že s ním jednal hrozným způsobem a pomalu neměl ani na vrácení peněz. No nezlobte se na mě ale takovéhle jednání mě od příštího nákupu odradilo . .

27. 9. 2013
Jana

Má druhá zkušenost s firmou Notea nebyla dobrá. Zboží se při dodávce ztratilo, což se může stát, ale dlouho trvalo, než ho poslali znovu. Přičemž mi naúčtovali vyšší poštovné, než mělo být. A už mi ani neodepisovali, když jsem toto reklamovala.

18. 7. 2013
Tomáš

Chutnalo to jako nepodařený kompot, pokud bych nebyl na dovolené zboží bych ihned reklamoval. Velmi špatný byl i způsob převzetí, povedlo se to až na třetí pokus… prostě bída.

13. 7. 2013
Andrea

Bohužel, doteď nedoručeno…v nabídce bylo do 7 prac. dní a už je to 30dní.

2. 5. 2013
Martina

Lživé a klamavé !! Doprava by měla být údajně 79,– ale stojí 104,– a mám vystavený doklad přímo kurýrem !!! Skleničenky jsou 5 cm vysoké ! i když v titulku je 5 sklenic :o(

5. 4. 2013
Aneta

Nejsem spokojená, nejenže jsem neplatila psanou částku za poštovné 79 Kč, platila jsem 104 Kč, ale namísto mandlí byly zaslané vlašské ořechy, které jsem nechtěla a nebyly ani psané v té nabídce, kterou jsem zakoupila. Dále zadavatel sliboval spotřebu 2 let, zásilku jsem obdržela 3.4.2013 a spotřebu mám 6 ks do 1.9.2014 a 5 ks do 1.4.2015. Samozřejmě, že mi tato spotřeba nevadí, ale vadí mi klamání spotřebitele, když je uvedena spotřeba 2 roky a ve finále je tomu jen u 5 výrobků z 11. E‑mail s výhradami jsem již zaslala a momentálně čekám, jak se k tomu zadavatel postaví.

3. 4. 2013
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.