Hotel Orlík

4,3 / 5 (249 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Vše, jako fakt :)“

Právě teď nabízíme

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Hotel Orlík

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Majda

Líbilo se nám okolí pobytu – mnoho možností k výletům, velmi chválíme personál a kuchaře. Hezká posilovna, 2× sauna, 1× bazén, 1× menší výřivka pro 4 osoby (nutno čekat na uvolnění..), skvělá masáž. Koupelna není po rekonstrukci, ale v pořádku a čistá. Postele nové a naprosto skvělé!

Bohužel je zde velké mínus za teplotu v celém hotelu, rekonstrukce proběhla jen vybavením hotelu, vše ostatní je několik let staré. Okna v naprosto hrozném stavu, na našem pokoji nešlo okno úplně zavřít, a vzhledem k tomu, že byla teplota venku okolo 5 stupňů, tak se to odrazilo i na teplotě uvnitř pokoje a celého hotelu. Proto je lepší jezdit v letních měsících. Jsou mnohem lepší wellness hotely, tento bych spíše nedoporučila.

19. 11. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Markéta_Kamil

Vše, jako fakt :)

Počasí :)

18. 11. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Martina

Vynikajici jidlo!
Prijemny wellness
Pekne ubytovani

Radi prijedeme znovu 👌🏻

9. 11. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Andrea

Nádherné prostředí, krásný hotel, úžasný a milý personál. Výborné jídlo, usměvaví číšníci i když jsme byli poslední v restauraci. Skvělý bazén! Vířivka nefungovala, to nám nevadilo, a navíc jsme dostali slevu na masáž. Sauna taky báječná. Celkově jeden z nejlepších pobytů na kterém jsem byla a ráda bych se tam vrátila.

Hotel je z dob hlubokého komunismu a místy je to ještě poznat, ale rekonstrukce probíhají vcelku úspěšně (famózní hodiny v restauraci). Venkovní bazén už má taky to nejlepší dávno za sebou, ale i na ten se určitě dostane.

8. 11. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Aneta
7. 11. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (71)

Podobné podniky