Kategorie

Hotel Orlík

4,3 / 5 (151 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „volný vstup do wellness – bazén + sauna po oba dny, proto jsme si Orlík vybrali. Mohli jsme odpočívat dle chuti i jídlo bylo OK :)“

Dnešní nabídky Hotel Orlík

Hodnocení podniku Hotel Orlík

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Zdeňka

volný vstup do wellness - bazén + sauna po oba dny, proto jsme si Orlík vybrali. Mohli jsme odpočívat dle chuti i jídlo bylo OK :)

ubytování na vedlejší budově staršího zařízení, špatné zavírání oken, ale po odpočinku ve wellness nám to ani nevadilo

29. 11. 2016
Užitečné? Ano
Jana

Libila se mě slečna v recepci dokázala vyřešit rychle problém k mé naprosté spokojenosti s ubytováním, ale ubytování mimo budovu je dost hrozné. Já nakonec byla ve vile kde je to super.

Ubytování mimo budovu je děs a chodit do jídelny přes kuřáky je také dost hrozné, jídlo horší než školní závodní kuchyně.

Vyjádření partnera
Hotel Orlík Před 10 dny

Dobrý den, děkujeme za hodnocení. Letošní zimu budou realizovány menší rekonstrukce. Místo pro kuřáky je vyhrazeno na baru, či před recepcí, ovšem přesto se zde kouří minimálně. Je zapotřebí vyjít všem, tedy jak kuřákům, tak nekuřákům. Co se týká stravy, tak 99% hostů si kuchini nesmírně chválí, možná jsme se pouze netrefili do vaší chutě a to nás opravdu mrzí.

27. 11. 2016
Užitečné? Ano
Daniela

Pěkné prostředí, dobré jídlo.

Slabší wellness.

Vyjádření partnera
Hotel Orlík Před 10 dny

Dobrý den, děkujeme za hodnocení. Letošní zimu budou realizovány menší rekonstrukce wellness.

27. 11. 2016
Užitečné? Ano
Krabice

Velice Příjemný a vstřícný personál, výborná kuchyně, šikovná paní masérka. Restaurace pěkně zařízená. Kvalita služeb dobrá, lokalita tichá. Celodenně přístupný wellness a sauna.

V rámci voucheru je ubytování ve vedlejší budově garni. apartmány ale nejsou v úplně nejlepším stavu. Špinavé zdi,chybějící žárovky, sprcha značně zánovní. Rekonstrukce nedokončená, zkazilo to celý dojem z pobytu. Okna nevyměněná.... Wellness má také nedostatky, Whirlpool je už starší, značně poničený. Je vidět že hotel neprošel úplnou rekonstrukcí. Ubytování doporučuji pouze na hlavní budově či vile, garni nedoporučuji vůbec. Škoda, že se v lobby kouří. Příjezdová cesta je dobrodružství samo o sobě. Na snídaně se musí přijít včas aby bylo vše dostupné, v 9.30 už jsme nedostali sladké pečivo. Automat na kávu vydává pouze kávu instantní či z koncentrátu, capuccino nelze vůbec, pouze za plnou cenu restaurace.

Vyjádření partnera
Hotel Orlík Před 17 dny

Dobrý den, děkujeme za hodnocení. Letošní zimu budou realizovány menší rekonstrukce wellness, pokojů, chodeb. Doufáme, že se příště budete cítit dobře i na vedlejší budově.

7. 11. 2016
Užitečné? Ano
Xdanielv

jídelna,bazén, masážní vana, nábytek, recepce ,bar

levné matrace v postelích, velmi stará okna, okolí souny staré, hotel je v rekontrukci

Vyjádření partnera
Hotel Orlík Před 17 dny

Dobrý den, děkujeme za hodnocení. Letošní zimu budou realizovány menší rekonstrukce wellness, pokojů, chodeb. Co se týká matrací, tak se jedná o profi matrace pro hotelový provoz, tedy opravdu nic levného. Je možné, že jsme se netrefili do Vašich potřeb.

6. 11. 2016
Užitečné? Ano

Další hodnocení (62)

Podobné podniky