Hodnocení podniku Blatský Dvůr

4,6/5 (193 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Luba

Nasazení majitele, kraj, okolí

23. 5. 2018
Andrea
5. 9. 2017
Petra

Okolí úžasné, klid a pohoda. Sympatický majitel

Nabídku 1× 60 min. pronájem vodních kol pro oba není možné uplatnit bez koule na autě, není nikde uvedeno, že si kola musíte sami odvézt nebo připlatit.
V koupelně neodtékal sprchový kout a plesnivé rohy v něm

Vyjádření partnera
Blatský Dvůr Před 2 roky

Děkujeme za pochvalu. Informace o kolech jsou na webu, je dobré se s nabídkou seznámit a dohodnout předem. Bohužel se občas stane, že se odpad ucpe, ale to není chybou odpadu, někteří hosté si bohužel pletou odpadní potrubí s odpadkovím košem :/ a další hosté na to doplatí. Plesnivé rohy jsou nepřijatelné a tak je nutné to uklízečce netolerovat a reklamovat. Platíme za uklid myslím dost a mnozí z vás na hodinu nevydělávají tolik jako naše pokojské. Když poté některá něco odflákne trpí tim nejen hosté nebo provozovatel, ale hlavně ty pokojské které to neodfláknou :(

1. 9. 2017
Marcela

Apartmán vcelku čistý a dostatečně prostorný pro 2 osoby. V okolí spousta cyklo tras, možnost nechat kola v uzamykatelné kolárně.

Přírodní koupaliště bylo vypuštěné (těšili jsme se, že se po příjezdu vykoupeme, bylo ten den opravdu horko). Chápu, že v době veder může být problém s dostatkem vody, ale mohli jsme být o nefunkčnosti koupaliště předem alespoň informováni. Tím pádem padlo i půjčení vodních kol. Nakonec jsme se vydali na asi 10 km vzdálené Veselské pískovny (doporučuji).

Vyjádření partnera
Blatský Dvůr Před 2 roky

Jsme rádi, že se vám líbilo až na vypuštěné jezírko. Vody máme dostatek, ale občas je nutná údržba. Používat chemii by se udržba zkrátila, ale máčet těla v nějakém chlorovem"roztoku" by se nám nechtělo. Nikdy netrvá udržba déle jak 40hodin! To se dá vydržet. Ke koupání je pak možno využít 600m vzdálený rybníček nebo pískovny které jste navštívili, případně aqapark v 10km vzdálené Soběslavi.

6. 6. 2017
Miroslava

velmi pěkné prostředí, apartmán čistý, plně vybavený

18. 5. 2017
Jana
21. 4. 2017
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.