Hodnocení podniku Hotel Zátiší***

4,7/5 (231 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Michal

Pro rodinu s dětmi docela dobrý. Personál je na to celkem připraven. Krom pana majitele nebo provozního ( nebo kdo to byl) byly všichni usměvaví a milí :-) Jídlo vynikající, snídaně luxusní, pokoj pěkný a čistý. Celkově to odpovídalo ceně.

Hotel se skládá ze dvou budov spojených „tunele“.
Bydleli jsme v druhé budově, kde jsou jen pokoje. Vše důležité je v hlavní budově.
Byl problém s kočárkem, když ho chcete mít na pokoji, aby jste nenosili furt dítě v ruce a k tomu tisíc věcí, musíte překonat minimálně 4 schodiště.

Zadní budova má také východ přímo ven, super, využívali jsme furt. Když jsme však chtěli klíč, aby jsme se těmi dveřmi dostali i do hotelu, bylo nám řečeno, že klíč nedostaneme, že jde o únikový východ. Asi se báli, aby jsme dveře nezamkli. Stačilo však na to upozornit. Panikové kování asi neznají – užitečná věc, vygooglete si, pane majiteli.

Stává se, že malému dítě potřebujete v noci udělat mléko, na to potřebujete převařenou vodu. Rychlovarnou konvici Vám tu nepůjčí, zapomeňte!
Co kdyby jste ji ukradli? Nebo jste si, nedejbože, chtěli udělat kávu? Takže nezapomeňte termosku a proste každý den a každé ráno na recepci o převařenou vodu.

V babyfrendli hotelu by jste to mohli vychytat, když to sami nevidíte, snad čtete alespoň recenze.

Kozel za 60 Kč.

Na závěr snad upozornění, ať chodíme na jídlo později, jelikož by jsme mohli čekat. Chápu a rozumím, ale u rodiny s dětmi se jídlo přizpůsobuje dětem a rozhodně nebudeme měnit na pár dní zaběhlý harmonogram.

Jo a poslední poznámka… automat na kávu a teplovou vodu ( na čaj)
Teplá voda se dává do konvičky, nikoliv do hrníčku. Taková malá drobnost, s kterou tam bojoval skoro každý a asi bude bojovat dokud tam nedáte alespoň malinkaté upozornění – teplá voda do konvičky.. To snad není takový problém, ne?

21. 11. 2018
Jofogy

Prostredi, pokoj, privatni wellness OK.

Hulvatsky pristup cisniku pri dvouhodinovem cekani na vecere. Kdyz se obcas nekdo ozval, za rohem si mezi sebou rekli „jsou na dovoleny tak maji dost casu hahaha“.

19. 11. 2017
Karolina

Jídlo na jedničku

Na pokoji nefunguje wifi

11. 11. 2017
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.