Ell Visage Cosmetics

Hradec Králové a další pobočka

O nás

Kyslíková mezoterapie-vyhlazení vrásek hyalurnem bez jehel. Thermojetics nápoj na redukci váhy

1 kupón = 45minutová kyslíková mezoterapie a ZDARMA vypracování zdravotního dotazníku NEBO ZDARMA koktejl na redukci váhy ve studiu Ell visage cosmetics
Ošetření obličeje, krku a dekoltu
Luxusní neinvazivní procedura, extrémně účinná a bezbolestná
Vyhladí jemné vrásky, odstraní nežádoucí pigmentaci, vypne pleť a vrátí jí ztracený jas
Vhodná pro všechny typy pleti včetně citlivé a alergické
Kvalitní francouzská kosmetika Oxyenergy Paris
Skvělé dlouhotrvající a jasně viditelné účinky
Vhodné pro ženy i muže
Příjemné prostředí ve studiu Ell visage cosmetics s dlouholetou tradicí.
Za 1 kupón dopřejí vašemu obličeji v Ell visage cosmetics kyslíkovou mezoterapii za použití luxusní francouzské kosmetiky Oxyenergy Paris. Celá procedura se skládá z následujících kroků:odlíčení pleti, následné ošetření kosmetikou Oxyenergy Paris
okysličení pleti kyslíkovou sprchou
nástřik kyslíkového peelingu
vpravení účinných látek (kyselina hyaluronová, argirelin, vitaminy aj.) do pleti vysokým tlakem kyslíku
aplikace masky
kyslíková masáž
kolagenová maska
závěrečný přípravekNež se rozhodnete pro injekční výplně vrásek, vyzkoušejte ošetření pomocí kyslíkové mezoterapie. Aplikace se neprovádí jehlami, je tedy bezbolestná, neagresivní, ale přitom extrémně účinná. Nemusíte se bát nenávratných změn – nemění se mimika ani výraz obličeje jako u plastických operací.Kyslíková mezoterapie s sebou nenese žádné riziko. Je vhodná pro ženy i muže v každém věku a pro absolutně všechny typy pleti, dokonce i pro citlivou a alergickou.


Efekt je výrazný, jasně viditelný a dlouhotrvající. Pro dokonalý a trvalý výsledek je zapotřebí kúru zopakovat ideálně 5× v 4–7denních intervalech.
Ošetření je opravdu luxusní a extrémně účinné – už 10minutová kyslíková lázeň rozzáří vaší pleť a již po první aplikaci uvidíte na své pleti až extrémní změny k lepšímu!


Účinky kyslíkové mezoterapie:

Okamžité projasnění pleti
Vypnutí pokožky
Vyhlazení jemných vrásek
Odstranění nežádoucí pigmentace
Podpora obnovy buněkJak ošetření probíhá?Tlakovou kyslíkovou „pistolí“ se vpravují účinné látky do hlubokých vrstev podkoží proudem 95% medicinálního kyslíku, který proniká pod pokožku. Bez jehel a bez porušení kůže se tak mohou tyto látky dostat do hlubších vrstev pleti. V pokožce tak dochází k reakci – rychlé obnově buněk, současně je pleť nenapodobitelně jemná, vypjatější, jemné vrásky se vyhladí. A vy už si jen užíváte pocit z výjimečně krásné pokožky.A samozřejmě je pro vás připraveno i něco navíc. Jako bonus ZDARMA můžete (ale nemusíte) využít vypracování zdravotního dotazníku a následné doporučení redukčních, nebo regeneračních programů, které vám pomohou bojovat s únavou, nadváhou či podváhou, detoxikací organismu, alergiemi a ekzémy bez nutnosti užívat léky. Zároveň vám odborník nabídne vhodné doplňky stravy se slevou 25 %.


Pokud nebudete mít zájem o vypracování zdravotního dotazníku ZDARMA, můžete v rámci ošetření dostat ZDARMA koktejl na redukci váhy od společnosti Herbalife.Studio Ell visage cosmetics má více než 20letou tradici a je známé pro svůj důsledně individuální přístup. Můžete zde strávit příjemné chvíle nejen při kosmetickém ošetření, ale i relaxací při masážích. Provádějí zde i manikúru, pedikúru, permanentní prodlužování řas, kyslíkovou mezoterapii, výživové poradenství a baňkování. Ve studiu Ell visage cosmetics vás také nalíčí pro všechny příležitosti. K dispozici jsou vám i dárkové poukázky. Stálá klientela navíc obdrží objednávkovou kartu, kde je každé 10té ošetření ZDARMA.

Zobrazit více
Ell Visage Cosmetics
Gočárova 535, Hradec Králové a další pobočka

Ell Visage Cosmetics

Gočárova 535, Hradec Králové

Zobrazit na mapě
Vybavení a služby
Oddělené prostory pro kuřáky a nekuřáky

Ell Visage Cosmetics s.r.o.

Gočárova 535, Hradec Králové

Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy
Zobrazit na mapě
Vybavení a služby
Parkování zdarma
Internet zdarma
Oddělené prostory pro kuřáky a nekuřáky
Vezměte děti, máme koutek!
Mapa poboček

Hodnocení podniku Ell Visage Cosmetics

Hodnocení podniku Ell Visage Cosmetics

3,2/5 (4 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
5 1
4 1
3 1
2 0
1 1
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.