Kosmetické studio Patricie

4,0 / 5 (373 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Vstřícné a příjemné jednání paní kosmetičky.“

Kosmetické studio s přírodní kosmetikou řady ALISSA BEAUTÉ. Produkty každé řady ALISSA BEAUTÉ nabízí vysoký specifický účinek, vyvážené receptury a unikátní složení bio aktivních látek, které se získávají z přírodních zdrojů jako jsou rostlinné extrakty, výtažky z ovoce, květin a aktivní látky z moře. Tyto výrobky s vyjímečnou kvalitou umožňují individuální přístup a vypracování ošetření „na míru“ pro každého klienta. Bio aktivní látky které doplní pleti potřebné vitamíny a minerály se aplikují pod masážní olej, masku nebo krém. Vysoká kvalita výrobků garantuje okamžité a dlouhotrvající účinky kosmetického ošetření, které potěší a uspokojí i velmi náročné klienty a jsou také tou nejlepší odměnou pro mě.

Dnes otevřeno: 8:00–17:00 Zobrazit všechny dny

Dnešní nabídky Kosmetické studio Patricie

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Kosmetické studio Patricie

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Mirka

Příjemná kosmetićka.

Nejde o salon nýbrž o pokoj v bytě.

23. 6. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Martina

Pěkně vytvarované obočí.

Bohužel nedostalo se mi ošetření očního okolí, které bylo v nabídce.
Paní má kosmeticky salón v paneláku, tak než na Vás přijde řada čekáte na chodbě před bytem.

7. 6. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Slávka

příjemné prostředí, spokojenost

2. 6. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Petra

Hezký přistup

12. 5. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Zuzana

nic

Tento voucher jsem zakoupila jako dárek pro mojí maminku k narozeninám. Dnes mi volala úplně vyřízená co to jako mělo být… To že se jedná o nějaký kamrlík v bytě, to se dá překousnout. Totálně neprofesionální přístup a o nabízených službách nemluvně. Vůbec bych pochybovala jestli má paní vůbec nějakou licenci na tyto služby.
Paní, maminku položila na lehátko a začala údajně s nějakým procesem. Vždy když se začne dělat kosmetika, tak by mělo proběhnout nějaké očištění a odlíčení pleti, což neproběhlo. Vše co paní udělala, bylo že ji dala nějakou masku na 15 minut, přejela obličej ultrazvukovou špachtlí, natřela krémem a vytrhala obočí, toť vše. Jaksi chybí i zbytek – jak je uvedeno v naídce tj.např. ruční dočištění, masáž, čištění a tonizace pleti, a líčení na přání. ..Takže si dokážete asi představit jak mamka vypadla když vycházela z kosmetiky (slepené umaštěné řasy, které měla ještě z rána namalované a o stínech na očích se ani nebavím)… Totálně celé neprofesionální a nehorázné. By mě zajímalo co na této nabídce má vlastně cenu 299Kč (po nějaké slevě) a to si ještě zaplatila 90Kč na místě a vlastně ani nevím za co.
Tato paní by měla zřejmě nastoupit znovu do učňovského účení, aby si zopakovala základy.
Jsem velmi nespokojená, už jen skrz to, že to byl dárek a není to moc pěkná vizitka, jak pro mě, tak pro „paní kosmetičku“

ROZHODNĚ NEDOPORUČUJI – A o hygieně bych taky velice pochybovala

Vyjádření partnera
Kosmetické studio Patricie Před měsícem

Dobrý den, nevím co Vaši maminku tak nazlobilo. Ale určitě budu ráda, když se přijdete podívat do mého studia. A uvidíte sama jak fungují mé služby. Pěkný den.

9. 5. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (122)

Podobné podniky