Kategorie

Holiday Park Liščí farma

3,6 / 5 (41 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Příjemné prostředí hotelu, milý a ochotný personál (převážně brigádníci), velmi kladně hodnotíme domácí stravu a výborného kuchaře (nesnaží se o bůhvíjakou gastronomii ale vaří výborné domácí kousky – oceňujeme). Překvapila nás snídaně posledního dne, kdy jsme na hotelu byli sami, čekali jsme chleba s taveňákem, ale takové hody, co nám připravili, to jsme nečekali :D výběr snad ze všeho. Lyžování v místním ski areálu je výborné, ceny ski pasů jsou přijatelné (v ceně parkování – Herlíkovice).“

Liščí farma Vrchlabí

Dnešní nabídky Holiday Park Liščí farma

Hodnocení podniku Holiday Park Liščí farma

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Simona

Hezké wellness

V hotelu je vše strašně slyšet, přes den byla restaurace zavřená tak po lyžování nebylo možné si dát ani kávu (muselo se čekat až na večeři). Pokud se vykoupal jeden, další měl už jen vlažnou vodu.

14. 2. 2017
Užitečné? Ano
Karel

Příjemné prostředí hotelu, milý a ochotný personál (převážně brigádníci), velmi kladně hodnotíme domácí stravu a výborného kuchaře (nesnaží se o bůhvíjakou gastronomii ale vaří výborné domácí kousky – oceňujeme). Překvapila nás snídaně posledního dne, kdy jsme na hotelu byli sami, čekali jsme chleba s taveňákem, ale takové hody, co nám připravili, to jsme nečekali :D výběr snad ze všeho. Lyžování v místním ski areálu je výborné, ceny ski pasů jsou přijatelné (v ceně parkování – Herlíkovice).

Ubytování spíše jednodušší (rozhodně ne 3 hvězdy, u sprchového koutu nešly zavřít dveře, stěny pokojů papírové (slyšet je fakt všechno).
Před ubytováním jsme dostali informaci, že se máme rychle rozhodnout s termínem že už čekají jiní, v realitě to bylo tak, že poslední den a i večer předtím jsme byli v celém hotelu sami (chápu, proč platit personál kvůli dvěma lidem…). Některé položky v jídelníčku nesouhlasily s nabídkou v restauraci, teplý nápoj ve voucheru je předem daný a nelze si objednat čaj nebo kávu. Ačkoliv jsme měli na poslední večeři výběr ze 2 jídel, vybrat jsme si nemohli (chápu, byly jsme na hotelu poslední a nechtělo se jim vařit navíc, nicméně jsme na to mohli být připravení předem). Za plnou cenu bychom již znovu nejeli, za zlevněnou celkem odpovídající.

10. 2. 2017
Užitečné? Ano
Renata

Bezva místo, strava výborná, moc milý a ochotný personál, nicméně bych hotelu doporučila vyměnit uklízečku. úklid zahrnuje nejpíš pouze výměnu ložního povlečení a vynesení koše. Jinak ulepené kliky, na zapůjčené dětské postýlce bylo nejaké zaschlé jídlo, ve vaně v odpadu hromada vlasů......atd. človek se sice jde do pokoje jen vyspat, ale když vidí tyto nedostatky nemá z toho nejlepší pocit.

2. 4. 2013
Užitečné? Ano
Martin

Dobré jídlo, příjemný personál, slabší kvalita ubytování

15. 3. 2013
Užitečné? Ano
Lenka

Ubytování hrozné a jídlo také.

6. 3. 2013
Užitečné? Ano

Další hodnocení (7)