Hodnocení podniku  Kouzlo pohlazení

4,6/5 (438 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Kateřina

Relativně příjemné prostory. Hudba.

Špatná komunikace s provozovatelkou. Ještě 4 minuty před domluveným začátkem masáže neodpovídala na telefon (měla jsem problémy s nalezením správného vchodu). Na tři zmeškané hovory odpověděla až po 10 min po domluveném začátku, s tím, že si dle svých slov předtím nejdříve vyřídila předchozích 17 zmeškaných hovorů. 60min masáž pak byla provozovatelkou zkrácena o tento ztracený čas (celkově 20 min).

2. 3. 2020
Ellis

dobrá domluva termínu, dobrá dostupnost a možnost parkování.

Myslím, že jsou velké rezervy v uspořádání a úklidu prostoru – na první zběžný pohled nepořádek, zaprášené skříňky, místo na odložení oblečení (gauč přímo u otevřených dveří). V masážích se vyznám, tahle masáž ale určitě ayurvedská nebyla. Byla jsem upozorněna, že je to jemná hladivá masáž, pak bych očekávala nějaký dobrý masážní olej, ale byl použit jakýsi „levandulový olej“ – ayurveda? Při odchodu jsem neměla pocit jako po masáži, a paní masérka příjemná, ale až moc komunikativní – propovídala celou hodinu.

25. 3. 2019
Lucie

Příjemné popovídání s masérkou

Prostředí , s profesionální masáží to nemá nic společného spíše se jednalo o 45minut hlazení né masírování :-)

Vyjádření partnera
Kouzlo pohlazení Před 3 roky

Děkuji za hodnocení. Ano masáž opravdu trvala jen 45 minut, protože jste přišel o 15 minut později. Doporučuji si příště přečíst něco o másáži na kterou jdete..
Ájurvédská masáž má stejně jako ostatní masáže relaxační a terapeutický účinek. Její odlišnost od ostatních masáží však spočívá v tom, že masáž není prováděna hnětením a přílišným tlakem, naopak, je velmi jemná.

2. 2. 2018
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.