Hodnocení podniku Offroad Action

4,3/5 (196 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Basenka

Vsetko spatne..organizacia 0 bodu hodinu a pul sme cekali spadel pas na tanku museli sme cekat dalsi pul hodinu nikto sa s nama nebavil..ridic vojin Ryan
byl uplne marny vubec nevedel co sa deje takove zakriknute dite ..jizda je jak pro duchodcu nacpu vas tam 10 a jezdite pul hodku po poli vyhlidkova jizda..nuda…pan zo , , staffu, , je arogantny letec chova sa jakeby mu patril svet jeho trapne poznamky su fakt moc..jediny kto tam za to stoji je ridic autobusu takovy mili hodny pan ktery nas zaviezol na miesto kde im spadol pas povedal nam co sa deje spravil nam vyhlidkovu jizdu a este mi pucil boty :Dten je luxusny..takze nabuduce si radsi zaplatim jizdu autobusem s panem jak jit este raz na tuto pakaren..

2. 6. 2017
Zundra

Všechno špatně!

BVP je bez věže aby se do něj vešlo co nejvíce pasažérů. Nás jelo v BVP 15 lidí + řidič. BVP má výfuk vepředu a tak veškerý horký výfukový plyn dýcháte při jízdě!! Je to jako když za války nacisté odváděli výfukové plyny do prostoru pro cestující, aby je udusili. Teprve pak přišli na rychlejší ZYKLON B. Opravdu se nedalo dýchat člověk je přímo ohrožován na zdraví. Když jsem se s organizátory pohádal, že vymontovat věž je určitě větší práce, než namontovat komín na výfuk, nebo splodiny odvést na záď, měli navzájem si odporujicí odůvodnění (už to zkoušeli, neosvědčilo se, nebo ztratila by se autenticita zážitku atd). Je vidět, že organizátorům jde hlavně o byznys. Kašlou na zákazníka i na jeho zdraví!!! Byl to zážitek za trest. Nedporučuji, pouze když se chcete někomu hezky pomstít, pak to fungovat bude. Toto není jen můj soukromý názor.
Celková úroveň zážitku je žalostná. Při prohlídce vozového parku, nám byla prezentována převodovka jako motor k BVP s komentářem: „podívejte se, jak je ten motor od BVP malý ve srovnámí s motorem do tanku…“ Samotná technika jízdy také slabá. Řídil začátečník, který měl z terénu očividně strach a motor mu během jízdy chcípal.
Závěr: oblbování zákazníků, ohrožování jejich zdraví a rejžovačka na peníze, noc jiného nečekejte.

3. 4. 2017
Kamila

Neudrzovane.nazenou vas s x dalsima lidma do tanku, ktery je rad ze jede a pak se s vama chvilku projedou.

14. 9. 2016
Jitka

Protivna obsluha :-( a narvany transportér!!

4. 7. 2016
Radka

Jízda autobusem k tankodromu, ta byla větší odvaz!

Bohužel celá akce velké zklamání. Jízda probíhala na rovině, vůbec nebyl využit terén, který tankodrom nabízel, jedinou kaluží tento velký stroj neprojel.
Ve vedlejším areálu v Mirákulu jsme absolvovali několikrát jízdu pro děti za 100 Kč (trvala 20 minut) a ta byla pořádnej odvaz, protože řidič to se strojem uměl, projel každou louži, uměl za to zabrat, rejdil přes kopce popředu, pozadu, prostě opravdu zážitek.
Tato akce byla oproti jízdám v Mirákulu NUDA!
Navíc se ani nekonala moderovaná prohlídka vozového parku. Řidič přiznal, že byl v ten den poprvé na place, respektive BVP řídil poprvé a bylo to i znát. S vozidlem neuměl, řazení mu dělalo problém. Lidé z řad organizátorů nic nevěděli, protože tam prý také byli v ten den poprvé…
Rozhodně nedoporučuji, jsou to amatéři!

22. 3. 2016
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.