www.pobytyprozeny.cz

4,5 / 5 (2 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Pobyt hubněte do plavek byl naprostá senzace, hotel Stein, kde se cvičení nacházelo nám nabídl spoustu další aktivit a užili jsme si to tam, vřele doporučuji a klidně bych jela zase:)“

Speciální HUBNOUCÍ + WELLNESS pobyty určené ženám (mohou jet i s partnerem / kamarádkou). Pobyty jsou zaměřené na wellness procedury, cvičení, zdravý životní styl, relaxaci, v zimě navíc s možností lyžování, běžkování.... Cvičení většinou min. 2x denně (v některých termínech zvýšený počet cvičení až na 4x denně) s profi cvičitelkou - různé formy - např. ploché bříško, TWIGGING - na hubnutí, power jóga, pilates, kickbox, pokud je bazén - i aquaaerobik, bodystyling, různé formy posilování - s gumičkami, činkami, overbally,... Veškerý program na pobytu dobrovolný - klientky si vybírají, čeho se zúčastní, co jim vyhovuje :-)

Dnes otevřeno: 7:00–22:00 Zobrazit všechny dny

Šárka Budařová
http://www.fitnessrepy.cz/
pobytyprozeny@centrum.cz
+420 777 725 220

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku www.pobytyprozeny.cz

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
4,5/5 (2 hodnocení)
4 1
3 0
2 0
1 0
Petra

Pobyt hubněte do plavek byl naprostá senzace, hotel Stein, kde se cvičení nacházelo nám nabídl spoustu další aktivit a užili jsme si to tam, vřele doporučuji a klidně bych jela zase:)

10. 6. 2013
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.